• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Jaki kolor zlewu do czarnego blatu?

• 23.02.12, 15:20
    Klamka zapadła. po rozpatrzeniu za i przeciw zdecydowałam sie na czarny blat granitowy do kuchni. Teraz pytanie - jaki kolor zlewu (podwieszanego) - biały czy czarny lub szary? Widziałam fajne połączenie czarnego blatu z białym. Czarnego z czarnym nie. W grę wchodzi zlewozmywak granitopodobny (Schock, Blanco itp). Podpowiedzcie dobre kobiety...
    Teraz mam u siebie szary Teki i jestem z niego zadowolona...
    Edytor zaawansowany
    • 23.02.12, 15:29
      Aha, szafki kuchni będą białe lakierowane.
      • 23.02.12, 15:42
        kupilabym ten,skoro ma byc blanco:
        www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/2995785_-blancodelta-weiss-silgranit-puradur-ii-blanco.html
        Ja mam identyczny ale nierdzewny.
        --
        Sygnaturka nie moze byc wyzsza niz 4 linijki tekstu-o tym mowi regulamin forum.
        • 23.02.12, 15:48
          Zapomniałam napisać, ze zlew ma być podwieszany. I generalnie nie upieram się przy Blanco. Zastanawiam się, w ogóle czy dwukrotne przebicie cenowe Blanco wzgl. Schocka (1500 do 800zl) faktycznie z czegoś wynika...
          • 23.02.12, 16:39
            Ja mam Blanco ale nakładany i od 3 lat wygląda jak nowy.
            Przy czarnym blacie wziełabym czarny.
            Ja mam przy orzechowym koloru palonej kawy.
            --
            ---
            Warum sind Männer wie Schokolade?
            Sie halten nicht lange und sie hinterlassen Flecken, wenn sie heiß werden! ;P
    • 24.02.12, 09:45
      Czarny. Będzie stanowił jedną całość z blatem. Mom zdaniem zlew nie powinien być specjalnie eksponowany, ale raczej dyskretny - nie jest ozdobą, tylko potrzebą/koniecznością. I kuchnia będzie wtedy mniej kuchenna, bardziej elegancka.
      • 24.02.12, 10:24
        Dzięki za podpowiedzi, zdecydowałam, że będzie czarny.
    • 24.02.12, 12:21
      Ja mam starlight granitowy czarny z drobinkam miedzianego koloru ( mam kuchnie debowa -pasuje) wiec i zalozylam zlewozmywak ASTRACAST jaki jest przystosowany kolorystycznie wlasnie do granitow. Tez czarny i tez ma takowe drobinki. Maja tez inne identyczne kolory jak z granitem z drobinkami jak w granicie i gladkie. A przede wszystkim jakosc jest bardzo wysoka tego tworzywa z jakiego jest zrobiony ten zlew.
      Wyglada pieknie.
      Wyggoglaj nazwe astracast
      www.astracast.co.uk/products/kitchen-sinks/composite-sinks

W Polsce tez to sprzedaja i jest dystrybutor. Cena ok 1000zl. Zalezy od rozmiary

Ja nie decydowalabym sie na wielki kontrast bialy-czarny o ile nie masz calej kuchni w takowej kolorystyce czarno bialej albo szarobialej.
      jak ci za czarno to proponuje jasniejsze kafelki czy meble. Ja mam kamien piaskowy kafelki w kolorach naturalnych i debowe meble. nie jest ciemno wcale
    • 24.02.12, 14:34
      Napiszę, mimo że już zdecydowałaś. Ja mam zlew czarny (Schock kolor Magma) do grafitowego blatu. Wygląda to bardzo ok, nie rzuca się w oczy, stanowi niejako jedną całość z blatem. Mimo, że mam podłogę w czarno-białą szachownicę taki kontrast w okolicach blatu nie wyglądałby chyba najlepiej.
      • 24.02.12, 15:05
        Może jeszcze wejdziesz na ten wątek... Jak ci się sprawuje Schock?
        • 25.02.12, 12:20
          Bardzo dobrze! Jestem z niego zadowolona, ale oczywiście ociekacz trzeba wycierać żeby nie było zacieków. Nawet jednak jeśli są, to nie rzucają się w oczy mocno. Znajomi mają zlew Alveo (chyba tak się nazywa) w podobnym kolorze jak ten mój, ale ich zlew sprawia wrażenie mniej solidnego, Schock wydaje mi się porządniejszy. Polecam.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.