płyn do płukania Softlan Dodaj do ulubionych

Mam uprzejmą prośbę do użytkowniczek płynu Softlan kupowanego jako "chemia niemiecka". Napiszcie, proszę, jaki macie prefiks kraju przy kodzie kreskowym (pierwsze 3 lub 2 cyfry)? W okolicznym sklepiku z chemią niemiecką widziałam prefiks 87... wskazujący na Holandię. Notabene sprzedawane tam lenory też mają 87, ale już np. żele Persil mają faktycznie prefiks niemiecki (400...). Oczywiście jest całkiem możliwe, że do niemieckich sklepów softlan dostarczany jest właśnie z Holandii, ale nie mam jak tego sprawdzić. I jeszcze jedno pytanie. Czy na softlanie ta luźna etykieta (właściwie banderola wokół butelki) to norma? Nigdy wcześniej nie kupowałam softlanu, a nie chciałabym nadziać się na jakiś niepewny towar.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.