• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Jak odnowić drzwi wewnętrzne? Dodaj do ulubionych

• 03.05.12, 21:34
    Da się zrobić coś sensownego ze standardowymi drzwiami wewnętrznymi? Na razie nie planuję większego remontu, nie mam ochoty na wyciąganie futryn, ale na drzwi nie mogę już patrzeć - takie są okropne. Drzwi są standardowe, takie jakie kiedyś montowano w każdym bloku.
    Zaawansowany formularz
    • 03.05.12, 22:51
      Ile kasy chcesz przeznaczyć na to? Bo za 160 zł kupujesz najprostsze drzwi w markecie budowlanym i po małym dopasowaniu zakładasz na starą futrynę. Sprawdzone.
      • 03.05.12, 23:10
        bądź 20 zł za papier ścierny( dwie grubości) i z 30 zł puszka farby akrylowej smile
        --
        nic tak człeka nie użyźni, jak tych parę słów o
        bliźnich
      • 04.05.12, 11:29
        w sumie racja, ja jednak mam obawy, czy dopasuję do obecnej futryny, której nie chcę zmieniać. Ale rozważę jeszcze opcję zmiany samych skrzydeł.
    • 04.05.12, 06:45
      Jesli są po prostu "stare z wyglądu" a nie podszczypywane czy z powgniatanymi krawędziami i grubą warstwą farby olejnej ze śladami pędzla to wystarczy wytrzeć szmatą nasączona rozpuszczalnikiem i pomalować wałkiem (z gąbki). Jeśli są z grubsza białe i chcesz malować na biało- jedna warstwa powinna wystarczyć, przy zmianie koloru- dwie.Krawędzie szyb trzeba wcześniej okleić taśma malarską.
      Jeśli mają widoczne uszkodzenia lepiej kupić nowe. Będą pasowały na zawiasach, choć może być konieczność obcięcia dołem- trzeba zmierzyć stare drzwi i w markecie obetną fachowo (zwykle bez opłaty ale lepiej zapytać).
      • 04.05.12, 22:27
        Witam
        ja opaliłam, zeszlifowałam, pomalowałam na nowo, w Castoramie kupiłam szybkę z plexiglas, krateczki dwie i nowa klamkę i drzwi mi się bardzo podobająwink)
        w tym roku postaram się następne drzwi tak załatwićsmile)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.