Dodaj do ulubionych

Co na wypadające włosy?

01.10.15, 21:54
Macie jakieś sprawdzone środki na wypadające włosy?
KAsia
Obserwuj wątek
          • kredka.zielona Re: Co na wypadające włosy? 02.10.15, 23:25
            dostałam od koleżanki płyn do wcierania w skórę głowy JANTAR z Farmony/Fermony (nie pamiętam, nie chce mi się iść zobaczyć) - póki co nie widzę jeszcze poprawy, należy wcierać ok 3 tygodni

kiedyś łykałam Merz Special i jakby było lepiej

sama zaś zauważyłam, że jak jem dużo świeżej czerwonej papryki, to jakby włosy mniej 'leciały' smile

używałam też kiedyś szamponu przeciw wypadaniu włosów firmy Collistar , dobre efekty, piękny zapach, ale cena nie na dłuższą metę...
        • madzioreck Re: Co na wypadające włosy? 04.10.15, 01:04
          Znaczy, dieta kijowa... nie dostarcza organizmowi wszystkiego, co potrzebne, a wtedy włosy lecą, bo ich utrzymanie nie jest priorytetem.
          Pomyśl o zmianie sposobu odżywiania, bo bez wyeliminowania głównej przyczyny wszystkie dodatki nie zadziałają na dłuższą metę.
          Warto pić skrzyp+pokrzywę, robić wcierki z kozieradki (będziesz fantastycznie pachnieć rosołem/kiełbasą, dlatego to najlepiej godzinę-dwie przed myciem). Kuracja Joanna Rzepa, ampułki albo buteleczka. Olej rycynowy na skórę głowy i inne oleje znane z ratowania wypadających włosów (ale tu uwaga, bo u niektórych osób oleje kładzione na skórę głowy nasilają wypadanie zamiast hamować). Nie dopuszczać do przetłuszczania skóry i włosów.

• squirk Re: Co na wypadające włosy? 01.10.15, 22:30
      kaor napisała:

> Macie jakieś sprawdzone środki na wypadające włosy?

Właśnie testuję (jestem po drugim użyciu) to - indulekhaonline.com/Bringha-Hair-Oil - za jakiś czas będę mogła zrecenzować osobiście, recenzje w necie bardzo dobre. Stosuję żeby wzmocnić włosy przed zimą bo wypadają mi standardowo raczej ale czytałam że olej ten bardzo wypadanie ogranicza i efekty potrafią być z gatunku tych wyrywających z kapci. Mogę póki co napisać że aplikacja jest tak prosta jak straszliwy jest zapach. Czuję się jak samobieżny sklep zielarski ale włosy po zmyciu całej tej ajurwedy są gładkie i bardzo błyszczące.
      Poza tym warto łykać skrzyp.
      smile

--
      Chaotyczna neutralna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka