Dodaj do ulubionych

Myjka akumulatorowa do okien - Lidl

13.04.15, 15:24
www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=33485
Warto kupić?
Zastanawiam się czy kiedyś już była w ofercie czy to zupełna nowość??
Edytor zaawansowany
  • klara551 16.04.15, 14:52
    Ja kupiłabym myjkę dużą z różnymi końcówkami w tym i do mycia okien,podłóg,fug itd. Mam taką i to jest to. Zabaweczka do mycia okien? Z małym pojemniczkiem,bez wymiennych końcówek to tylko durnostojka
  • lirio 16.04.15, 16:34
    Za myjkę do mycia wszystkiego dziękuję. Miałam, oddałam. Tą kupiłam i na razie mi się podoba.
  • misiowazona 16.04.15, 16:56
    Ja czytając na forum o zaletach myjki z Karchera też się napaliłam na nią, a gdy zobaczyłam, że Lidl oferuje coś tańszego, to już prawie prawie kupiłam. Prawie, bo jednak nie kupiłam, szkoda mi było ciężko zarobionych pieniędzy. Spróbowałam w domu umyć okna przy użyciu ściągaczki, takiej zwykłej, manualnej. Spodobało mi się i na razie będę praktykować.
  • zuzia_pl 16.04.15, 23:01
    Szkoda kasy, nie warto inwestować w takie wynalazki
  • nicol.lublin 16.04.15, 23:29
    ja myslałam raczej o tej http://www.lidl.pl/catalogmedia/pl/article/103808/103808_f.jpg

co sądzicie? do czego (oprócz mycia okien) mozna ja wykorzystać?
    --
    ... jestem słodka jak miód...człowiek - ciacho...genetyczny cud...
  • squirk 21.05.15, 16:10
    cdd_pl napisał(a):

Kolejny nick traci czas, pomyślcie jakiej jakości musi być towar tak "reklamowany". Brrr. I kupcie Karchera, jest świetny.

--
    Chaotyczna neutralna.
  • cdd_pl 21.05.15, 16:16
    Cały ten wątek to spam więc o co chodzi ?
  • rapunzel72 21.05.15, 16:23
    Bez urazy, ale któryś raz z kolei czytam tu ostatnio o rzekomej przewadze myjki Kärchera nad innym sprzętem. Może bez linku i pewnie nawet w dobrej wierze, ale też brzmi praktycznie jak spam.
  • squirk 21.05.15, 16:32
    rapunzel72 napisała:

> Bez urazy, ale któryś raz z kolei czytam tu ostatnio o rzekomej przewadze myjki
    > Kärchera nad innym sprzętem. Może bez linku i pewnie nawet w dobrej wierze, al
    > e też brzmi praktycznie jak spam.

Karcher nie potrzebuje spamu imho, jest dość znany, innych produktów nie znam, oceniam tylko to, co miałam w rękach. Jeśli kupię (nie planuję bo będę zmieniać kraj za jakiś czas) to coś, co znam, na pewno nie coś, co reklamował obcy nick znikąd bombardując forum spamem od bodajże 3 dni. Przetestuję przed zakupem myjki innych firm - ale nie Viledy.
    A posądzenie mnie o spam...dość zabawne biorąc pod uwagę moją działalność choćby na tym forum, nikt nie jest przeciwny spamowi bardziej ode mnie. Zresztą moderuję na kilku forach, administracja nie zaufałaby mi gdybym nie była tego zaufania godna.
    smile

--
    Chaotyczna neutralna.
  • cdd_pl 21.05.15, 16:22
    Sqirk na etacie u karchera jesteś ?
    "sprzątając (no, nie przemęczyłam się, ale jest jakby jaśniej) i machając Karcherem."
    chaotyczny.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?2,2012
    nagrywania w dekoderze, poszalałam z Karcherem,
    chaotyczny.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?2,2012
    forum.gazeta.pl/forum/w,49213,153497673,153618253,Re_Parownica_warto_Karcher_czy_tansze_marki_.html

Itd ....
  • squirk 21.05.15, 16:27
    cdd_pl napisał(a):

> Sqirk na etacie u karchera jesteś ?

Skąd, nawet tej myjki nie mam, pożyczałam od przyjaciółki, o tym też pisałam. Polecam bo jest świetna, masę rzeczy polecam albo krytykuję, forumowicze tak robią. I nie cuchną przy tym desperacją i naciągactwem, nicki są znane od dawna, wiadomo, że uczciwe, że koleżankom z forum można zaufać.
    Nigdy nie poniżyłabym się spamem i nie sprzedałabym za grosze swojej godności łażąc po forach jak nachalny żebrak i naciągając ludzi na jakiś chłam produkowany przez żałosną firmę której nie stać na uczciwą reklamę.
    Polecałam też masę innych produktów, poczytaj sobie, blender, maszynę do chleba, jestem na forum od lat. Pracuję gdzie indziej - uczciwie. Żeby zostać spamerem trzeba mieć mentalność...a, daruję sobie, i tak nie dotrze.
    smile

--
    Chaotyczna neutralna.
  • cdd_pl 21.05.15, 16:37
    Sqirk, litości nie nie ośmieszaj się, bronisz karchera lak lew: -) Jesteś na kążdym wątku dotyczącym myjek. A tak prywatnie karcher to żadna rewelka, dobre jakościowo ale drogie produkty. Szału nie ma smile
  • squirk 21.05.15, 16:51
    cdd_pl napisał(a):

> Sqirk, litości nie nie ośmieszaj się

...napisała spamerka z czwartym już chyba nickiem, tak trzymaj.

, bronisz karchera lak lew: -) Jesteś na
    > kążdym wątku dotyczącym myjek.

Jestem wszędzie tam, gdzie są spamerzy i naciągacze. I tępię to robactwo, nie spodziewaj się zmian w tej kwestii.

A tak prywatnie karcher to żadna rewelka, dobr
    > e jakościowo ale drogie produkty. Szału nie ma smile

Nie wiem, używałam tylko myjki, nie znam oferty. Vileda ma przyzwoite mopy i (miała dotąd) dobrą opinię, robisz firmie świństwo pozwalając forumowiczom zapamiętać ją jako spamera, w dodatku nieudolnego. Gdybym zobaczyła jak takie coś robi przedstawiciel mojej firmy wyleciałby z pracy a ja napisałabym oficjalne przeprosiny. Strzelasz w stopę przyzwoitej firmie. Mam nadzieję, że poniesiesz konsekwencje.
    Dla mnie EOT, szkoda na ciebie czasu.

--
    Chaotyczna neutralna.
  • rapunzel72 21.05.15, 22:28
    Abstrahując już, czy wpisy o myjce viledy to spam czy nie spam, zastanawia mnie Squirk, czy ty miałaś tę myjkę viledy, że tak ją krytykujesz. Jakoś nie zauważyłam wpisu, że ją sprawdziłaś i stąd negatywna ocena w stosunku do Kärchera.
  • squirk 21.05.15, 22:39
    rapunzel72 napisała:

> Abstrahując już, czy wpisy o myjce viledy to spam czy nie spam, zastanawia mnie
    > Squirk, czy ty miałaś tę myjkę viledy

Nie kupuję produktów reklamowanych spamem. Słaba "reklama" = słaby towar. Szkoda pieniędzy, do tego spam to obraźliwy przekaz "jesteś, kliencie, debilem, jesteś za głupi żeby zauważyć, że od 3 dni spamuję z kilku nicków, wyskakuj z kasy".

--
    Chaotyczna neutralna.
  • heca7 21.05.15, 23:56
    Też mam karchera i jestem zadowolona. Wcale nie jest ciężki, niby co tam ma być ciężkie? Kupiłam bo nienawidzę myć okien. Mąż myje ale czasem schodzi mu się a ja nie mogę się doczekać to używam myjki wink
    Czy drogo to kwestia subiektywna. Ja uważam, że nie stać mnie na goowno. Na Allegro w strefie marek często są promocje na całe zestawy, myjka+płyn itd.
    --
    Dzieciaki 2002
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428
  • squirk 23.05.15, 14:02
    tiita napisał(a):

> A ja mam myjkę Viledy.

A ja się nie dałam nabrać.
    Paskudna sprawa z tą wyszukiwarką postów.

