Dodaj do ulubionych

etui na telefon dla dziecka

04.07.17, 13:05
Pytanie z cyklu "bo wy wszystko wiecie".
Właśnie odebrałam od kuriera naprawiony telefon dziecka. Telefon, cóż, nie najwyższych lotów, Szajsung, ale podziałał 2 tygodnie i pękł mu wyświetlacz. Właściwie nie wiadomo, co mu się stało, nie wypadł z rąk, ale dziecię miało go w plecaku i prawdopodobnie się wygiął, a może plecak został rzucony na przerwie, no różne rzeczy się dzieją w szkole. Miał taką ramkę dokupioną, ale to za mało. Na szczęście (!) miałam ubezpieczenie wyświetlacza, więc koszty prawie żadne (9,65 za uszkodzony głośnik), ale to trwało i trwało. Dziecko pojechało na kolonie ze swoją starą Nokią 800, tej to nic nie zmoże.
No i teraz zasadnicze pytanie, co kupić, żeby może telefon przeżył te 2 lata umowy. Szkło hartowane to na pewno. Ale co lepiej ochroni: tzw. etui pancerne czy takie z klapką. Chodzi mi o to, że telefon jest dość cienki i dość duży i właśnie obawiam się wygięcia. Kusi mnie to pancerne, chociażby z nazwy, ale nigdy tego w ręku nie miałam, piszą, że chroni przy upadku, ale czy jest na tyle sztywne, żeby zapobiegło wygięciu? No generalnie zielona jestem w temacie. Jeśli macie jakieś doświadczenia, proszę, poradźcie.
Edytor zaawansowany
  • kaga9 04.07.17, 15:45
    Doradzam zakup etui z silikonowymi boczkami, które lekko zachodzą na wyświetlacz. To etui mam z klapką, umiarkowanie wygodne, ale da radę się przyzwyczaić. Już mi kilka razy telefon upadł, między innymi na beton, ekran w całości.
  • baas1 04.07.17, 21:55
    Właśnie przestudiowałam różne rodzaje etui i nadal mam zagwozdkę. Czy takie o jakim piszesz, czy jednak to pancerne, armor case to się pięknie nazywa. Bo to, które mamy to właśnie silikonowe, tylko że całe z silikonu i przez to miękkie. Czy w tym twoim plecki są mocno sztywne? Bo jakoś w opisach tego nie znalazłam. A ten armor case ma sztywne plecki, tylko że niezbyt ładny jest, chociaż akurat w tym przypadku to rzecz drugorzędna.
  • kaga9 05.07.17, 10:46
    Nie, moje etui to nie armor case, wpisz "etui z klapką", wyskoczy. Wiem, że to mało atrakcyjne dla dziecka, ale bywają w zywszych kolorach i z wzorkami, może to załatwi sprawę estetyki? A ten silikon na bokach naprawdę mi pomógł.
  • baas1 05.07.17, 13:47
    Ja dobrze zrozumiałam, że z klapką, tylko się zastanawiam, czy te z klapką bywają ze sztywnymi pleckami, tak jak te armory. Małżonek ma takie z klapką, ale jest "łatwo wyginalne" - zdemontowałam i sprawdziłam.
  • kaga9 05.07.17, 14:46
    Nie, ja mam to zwykłe etui. Próbuję wyginac telefon w etui, wydawałoby się, że niemożliwe. No, ale Twojemu coś się stało, więc chyba się jednak da. To chyba nie pomogę sad
  • baas1 05.07.17, 20:57
    Ale dziękuję za dobre chęciwink
  • kaga9 05.07.17, 21:09
    smile
  • k1234561 11.07.17, 14:15
    Dla dziecka,które nosi telefon w plecaku,a z plecakami w szkole różnie się dzieci obchodzą, polecałabym pancerne etui.Bratanek męża, też takowe posiada,aczkolwiek to już student,ale zdarzyło się,że zbierał iphone'a z chodnika i telefon przeżył tylko dzięki etui.Te z klapką są niewygodne.

--
    http://lbym.lilypie.com/1ocMp1.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka