• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Pościel z mikrofibry Wasze opinie Dodaj do ulubionych

• 21.08.11, 16:16
    zamierzam kupić bo cena zachęca ale nie wiem jak w tym się śpi miałyście możecie doradzić?
    to ta oferta
    www.groupon.pl/oferty/cala-polska/faro-grouponshopping/704278/.25KfVM
    Zaawansowany formularz
    • 21.08.11, 17:06
      tej konkretnej pościeli nie miałam w ręku, ale mój syn ma pościel z pociągiem Tomkiem, wykonana jest z microfibry i ja bym pod tym nie chciała spać, blee, nieprzyjemne w dotyku, dziecku nie przeszkadza, bo ten Tomek ... wink
      • 21.08.11, 20:53
        Ja sobie kiedys kupiłam na lato, ale nie lubie. strasznie sie elektryzuje i jest niemiła ciału.I teraz lezą mi 2 komplety na łóżko sypialne i 2 prześcieradła na gumkę
        • 22.08.11, 13:14
          Nie wiem czy to to samo ale moja młoda ma pościel z mikrofibry która wewnątrz jest śliska. No niestety kołdra nie trzyma się współbieżnie z poszwą big_grin Chyba się ślizga wewnątrz.
          • 22.08.11, 14:42
            o właśnie, nasza z Tomkiem też "gubi" wkład wink rano mamy pościelowy worek z kołdrą zwiniętą w jednym rogu podszewki
            • 23.08.11, 21:45
              kasia_de napisała:

> rano mamy pościelowy worek z ko
              > łdrą zwiniętą w jednym rogu podszewki

O to, to !
    • 22.08.11, 15:00
      Elektryzuje się makabrycznie. Jak masz np. szorstkie ręce po pracach domowych - to ta pościel się czepia. Jest nieprzyjemnie śliska i niemiła w dotyku...

--
      --------------
      Bądź jak ptak...
      • 22.08.11, 15:36
        ja kupilam jednak może to zależy od firmy opinie sa różne np. na innym forum dziewczyny zachwalają" Dostałam w prezencie z Niemiec.
        Pościel jest rewelacyjna!
        Nic się ani nie elektryzuje ani nie mechaci.
        W zimie jest pod nią cieplutko,w lecie chłodno.
        Pierze się i suszy znakomicie.Naprawdę polecam.Kup i wypróbuj sama. "

sprawdzę i przekonam sie sama dzieki za opinie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.