Dodaj do ulubionych

MOP ZE SPRYSKIWACZEM ULTRAMAX 1-2 SPRAY VILEDA

29.12.18, 21:18
Kupiłam sobie przez Allegro z PSB Mrówka MOP ZE SPRYSKIWACZEM ULTRAMAX 1-2 SPRAY VILEDA. Jestem osobą niepełnosprawną, więc szukałam jakiegoś cudownego rozwiązania do czyszczenia mojego mieszkania, tak abym w miarę możliwości ze sprzątaniem nie miała szczególnie wielkiego problemu. Kurier przywiózł mi tego mopa, a ja od kilku dni głowię się nad tym, jakim cudem połączyć drążek z częścią czyszczącą, a więc z wkładem czyszczącym. Wygląda to tak, jakby bez żadnego problemu podpiąć drążek do części czyszczącej, ale nie wchodzi mi jedno do drugiego i nie wiem czy powinnam pchać na siłę - ale z kolei boję się, że mi pęknie, bo to plastik czy może jakieś czary - mary powinnam zastosować, np. coś przycisnąć, chociaż wszystko już przyciskałam i nic z tego. Doradźcie mi coś w tej sprawie, proszę, bo mieszkanie miałam na święta brudne, nowy mop MOP ZE SPRYSKIWACZEM ULTRAMAX 1-2 SPRAY VILEDA stał nietknięty, a ja jak rozkładałam ręce przed świętami, tak rozkładam je do dziś. Będę wdzięczna za Waszą pomoc w tej sprawie (aż wstyd, że taki tumanek ze mnie, ale ze względu na mój stan zdrowia nie jestem w stanie iść do jakiegoś sklepu zapytać jak to zrobić). Pozdrawiam Was i życzę szczęśliwego 2019r.
Edytor zaawansowany
  • kaga9 02.01.19, 01:18
    Czy to ten mop? Znalazłam filmik z montażem:
    www.youtube.com/watch?v=l_iFE9u8PWw
    Chyba trzeba wcisnąć...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.