Dodaj do ulubionych

Tangle teezer hit czy kit ?

13.06.13, 21:39
Macie moze ? Ciekawa jestem czy faktycznie ma takie wlasciwosci jak opisuje producent? Na wizażu opinie są skrajne smile
--
"Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle" by dzidaa
http://img1.jurko.net/Chick3.gif
51%Angel 49%witch wink
Obserwuj wątek
    • b-b1 Re: Tangle teezer hit czy kit ? 13.06.13, 22:04
      Kit-szkoda kasy-każda szczotka za kilka zł z plastikowymi ząbkami jest dokładnie taka sama, jak to "cudo". Różni się tylko kształtem. Nie ma żadnych nadprzyrodzonych właściwości, nie rozczesuje magicznie splątanych włosów.
    • sasilla Re: Tangle teezer hit czy kit ? 13.06.13, 22:15
      Ja mam ciut innej firmy, ale zasada podobna. Szczotka jest fajna, ale bez rewolucji. Myślę, że bardzo dużo zależy od typu włosów. Sama mam bardzo duzo wlosow i nawet ta szczotka sobie nie radzi. Trzeba sie nauczyć techniki czesania, co niestety trwa dluzej niz zwyczajne czesanie - ale za to mniej boli.
      Szczotką rzeczywiście jest łatwiej, ale nie całkiem bezboleśnie. Być może jak ktoś ma typowe włosy, to może być zachwycony.
      Za swoją szczotkę dałam 30zl, co jest calkiem rozsadna cena - niewiele więcej niż za zwykłą, a czesze sie fajnie. Choc bez cudów.
      --
      kuchnia-pelna-cudow.blogspot.com/
      • sasilla Re: Tangle teezer hit czy kit ? 13.06.13, 23:42
        A! jeszcze mi sie przypomniala nazwa tej mojej - TUFT Detangle Brush.
        Tez ma dwie wysokosci igiełek, plus raczke - na czym mi zalezalo. Chociaz mozna czesac i trzymajac za korpus.
        Nie zaluje wydanej kasy, bo tez nie byla duza. Chociaz czytajac niektore opinie mialam nadzieje na cos rewolucyjnego. Objawieniem nie jest, ale jest fajna.
        --
        kuchnia-pelna-cudow.blogspot.com/
      • pamana Re: Tangle teezer hit czy kit ? 14.06.13, 12:49
        Hit zdecydowany !
        Mam dwie klasyczną i podrózną.
        Klasyczna ma 2 lata, jest w super formie, używana na 3 głowach , dwie z długimi do łopatek włosami jedna męska z jeżykiem smile
        Ja mam ombre na włosach i strasznie plącza mi się końcowki, córka ma naturalne ale mocne, grube. Mąż bardziej używa do masażu głowy niż czesania.
        Podróżną córka bierze na basen.
        Od 2 lat nie uzyłam niczego innego do czesania. Nie żałuję ani grosza wydanego na te produkty i nikt mi za ich wychwalanie nie płaci smile A byłam b. sceptyczna bo jednak 50 zł na kawalek plastiku??

Ząbki ok 3-5 na brzegach sa lekko odgięte ale po latach maja prawo, świetnie sie ja myje, nic nie pękło a spadała nam na początku kilka razy, trzeba sie nauczyc ja trzymać.

Dla nas rewelacja, planuję kupno kolejnejsmile

--
        pichceiknoce.blogspot.com/
    • jadowita71 Re: Tangle teezer hit czy kit ? 14.06.13, 13:36
      Zajrzałam z ciekawości na zdjęcia - wygląda zupełnie jak końskie zgrzebło smile

Akurat u nas jedna jest na wylocie, może polecę taką mojemu dziecięciu - ma włosy długie, proste i czasem się jej plączą. Czy to się w sklepie kupuje normalnie?

--
      www.przynudzam.blogspot.com
      • olijka1 Re: Tangle teezer hit czy kit ? 14.06.13, 16:34
        Jak dla mnie hit. Mam długie włosy, dość cienkie, ale gęste. Rozczesuje się nią dużo łatwiej, niż moją zwykłą szczotką, oraz, bardzo ważne, bez problemu czeszę włosy mokre, co było niemożliwe wcześniej. Polecam.
        --
        http://www.suwaczek.pl/cache/38fda0c4c1.png
        • katenowak Re: Tangle teezer hit czy kit ? 16.06.13, 12:33
          hit - moja córka od 2 lat mniej cierpi prawie w ogóle przy czesaniu
          miała włosy do pasa lekko ukladajace się
          teraz sama 6-latka spokojnie już krótsze włosy rozczesuje
          plus tej szczotki to to że zrobiona z jednego kawałaka znaczy ząbki wyciągnięte i nie ma możliwości że włosy zaczepiają się o o coś czy zaplątują w szczotkę
          polecam
          --
          moja Zuza ma....
          moja Zuzka 23.03.2007
    • sajolina Re: Tangle teezer hit czy kit ? 16.06.13, 14:40
      Miałam okazję użyć tej szczotki tylko raz - mam wieczne kołtuny na karku i szczotka rozczesała je bez problemu, to mnie zaskoczyło najbardziej. Włosy było lekko wygładzone i przyjemniejsze w dotyku. Szczotka robi świetny masaż głowy. I właściwie tyle, nie zmieniła mi włosów w grzywę lwa, ani w lśniącą taflę z reklamy.
    • alki_80 Re: Tangle teezer hit czy kit ? 16.06.13, 20:35
      Mam dla córki, która ma kręcone włosy. Suche czesze jeszcze jako tako, ale z mokrymi sobie nie radzi. Ciągnie ją jak każda inna sad
      Na moje proste jak druty jest dobra ale i grzebień jest dla mnie dobry wink
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/zpbnkrhmenz01qnn.png

Jakub 24.04.2003
      Maciej 29.08.2007
      • sajolina Re: Tangle teezer hit czy kit ? 17.06.13, 14:29
        Kręconych włosów się nie czesze! a już na pewno nie szczotką i nie na sucho, nie dziwota, że Wam nie idzie, dziecko pewnie ma dzikie afro po takiej sesji. Jak masz "pokręconą" córkę to czesz jej włosy tylko na mokro i z użyciem grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami, jak ma jakieś kołtuny, to rozplątuj je podczas mycia z użyciem odżywki i potem już nie czesz:
        www.blondhaircare.com/2012/07/metamorfoza-dzieciecych-wosow.html
        www.anwen.pl/2011/04/moja-wosowa-historia-ewalucja.html
        • alki_80 Re: Tangle teezer hit czy kit ? 20.06.13, 13:19
          Ja czeszę bo są różne kręcone włosy i uważam, że powinnam mojej córce czesać. Ale czeszę jej na mokro i używam do tego specjalnego sprayu. TT użyłam na sucho żeby sprawdzić czy naprawdę jest taki wow wow i nie jest. Włosy rozczesał, ale puch zrobił się okropny. A jak pisałam, z mokrymi sobie nie radzi i używamy grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami wink
          --
          http://www.suwaczki.com/tickers/zpbnkrhmenz01qnn.png

Jakub 24.04.2003
          Maciej 29.08.2007
    • agnieszka_mmm Re: Tangle teezer hit czy kit ? 17.06.13, 16:45
      A ja nie żałuje zakupu. Po ciąży miałam osłabione włosy, które strasznie wypadały. Mam dlugość do łopatek i zawsze jak je czesałam inną szczotką znajdowałam na niej bardzo dużo kłaków. Gdzies przeczytałam o Tangle i kupiłam. wystarczy czesać się nią od nasady nie nie wyrywa tak włosów, powaga, ja zauwazyłam znaczną róznicę - na plus. Co prawda wygląda jak szczotka dla pas albo koniasmile ale co tam, ważne, że spełnia swoje zadanie. W moim przypadku się sprawdziła ale widzę też negatywne opinie więc chyba najlepiej sprawdzić samej.
      • zla_wiedzma Re: Tangle teezer hit czy kit ? 19.06.13, 08:37
        Kupiłam wink czesanie na sucho bomba. Zobaczymy jak na mokro da radę. Poza tym wszyscy domownicy zapisują się na "drapanie" szczotką po głowie smile. Dziękuję za opinie.

--
        "Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle" by dzidaa
        http://img1.jurko.net/Chick3.gif
        51%Angel 49%witch wink
    • nicol.lublin Re: Tangle teezer hit czy kit ? 19.06.13, 12:51
      a mógłby ktoś łopatologicznie mi wyjaśnić: czy te szczotki się różnią? czy one są uniwersalne? czy też np. różowa jest do włosów kręconych, a niebieska do cienkich?
      --
      ... jestem słodka jak miód...człowiek - ciacho...genetyczny cud...
    • asfo Re: Tangle teezer hit czy kit ? 19.06.13, 14:18

1. Trzeba sobie dobrać odpowiednio szampon. Niektóre szampony pozostawiają na włosach lepką warstwę albo za bardzo wysuszają i jak ma się np. bardzo długie włosy, to kołtun jest nie do pokonania. Można też sobie łatwo zrobić kołtun używając odżywki albo tłustych kosmetyków kąpielowych.

2. Jak włosy są mocno zaplątane to najpierw trzeba te splątane miejsca porozdzielać palcami a później czesać poczynając od końcówek i stopniowo przechodzić wyżej. Dzięki temu unika się większości szarpania i szczotka nie utyka.

3. Grzebień powinien mieć rzadkie, grube zęby a szczotka powinna być na tyle solidna, żeby ta guma do której przyczepione są zęby się nie wyrywała. Osobiście używam szczotki z drucianymi ząbkami.
    • illegal.alien Re: Tangle teezer hit czy kit ? 21.06.13, 14:38
      U nas sprawdza sie super - i na sucho i na mokro smile
      Corka ma wlosy afro, jak chce, zeby miala slodkie loczki, o takie:
      http://www.thecastingwebsite.com/images/28259_m.jpg
      (zdjecie z grafiki Google, to nie jest moja corka, ale ma bardzo podobne wlosy)
      to czesze jej wlosy na mokro i pozwalam im wyschnac naturalnie.
      Jak chce, zeby miala wlosy o takie:
      http://cdn.c.photoshelter.com/img-get/I0000lc2pwdsKbE4/s/880/880/stock-photo-children-diversity1630.jpg
      to czesze jej na sucho smile
      • hana1909 Re: Tangle teezer hit czy kit ? 26.06.13, 14:22
        Dla mnie rewelacja. mam 4-latkę z długimi włoskami z tendencją do skrętu i sprawdza się rewelacyjnie tak do czesania na mokro jak i sucho. Ja sama jako posiadaczka długich włosów chętnie sięgam po tę szczotkę. Jak ktoś jest ciekawy więcej szczegółów to polecam poszukać na wizażu, tam poczytałam opinie przed zakupem bo dość sceptycznie podchodziłam do zakupu, ale odkąd czeszę nią moją małą, zakochałam się w niejwink a wyjście do przedszkola przestało być utrapieniemwink
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka