Dodaj do ulubionych

problem z transportem lodowki - pomocy!!

24.09.13, 09:56
Dziewczyny poszczęściło mi się. Wygrałam lodówkę.
Pech że 500km od miejsca w którym mieszkam. Na razie stoi u rodziców bo organizator nie pomyślał o takiej rzeczy jak transport.
Dzwoniłam po kilku firmach pd przesyłek ale każda odmawia.
Lodówka ma 210 w tym styropianie w który jest zapakowana. Musi jechać na palecie i tą też już mam. Robi się 225cm.
Czy możecie wskazać mi firmę która przewozi takie wysokie rzeczy??
--
moje dzieła ręcznie robione
www.niezwyklyzakatek.blogspot.com
Edytor zaawansowany
  • gazeta_mi_placi 24.09.13, 10:00
    Może sprzedaj na Tablicy.pl z zaznaczeniem, że odbiór i transport po stronie kupującego? Lodówkę chyba już masz, a po co Ci kolejna? A tak zawsze z 1000 zł się przyda z zakupu.
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/7o8b3x6acm8oyc9h.png
  • agpagp 24.09.13, 10:07
    mam... ma 13 lat i dla kawalera była dobra ale dla rodziny nie bardzo.
    --
  • linn_linn 24.09.13, 10:31
    Gratulacje!
    A szukalas w googlu na haslo transport lodowek? Wyskakuje troche firm, wiec powinni przewozic.
  • ookaa 24.09.13, 10:36
    Możesz zamieścić bezpłatnie ogłoszenie z propozycją zlecenia np. tutaj:
    www.oferteo.pl/
    Jak dasz szczegółowy opis ładunku, trasę itp., to odezwą się tylko te firmy, które podołają zadaniu. W ten sposób unikniesz szukania po omacku.
  • budzik11 24.09.13, 10:32
    Może jakaś firma przeprowadzkowa? A dlaczego żadna firma kurierska nie chce jej przewieźć? Przecież jeżdżą nawet TIRami, do mnie ostatnio przyjechał transport kilku palet sztachet, na paletach, które ważyły pewnie z tonę i były wysokie na 2m. Nikt problemu nie robił z nadaniem, ale nie pamiętam, co to była za firma kurierska.
  • agpagp 24.09.13, 11:15
    tłumaczą się że normalnie do 2 metrów tylko - na fracht muszę mieć podpisaną umowę na firmę . Firmę mam ale jednorazowo nie podpiszą.
    --
  • agpagp 24.09.13, 11:17
    p.s. firma przeprowadzkowa zażądała 40zł za godzinę pracy kierowcy +1,5zł za każdy kilometr - fakt na razie dodzwoniłam się do jednej
    --
  • kasiak37 24.09.13, 11:41

--
    Sygnaturka nie moze byc wyzsza niz 4 linijki tekstu-o tym mowi regulamin forum.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.