Jak WDPD bawi się na weselu? Czy tańczy? Dodaj do ulubionych

Mam takie pytanie - za niecałe 2tyg jest moje wesele, zaproszonych jest 45 osób, prawie sama rodzina i kilkoro zaprzyjaźnionych z rodzinami osób (85% to osoby po 50rż). Muzyka i miejsce do tańca będą (sami ułożyliśmy zestaw piosenek) natomiast nie będzie DJa, zespołu, wodzireja ani nikogo innego, kto by naganiał towarzystwo na parkiet, nie będzie zabaw oczepinowych. My wyszliśmy z założenia, że osoby, które lubią tańczyć i tak będą tańczyć i się bawić bez wyciągania ich siłą na parkiet, a te osoby, które nie lubią tańczyć, to i tak nie byłyby szczęśliwe, gdyby ktoś je na ten parkiet zaciągał i zmuszał do zabawy, "bo tak wypada na weselu".

Natomiast kilka koleżanek dało mi do zrozumienia, że to my powinniśmy gości w takim razie naganiać na parkiet, organizować im tam jakieś zabawy, bo inaczej nikt nie będzie tańczył i wesele się nie uda. Stąd moje pytanie - czy potrzebujecie naganiacza, aby wyjść na parkiet na weselu? czy jeśli goście siedzą przy stołach, jedzą i rozmawiają i nie tańczą albo tańczą mało, to źle? Bo nie rozumiem skąd to przekonanie, że jak na weselu goście nie tańczą, to wesele jest nieudane....................
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.