• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

garnki z Lidla Dodaj do ulubionych

• 30.11.12, 20:23
    Od poniedziałku w ofercie Lidla mają być garnki Ernesto. Akurat potrzebuje i miałam właśnie zamawiać Tefal Classicę. Czy orientujecie się jaka jest jakość garnków z Lidla?
    Zaawansowany formularz
    • 30.11.12, 21:33
      Oglądałam je jakiś czas temu (z rok będzie) i stwierdziłam,że pokrywki były bardzo luźne.Był to ostatni komplet i może inne były jakieś bardziej dopasowane? Poza tym takie metalowe uszy... No i w sumie zrezygnowałam.
      --
      Przez żołądek do serca a przez żołądkową do łóżka wink
    • 01.12.12, 22:47
      Mam ten mniejszy komplet, który był w ofercie w wakacje. Też Ernesto, ale 3 sztuki. Jestem BARDZO zadowolona. Uszy tez mnie odstraszały ale dzięki temu że są takie wystające, nie nagrzewają się od palnika. Nic nie przywiera, myją się łatwo, długo trzymają ciepło i dość szybko się nagrzewają. Dno grube. Krawędź b.dobrze wyprofilowana - przy wylewaniu nic nie skapuje po garnku. Pokrywki mają uszy a nie "gałki" których nie lubię. Wady: pokrywki są ciężkie i faktycznie nie są idealnie spasowane z krawędzią garnka, ale to mi akurat nie przeszkadza w użytkowaniu. I przez te wystające uchole ciężko je zmieścić w mojej ciasnej szafce pod zlewem.
    • 02.12.12, 07:52
      ja je mam.
      wygladaja ok..
      ale sa zle wyprofilowane i nie mozna z nich nic przelac bo leje sie po garnku ..
      --
      z pozdrowieniami E.
    • 02.12.12, 12:52
      Na pewno lepsze od tych co kupiłam na złotych wyprzedażach przecenione podobno z 3000 na 300 zł i już zaczęły sie rozpadać sad od pokrywek. Co za shit!
    • 02.12.12, 13:23
      Ja kupiłam wcześniejszy komplet, jak niżej

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT1KuhoetZ_cG7avWxQUxT-G-l2yqrZNKOzhRTI7qqDNngBkuv9

Mam go juz chyba ze 2 lata i jst jak nowy. Przy czym bardzo wygodny, to moje ulubione garnki. Jednak troszke różnią się od tych obecnych - z łatwością można z nich odlac wodę czy przelać np. zupę bo na brzegu są wyprofilowane dziubki. A pokrywki mają szerokie obrzeże więc są dobrze osadzone na garnku.
      Te swoje mogłabym polecic w ciemno. Jeśli Lidl trzyma jakość to może te obecne takze się sprawdzą.

• 16.12.12, 12:56
        przepraszam że zapytam, ale kupił ktoś w tym roku garnki z Lidl-a? Jak ich jakość?

--
        http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/la/le/ubkp/cHdYHGLPAWLtSpgp8A.jpg
        http://www.suwaczki.com/tickers/tb738u69mxeyv0qx.png
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.