Dodaj do ulubionych

Młynek do kawy

03.11.11, 12:53
W czym mielicie kawę kochani? Uwielbiam kupowac pachnącą, aromatyczną kawę w ziarnach i mielić ją samodzielnie w domu. Miałam stary młynek który już odmówił posłuszeństwa, zresztą mielenie w nim sprawiało wiele kłopotów i chcę kupić nowy. Upatrzyłam taki model Boscha w Magicznej Planecie, co o nim myślicie? Noże są ze stali szlachetnej, wygląda porządnie, cena tez wydaje mi się rozsądna.
Edytor zaawansowany
  • anetapzn 03.11.11, 16:07
    Ja mam ekspres z wbudowanym młynkiem, ale ilekroć czytałam o młynkach tyle razy zawsze było podkreślane, ze musza mieć żarnowy system mielenia kawy, który zapewnia jednolite (podobno idealne smile )zmielenie kawy. O ile dobrze doczytałam, to ten "twój" Boscha nie jest "żarnowy". A dlaczego taki wybrałaś?
  • edw-ina 03.11.11, 16:11
    Mam De Longhi, był w zestawie, kiedy kupowałam kilka lat temu ekspres. Jest ok. Ale ostatnio zaczęłam kolekcjonować sprzęt Bodum i chętnie do swojej kolekcji dokupiłabym ten: kocham-jesc.pl/p1243,mikser+bistro+-+zielony

Ale chyba poczekam, aż stary mi się zniszczy. Ewentualnie pożyczę go koleżance, która ma wyjątkową umiejętność psucia wszystkiego, co weźmie do rąk smile
  • wajasa 04.11.11, 11:38
    również kolekcjonuję sprzęt BODUM jest świetny i wygląd rewelacyjny.
  • edw-ina 04.11.11, 13:11
    Oj tak! Design jest fantastyczny smile Ale ja przede wszystkim uwielbiam ten delikatny silikon czy gumę, z którego wykonane są obudowy. Nic się nie wyślizguje z rąk, a jak sama przewrócę, to też nie ma problemu. Tylko ceny są, hmmm..., nieco wysokie wink
  • czarnygosi_ek 03.11.11, 16:50
    mam dokładnie ten sam młynek do kawy boscha różni się tylko kolorem , sprawuje się bardzo dobrze , w dodatku jak na jego jakość cena jest bardzo przystępna , ja spokojnie mogę Ci go polecić .
  • ka_thy 03.11.11, 19:43
    Najlepszy młynek to młynek żarnowy.
  • ines1977 04.11.11, 13:51
    Kawosze chórem odpowiedza: tylko żarnowy. a i nie każdytongue_out bo niektóre robią za dużo pyłu
    te dobre są drogie jak h....
    ręczne np hario (ok 200zł!)
    elektryczne: tania opcja to ok 400-600 zł np. Tchibo żarnowy (trudno dostępny), ja mam Gaggia MDF kupiony okazyjnie
    ogólnie droga inwestycja ale wszyscy wielbiciele kawy wiedzą, że młynek ważniejszy niz ekspressmile
  • gosza26 08.11.11, 12:17
    Ja mam ten problem,ze zamknęli mi sklep z kawą. Nie mogę namierzyć innego na śląsku i jest dupa uncertain
    --
    nic tak człeka nie użyźni, jak tych parę słów o
    bliźnich

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka