Re: Wanna akrylowa, czy Dodaj do ulubionych

Wanna stalowa jest zimna, głośna (jak ci coś do niej spadnie, to może obudzić umarłego), odbiera ciepło wodzie, można obić emalię.
Wanna akrylowa jest temp. pokojowej, woda pozostaje długo ciepła, jest przyjemniejsza w dotyku. Fakt, że nie wolno jej czyścić proszkami do szorowania czy ostrymi druciakami, bo tworzą się mikrorysy, w których gromadzi się kamień czy żelazo z wody i wanna żółknie, ale bez przesady z tym cackaniem się jak z jajkiem. Mam wannę akrylową od 7 lat (tę samą oczywiście), 2 małych dzieci, wstawiam do wanny kwiatki w donicach (kiedy im robię prysznic), myje w niej drewnianą stolnicę, wkładam wiaderka do wyschnięcia, o tym, co z wanną robią dzieci nawet nie wspomnę - nic się z nią nie dzieje. Myję gąbką i specjalnym żelem do akrylu, jest biała i poza tym, że może na dnie lekko zmatowiała, to nie zżółkła i jest biała jak była. Fakt, że wymaga porządnego osadzenia, bo nam "fachowiec" osadził wannę bez żadnej podpory od spodu, tylko jej fabryczne nóżki na brzegach i jak nalało się wody (a wanna duża) i jeszcze weszło, to się wyginała do środka, silikon po bokach się poodrywał i wyglądało strasznie. Ale mąż rozebrał obudowę, obmurował wannę po bokach i od spodu lekkimi pustakami tak, że ma podparcie i już nic się z nią nie dzieje, stoi jak skała, ani drgnie wink
Nigdy żadna dziura mi się nie zrobiła a o praniu dżinsów w wannie nawet nie pomyślałam (mam pralkę).
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.