Dodaj do ulubionych

Gdzie w Łodzi kupię oryginalna chemię z Niemiec?

15.03.11, 15:24
Dziewczyny poradżcie coś..miałam zapas przywieziony przez kogoś chemii z Niemiec (proszki, żele do prania, mydełka na plamy itd), ale powoli zapasik jest na wykończeniu. Zależałoby mi żeby kupić coś od sprawdzonego sprzedawcy, bo tak w ciemno to wiem, ze na każde targowisko w Łodzi mogę iść. Mozecie polecić jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę...Z góry dziękujesmile
Edytor zaawansowany
  • fajnababka3 15.03.11, 19:33
    Kiedyś pod Leclerkiem był taki stragan ale nie wiem czy jeszcze jest.
  • danuu 18.03.11, 11:39
    nie kojarze tego stoiska pod Leclerciem, wiec chyba sie zamknelo.
    Wiem, ze jest punkt sprzedazy takich produktow przy Kilinskiego miedzy Rewolucji a Pomorska, blizej Pomorskiej - patrzac w strone Hotelu Centrum po lewej stronie. Ale nigdy tam nie bylam, choc planuję.

--
    mój blog o prowadzeniu domu
  • forumowiczka.to.ja 18.03.11, 14:40
    Na pewno w Ptaku i Polrosie.
  • aniasia 18.03.11, 20:28
    Na ryneczku pod Batorym na Widzewie stoi pan z chemią z Niemiec.
    Tylko teraz bliżej przejścia dla pieszych ze światłami stoi, bo kiedyś stał pod samym Batorym od strony małego Tesco.
    --
    Ania i
    Dyzio 02.02.2005
    Majka 07.09.2007
    Dzidek - 28.07.2010
  • aniasia 18.03.11, 20:29
    Aha, on stoi tylko w soboty.
    --
    Ania i
    Dyzio 02.02.2005
    Majka 07.09.2007
    Dzidek - 28.07.2010
  • elizabeth49 19.03.11, 16:14
    Przed Leclerkiem wciąż jest ten stragan, czynny codziennie do 18-ej a w soboty do 13-ej
  • qpiska 19.03.11, 18:30
    Na Placu Słonecznym (Radogoszcz Wschod) i na Górniaku.
    --
    http://images47.fotosik.pl/261/91f6c744d4a17e4am.jpg
    http://emoty.blox.pl/resource/36_1_37.gif
  • danuu 22.03.11, 11:14
    hehehe, to już wiem, czemu nie kojarzę smile To zupełnie nie moje godziny zakupowe wink

--
    mój blog o prowadzeniu domu
  • anetapzn 23.03.11, 11:32
    danuu napisała:

> hehehe, to już wiem, czemu nie kojarzę smile To zupełnie nie moje godziny zakupowe
    > wink
    >
    >
    No w moich godzinach też, niestety, ale moja mama dostała "delegację" smile i ma jechac obadać, emerytka w końcu jest, ma czassmile
    dziekuje dziewczyny za odpowiedzi i pozdrawiamsmile
  • kol.3 19.03.11, 21:11
    Na Górniaku, od ulicy Piotrkowskiej jest dobrze widoczny z tramwaju sklep z wielkim napisem "Chemia z Niemiec". Można kupić proszki do prania.
    Kiedyś kupowałam od akwizytora, który odwiedzał moją firmę mleczka do czyszczenia mosiądzu sreber itp. - po prostu rewelacja. Niemki mają czysto bo mają dobrą chemię, samo im się sprząta.
    Stosując nasze środki można sobie paznokcie pozdzierać i nie zawsze się doczyści.
  • chris1970 08.01.14, 10:22
    Oryginalnej chemii z Niemiec już prawie nie ma.
    Większość produktów na rynek niemiecki produkowana jest i tak w fabrykach w Polsce i Czechach, a także na Węgrzech.
    W Niemczech produkowane są tylko najdroższe i nabardziej zaawansowane technologicznie kapsułkowane produkty.
  • kol.3 10.01.14, 09:11
    Niedawno kupiłam w zachodniej części Niemiec proszek do prania. Nie ma on nic wspólnego z naszymi proszkami ani z kupowaną w Polsce chemią z Niemiec. Piorąc w tym proszku nie mam problemu z odplamianiem ścierek, obrusów.
  • anna.b 10.01.14, 20:35
    Jaki proszek kupilas, ktory tak dobrze dopiera?
  • kol.3 10.01.14, 21:57
    Persil Universal, w takim wielkim pudle.
  • kuligmichal0 29.04.14, 21:01
    witaj,
    ja od kilku lat stosuję chemie z Niemiec ale tylko ze sprawdzonego źródła,sam przywoziłem a teraz znalazłem punkt i naprawde polecam.
    Sklep na 6-go sierpnia kolo urzedu skarbowego przeniósł się na Zeromskiego 40 przy 6-go sierpnia obok małpki express.
    mają tylko oryginalne proszki płyny itd.....wiem co mowie bo kupowałem od różnych psełdo importerów i bywalo ze softlan niebieski miał kolor fioletowy.....pomijam "krede" w proszkach albo "miałki"megaperls.
    Teraz juz nie szukam-bo znalazłem uczciwy i tani punkt.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka