• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Skuteczny środek w spreyu do deski sedesowej - ? Dodaj do ulubionych

• 17.07.11, 17:28
    Czy znacie jakiś dobry środek do mycia deski sedesowej , aby popsikać ją w różne zakamarki
    i aby bród odszedł ?
    Edytor zaawansowany
    • 17.07.11, 23:26
      do tego celu uzywam plynow "z psikaczem" do mycia lazienek/kabin prysznicowych.Gdy zabieram sie na mycie muszli,najpierw polewam wewnatrz i pod rantem muszli plynem do czyszczenia toalet,potem spikam deske i rant muszki tym do lazienek,na koniec zasypuje dno muszli tam gdzie stoi woda proszkiem 00,zamykam klape i czekam jakies pol godziny.Potem naciagam gumowe rekawice na raczuchny i przystepuje do gruntownego mycia.Wszystko schodzi jak ta lalabig_grin
      --
      Sygnaturka nie moze byc wyzsza niz 4 linijki tekstu-o tym mowi regulamin forumwink
      • 18.07.11, 08:58
        A czym sczyścić z plastikowej białej deski żółte zacieki (chyba kamień czy co?), muszla mało używana, nie wiem skąd zażółcenia i czym oraz jak sczyścić.

--
        http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/6f7abdb1.gif
        • 18.07.11, 21:56
          w deske sie pewnie wzarlo,nic nie zrobisz,tylko wymiana na nowa niestety.
          --
          Sygnaturka nie moze byc wyzsza niz 4 linijki tekstu-o tym mowi regulamin forumwink
          • 18.07.11, 23:21
            Serio? Uuuuuu...
            A jakby wysmarować wybielaczem typu ACE?
            --
            • 18.07.11, 23:52
              sprobowac mozesz.Jak sie nie uda(a nie uda siewink) to wywalisz i kupisz nowa.
              --
              • 20.07.11, 15:40
                Ja taką zażółconą deskę reklamowałam i kilka dni temu producent przysłał nową. Deska używana 3 lata.
                • 20.07.11, 15:44
                  alcez serio reklamowałaś brudną deskę i uznano reklamację?
                  ja raz na jakiś czas zdejmuje z muszli i myję dokładnie prysznicem i detergentem.
                  --
                  ''No właśnie Wy wydajecie się nie wiedzieć o czym mowa''
                  by Zia 86.
                  • 23.07.11, 19:36
                    Ona nie była po prostu brudna tylko zabarwiła się w jednym miejscu na żółto a w innym na szaro. Nie pomagały żadne detergenty. Reklamację uznali z czego wnioskuję, że znali problem wink
            • 23.07.11, 12:14
              ACE i plastik niestety się nie polubią smile zmarnujesz deskę i tyle. zostaje albo reklamacja albo wymiana deski. te zacieki mogą być spowodowane złym pokryciem plastiku na desce czymśtam czym oni pokrywają. reklamowałam pół roku temu deskę, która była na kibelku przez 2 m-c. i Pan w sklepie mi powiedział, że to jakaś wadliwa seria bo już kilkanaście osób przychodziło z reklamacją.
              --
              daliakonwalia- moja własna, prywatna, osobista psychofanka smile
              • 10.08.11, 15:37
                Wymiana deski sad
                To była firma Cersanit.
                --
    • 19.07.11, 07:58
      Bród – płytszy odcinek koryta rzecznego, często o twardszym podłożu i spokojniejszym nurcie, umożliwiający przy niskich i średnich stanach wody przekroczenie rzeki – piesze lub kołowe, bez użycia mostu czy łodzi.

Nie mogłam się powstrzymać... smilesmilesmile
      --
      http://lb2m.lilypie.com/wXrGp2.pnghttp://lb1m.lilypie.com/ppI2p1.png
      • smile korciło mnie od powstania wątku smile
    • 20.07.11, 13:37
      rika148 napisał:

> Czy znacie jakiś dobry środek do mycia deski sedesowej , aby popsikać ją w różn
      > e zakamarki
      > i aby bród odszedł ?

Regularne mycie dowolnym detergentem.
      Wtedy brud schodzi choćby wilgotną szmatką, zresztą jaki brud na desce?
      Tylko to, co pryska od spodu.
      --
      Mój ekskribicjonizm kontrolowany.
      ich4pory.blogspot.com
      • 22.07.11, 14:12
        A ja raz w tygodniu wkładam deskę do wanny, zalewam gorącą wodą z jakimś środkiem, poleży sobie trochę, przecieram gąbką i spłukuję.
        • 23.07.11, 10:22
          nafnaf4 napisała:

> A ja raz w tygodniu wkładam deskę do wanny, zalewam gorącą wodą z jakimś środki
          > em, poleży sobie trochę, przecieram gąbką i spłukuję.
          O...i to jest najlepszy sposób na utrzymanie deski sedesowej w czystości. Przy okazji, można wytrzeć - umyć wszystkie zakamarki - uchwyty na muszli. Jeśli w rodzinie są chłopcy, nie zaszkodzi tę czynność powtórzyć częściej.
          • 23.07.11, 11:07
            Jeśli w rodzinie są chłopcy należy na nich scedować szorowanie deski. Wdzięczność synowej bezcenna smile
            • 15.08.11, 00:42
              Otóż co. Chociaż ani synów, tym bardziej synowej, nie posiadam.

Aczkolwiek przy każdej wizytacji niezbyt kumatych krewnych płci męskiej - praktykuję.
    • 23.07.11, 11:59
      Środek uniwersalny, bodajże Sidolux w spreju - działa świetnie.
      --
      Wybór imienia dla dziecka powinien być dokonany wspólnie, w przypadku niemożności osiągnięcia porozumienia o wyborze imienia zdecyduje sąd opiekuńczy.
    • 15.08.11, 00:46
      Jeśli deska niewadliwa - a to widać po dwóch próbach umycia - to wszystko daje radę, nie ma cudownego środka. Poza nauczeniem swoich mężczyzn, iż deska sedesowa nie należy do miru domowego ogniska...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.