• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

MEDION/QUIGG/LIFETEC - MASZYNA DO SZYCIA Dodaj do ulubionych

• 15.05.11, 16:45
    Czy ktoś posiada tę maszynę? Zastanawiam się nad jej kupnem ( allegro.pl/niemiecka-maszyna-do-szycia-medion-gw-fv-48h-i1600951333.html ), ale chciałabym znać jakieś opinie o niej. Bardzo proszę użytkowników tej maszyny o jej ocenę. Pozdrawiam!
    Zaawansowany formularz
    • 15.05.11, 17:30
      Nie znam marki, ale zakupiłam kiedyś sprzęt AGD podobnej "niefirmowej" i nietypowej marki na allegro. Po czym okazało się, że pan zwinął interes i ani zrealizować gwarancji, ani żadnych części kupić się nie dało. Chyba, że liczysz się z tym, że przy niskiej cenie można zaryzykować.
    • 15.05.11, 21:27
      Dobra, stwierdziłam, że jednak kupię polską Łucznik. Tylko teraz wybór między tymi dla początkujących 2014 EWA czy 417 Diana? Cenowo podobne, ale chodzi mi o sprawność, użytkowanie, czy jest głośna (wiadomo, maszyna zwykle jest trochę głośna, ale czy ta głośność jest strasznie męcząca?) i takie tam inne. Zobaczę inne wątki "maszynowe"smile

Tak czy siak, jeżeli ktoś posiada maszynę MEDION to proszę o umieszczenie tutaj swojej oceny smile

Jedyne oceny jakie znalazłam, były na niemieckich stronach i tam nie narzekali, wręcz chwalili. Jest to marka sprzedawana w marketach Aldi. Widocznie nie najgorsza.

Dziękuję za odpowiedź lirio smile
      • 15.05.11, 23:11
        Ja miałam/ Kupiłam w De. w Aldi dla mamy. szajs jakich mało. 3 razy się popsuła za każdym razem dostałam nowa i to samo się stało.Po 3 wymianie poprosiłam o zwrot gotówki.Nie polecam. Polecić mogemarke Privileg moja mam duzo szyje i jest z niej zadowolona koszt to ok 500zł. z podstawowy model.
        --
        Sorki za pisownię ale mam rękę w gipsie...
        • 16.05.11, 11:01
          Często można też trafić na maszyne starszego typu np Łucznik, jak ktos sprzedaje za grosze bo mu sie potrzebne.Oddajesz do punktu gdzie Pan Ci ladnie wyreguluje maszyne to ksozt ok 100 zl i maszyna bedzie Ci sluzyla latami. Oczywiscie warto byloby wczesniej sprawdzic czy jakos ona w ogole działa.
          Na forum gazetowym o szyciu powinnas tez zapytac o opinie na temat maszyn.
          Ja mam tez jedna z nowszych maszyn obudowa plastikowa, fakt ze dziala bo to firma dobra, ale jakos stary lucznik to wszystko mi przeszyje, nie przesuwa sie po stole, i jest mniej delikatny niz te nowki.
          --
          www.kreatywneszycie.pl/blog
    • 18.05.11, 11:11
      zalinkowana maszyna nie wyglada dobrze - imho to plastikowy bubel. podpisuje sie pod pomyslem kupienia starego lucznika. te maszyny sa nie do zdarcia smile moj ma 30 lat i dalej dziala smile
      --
      MÓJ BLOG O SZYCIU & HANDMADE
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.