• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Lodówka BEKO, a opinie Dodaj do ulubionych

• 14.02.12, 22:25
    Hej, choć nie chcę ( ze względów finansowych) muszę chyba pomysleć o wymianie lodówki, w moim 10 letnim Polarze, jest +10st, psuje się jedzenie, wszystko łapie dziwny zapach,

Podoba mi się ta lodówka:
    www.ceneo.pl/13034693s
    , ale niestety do firmy Beko nie mam przekonania jakoś, a ta lodówka niestety nie ma żadnych opinii w necie, ma już no frosta jest duża, z wyświetlaczem i niedroga.
    jakie są Wasze doświadczenia z tą marką? a może macie podobny model?
    Edytor zaawansowany
    • 14.02.12, 23:52
      Miałam Beko, nie ten model, ale szczerze nie polecam, lodówka padła nam po ok 4 latach używania, dla porównania dziesięcioletniego electroluxa wywieźliśmy na działkę jakieś teraz juz 6 lat temu i dalej działa.
      Tak więc znów jestesmy posiadaczami electroluxa
      --
      Wózkomania
      • 15.02.12, 00:03
        Widzisz bardzo lubię firmę electrolux, mieliśmy 2 pralki tej firmy i wszystko na plus, ale słyszałem, że lodówki mają kiepskie, nie wiem czym się kierować.
        szukam takiej z 3 szufladami, min185cm, no i chyba z no frostem już lepiej, najlepiej do 1300zł,
        zamówię przez internet chyba, będzie taniej, doradźcie coś
    • 15.02.12, 00:49
      Mam już 3 lata lodówkę BEKO i działa bez zarzutów , także Polecam
      • 15.02.12, 09:56
        mam tą www.ceneo.pl/;0152588012-10.htm w zabudowie, w sumie nie narzekam, cicha nie jest za bardzo (wbrew opiniom na ceneo) ale w sumie za tą cenę nie nastawiałam się, że będzie idealna. poza tym żadnych zastrzeżeń specjalnych nie mam, narazie odpukać działa (ale to dopiero półtora roku, więc nie wiem na ile można się tym sugerować wink ).

dodatkowo ważne jest w przypadku oczywiście tego modelu, by raz na czas sprawdzić taki odpływ na tylniej ścianie, gdzie spływają kropelki wody, jak się przytka woda spływa pod zbiornik na dole (tego do przechowywania warzyw).
        • 15.02.12, 17:38
          Mam Beko ale inny model od ok.5lat i działa.Ma 3 komory w zamrażarce w tym komora szybkiego mrożenia(fajna sprawa).Jedyny minus to popękały plastikowe przody na koszach w zamrażarce ale ja codziennie tam "ryję",można zamówic,sztuka 50zł.
    • 15.02.12, 20:02
      Ja mam Beko, 3,5 roku. Ładna jest, funkcjonalna, dobrze wykonana, nie mam zastrzeżeń. Tyle że głośna. Świszczy, buczy, piszczy, czasem staruje jak śmigłowiec - i tak kilkanaście razy dziennie. Nie wiem zresztą, czy to nie jest cecha wszystkich lodówek z no-frost'em? No-frost działa, w każdym bądź razie, bez zarzutu smile Więc mocno bym się zastanowiła nad postawieniem jej w aneksie, który przynależy do sypialnianego pokoju.
      • 15.02.12, 20:26
        podoba mi się jeszcze taka:

www.ceneo.pl/;0159117211-10.htm
        • 15.02.12, 20:58
          Z Daewoo to mogę ci polecić jedynie telewizor, z kineskopem - nie do zajeżdżenia.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.