• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

kabina prysznicowa Dodaj do ulubionych

• 14.06.13, 13:15
    Czym doczyścić osłonę kabiny prysznicowej? jest to chyba pleksi, przyciemniane, gładkie. Ale nie potrafię usunąć zacieków z wody, takich jakby kropelek. Próbowałam płynem do mycia, płynem do szyb, octem, cifem, mydłem.
    --
    misiedlakazdego.blox.pl/html
    Edytor zaawansowany
    • 14.06.13, 16:14
      Spróbuj papką z sody oczyszczonej i soku z cytryny. Nałóż i odczekaj.
      • 15.06.13, 14:15
        Nie pomogłosad

--
    • 14.06.13, 16:48
      Zobacz na blogu niebalaganka.tumblr.com/
    • 14.06.13, 22:07
      preparat do łazienki
      albo Lidlowy albo oryginalny cilit bang (droższy i chyba lepszy)
      • 15.06.13, 14:15
        Takie to zastosowałam w pierwszej kolejności...
        --
    • 16.06.13, 11:12
      NIe wiem czy zadziała ale ja swoją kabine domywam tylko i wyłącznie jednym środkiem.

W5 anty kamień - dostępny w LIDLU za około 4zł.
      Mnie starcza na naprawde długo - myjąc kabine mniej wiecej 2 razy w tygodniu.
      Nie trzeba szorowac wystarczy gąbką.

Używam na szklaną kabine ale myje tym tez te wszystkie plastykowe ramki, uszczelki, krany
      POniżej masz zdjęcie.
      3.bp.blogspot.com/-MTOpBnJHisA/T31GP7UZFOI/AAAAAAAAAkE/JL77bvIAWKI/s1600/antykamień.jpg
    • 16.06.13, 17:26
      Mnie kiedyś ten poratował:

www.leroymerlin.pl/artykuly-gospodarcze/srodki-czystosci/srodki-czyszczace-i-pielegnujace/preparat-do-usuwania-kamienia-i-nalotu-sann-profi,p183122,l1174.html
      Teraz pilnuję się i po każdym prysznicu przecieram szyby ściągaczką, a raz tygodniu myję octem.
    • 17.06.13, 10:52
      Ja używam cilit BANK do kamienia. Taki w spryskiwaczu, z pomarańczową zakrętką. Działa super.
      --
      polowemniejsza.blogspot.com
    • 30.03.15, 07:37
      a pikasatem? Niby piszą że do ceramicznych powierzchni, ale ja tylko tego używam do całej łazienki (no poza lustrami). Osad z kabiny prysznicowej schodzi bez bólu... wink
    • 30.03.15, 09:18
      od niedawna po każdej kąpieli ściagam gumą wodę z kabiny-nowe kropki się nie pojawiają. a to już naprawdę spora poprawa. i umyłam porządnie octem, może nie doszorowałam jakoś na błysk, ale ocet oraz ta guma, i jest tysiąc razy lepiej,
      zameirzam ten sposób na stałe wprowadzić.
      smile

--
      Ile rzeczy należy mieć w d...e, to się w głowie nie mieści!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.