--
    Chaotyczna neutralna.
  • tiita 27.05.15, 16:06
    Nie rozumiem... jaka wyszukiwarka postów..? Nie wiem o co chodzi ..
  • squirk 27.05.15, 14:48
    25olga napisał(a):

W wolnej chwili napiszę do Viledy z pytaniem czy są świadomi tego, jak się ich tu kompromituje i ośmiesza pseudosprytną "reklamą". Robienie świństwa porządnej firmie powinno być karane i mam nadzieję, że będzie.

--
    Chaotyczna neutralna.
  • 25olga 27.05.15, 15:44
    Z kolei ja napisze do gazety, bo mi obrzydzasz to forum. Czepiasz sie okropnie, a ja tyko założyłam watek z jednym pytaniem. Teraz próbuje zacząć się udzielać szerzej, a Ty dalej swoje, to już męczące uncertain
  • 25olga 27.05.15, 15:46
    Jak chcesz sie odstresować w sobie zamiast na innych ludziach to polecam WIedźmina 3, zabijanie potworów odstresowuje bardzo
  • anu_anu 27.05.15, 16:18
    Poczytaj tutejsze wątki przez rok (a lepiej dwa), wypowiedz się kilkaset razy na różne tematy. Jak ludzie dobrze ocenią Twoje wypowiedzi i później napiszesz coś o sprzęcie - to Ci ludzie uwierzą. Nawet jak będziesz chwalić dowolną markę.
    Atakowanie Squirk (piszącej tu długo i wywalającej spamerów wszelkiej maści) - nic Ci nie daje! A nawet działa przeciwnie bo ustawia Cię na pozycji spamera pouczającego normalnych użytkowników tego forum.
    To jest forum życzliwe i rozsądne - ale nie naiwne.
    --
    Kto pozjadał wszystkie rozumy, ten ma nadwagę wink
  • squirk 27.05.15, 16:28
    anu_anu napisała:

> Atakowanie Squirk (piszącej tu długo i wywalającej spamerów wszelkiej maści) -
    > nic Ci nie daje! A nawet działa przeciwnie bo ustawia Cię na pozycji spamera po
    > uczającego normalnych użytkowników tego forum.
    > To jest forum życzliwe i rozsądne - ale nie naiwne.

Dziękuję. Acz nie wywalam tylko zgłaszam, nie mam tu nożyczek smile
    Mam nadzieję, że administratorki forum po prostu spamerów zablokują.

--
    Chaotyczna neutralna.
  • 25olga 29.05.15, 10:33
    Ja nie zamierzałam nikogo atakować, to ja się czuje atakowana uncertain
  • kasia_de 31.05.15, 13:23
    a ja bym się chętnie dowiedziała czegoś o tym windomaticu, bo wygląda obiecująco smile mam mopa viledy (wiaderko z pedałem, hmmm, nieźle brzmi) i jest świetny
  • misowazona 27.05.15, 23:25
    cdd_pl napisał(a):

> Teraz podobny produkt zwący się windomatic jest w promocji w Vieldzie www.sklep.vileda.pl/produkt/windomatic__sciagaczka_do_szyb.php

Posiada ktoś ten promowany tu produkt Viledy, jakieś opinie ?
    Obecnie jest w promocji na allegro.
    Cena wygląda atrakcyjnie, a vileda raczej ma solidne produkty.
  • anu_anu 01.06.15, 13:57
    Sąsiadka kupiła (na promocji allegro), jak poużywa z pół roku to napiszę coś.

Natomiast niezależnie od tego jaki jest sprzęt bardzo mi się nie podoba sposób jego promowania.
    Otóż zupełnie nie wierzę w zbieg okoliczności polegający na tym, że jest promocja na allegro a na forach nowi ludzie właśnie dany produkt chwalą. A po zwróceniu uwagi pojawiają się kolejne nicki i posty, w których autorzy usiłują zdyskredytować kogoś piszącego na danym forum lata całe.

Ja zdaję sobie sprawę, że nie ma powodu aby skreślać produkt, którego nie znamy.
    Jednak z drugiej strony - jeżeli producenci przekonają się, że wystarczy parę wpisów tego typu a ludzie kupują - to na forach nic innego nie będzie. Bo zawsze znajdą się chętni, którzy założą kolejny nick i napiszą, że produkt X jest C-U-D-O-W-N-Y, zupełnie niezależnie od jego jakości. A w razie braku danego tematu - założą nowy wątek, w którym zaczną dyskutować o danym produkcie.
    Dużo mniej razi mnie jak ktoś pisze "mam sklep, sprzedaję to i tamto, zapraszam" - bo jest to uczciwe postawienie sprawy. Szczególnie jak zrobi to na bieżącym wątku - bo wtedy jest szansa, że ktoś skorzysta a dodatkowo świadczy o tym, że ktoś czyta na bieżąco.
    Ale już wywleczenie wątku sprzed lat dwóch (w porywach do ośmiu) - to czysty spam, bo jeżeli ktoś chciał parę lat temu kupić pościel - to raczej kupił, prawda?

Dlatego na swój użytek założyłam, że mogę polegać wyłącznie na opiniach ludzi, których identyfikuję jako pisujących na forum i to pisujących rozsądnie.
    Dokładnie tak samo jak w realu - tam też liczę się tylko z opiniami ludzi, których znam i szanuję.
    --
    Kto pozjadał wszystkie rozumy, ten ma nadwagę wink
  • jadowita71 02.06.15, 14:49
    bardzo proszę mnie oświecić wink
    umycie SZYBY, to dla mnie najprzyjemniejsza część roboty i jej końcówka. Większy problem mam z ramami, parapetami itp. Czy te zachwalane tutaj (lub krytykowane) myjki - firma obojętna - myją TYLKO szyby? bo jeśli tak, to dla mnie to bezużyteczne jest, albo się mylę?
    --
    www.przynudzam.blogspot.com
  • 25olga 11.06.15, 12:44
    Takie myjki są generalnie do szyb bardziej niż do okien tongue_out Nazwa myląca pozwala być. Ale z drugiej strony to się przydaje przy lustrach, szybach auta, masce, drzwi auta, jak masz szklany stół czy komodę ze szkłem to też
  • 25olga 11.06.15, 12:44
    *potrafi być wink
  • anu_anu 11.06.15, 15:16
    Myjki są do szyb (okna, lustra i co tam kto ma szklanego)
    --
    Bądź sobą. I tak nie możesz być nikim innym...
  • neti74 21.04.16, 21:38
    Kupiłam tę myjkę do szyb w Lidlu i jestem mocno rozczarowana. Spodziewałam się, że faktycznie nie będzie smug, a są masakryczne. I zastanawiam się, czy ta myjka taka kiepska czy ja tego ustrojstwa obsługiwać nie potrafię, bo może coś robię nie tak? W sumie dyskusja się tu rozwinęła, ale nie widzę żadnej opinii o tej konkretnej myjce (chyba że przeoczyłam)

--
    MOJA BIżUTERIA
    MOJE FOTY
    MOJE KARTECZKI
  • j0anna1 29.11.17, 21:22
    Czy jakaś forumowiczka z Krakowa posiada myjkę z Lidla (Silvercast) oraz paragon? Potrzebowałabym informacji o dacie zakupu oraz w którym Lidlu zakupiona. Moja myjka się zepsuła i zagubiłam paragon do reklamacji. Można również reklamować na podstawie oświadczenia ale potrzebne są właśnie informacje o dokładnej dacie zakupu i adresie sklepu.
  • sambolejro 08.12.17, 19:13
    Szkoda kasy. Raz użyjesz i będzie leżała...
  • izabelazk 28.12.18, 15:59
    Straszne dziadostwo!!! Mąż mi kupił w lipcu- a przed świętami już nie umyłam żadnego okna! Po kolejnym, całkowitym rozładowamiu- akumulatora nie dało się ponownie naładować. Jeśli chodzi o inne wady- woda wyciekała z pojemnika, urządzenie słabo zbierało wodę, która ściągana w dół okna zbierała się na jego dolnej ramie i kapała na podłogę. Zostawiał smugi, które trzeba byhło jeszcze przecierać sciereczką z mikrofibry. Wykonany ze slabego plastiku. Razem z myjką -spryskiwacz- również odmówił posłuszeństwa, po prostu przestał psikać...
    Nie polecam! Lepiej dołżyć do Viledy lub Karchera.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.