Dodaj do ulubionych

Oczyszczacz powietrza.

03.08.19, 19:29
Zorientowałam się już dawno,że te wszystkie porównywarki to ściema.Oszustwem są też opinie na stronach sklepów,bo w paru wypadkach moje niepochlebne opinie nie ukazywały się,a w paru wypadkach dostawałam maile z zapytaniem,czy może zmieniłam zdanie i wydam pochlebną opinie.Tylko to forum było dla mnie wyrocznią.Znamy się przecież i wiemy kto zacz,ale do rzeczy.Zmieniłam miejsce zamieszkania i mieszkam na śląsku i mam astmę.Poszukuję oczyszczacza powietrza.Jest ich tak wiele,że dostałam od czytania ofert oczopląsu i dalej nic nie wiem.Nie wiem,czy przetrzymam kolejną zimę bez solidnego oczyszczacza,ale z ceną bez przesady,bo nie zawsze idzie to w parach.Jeżeli macie jakieś doświadczenia w tym względzie,pomóżcie.Od 3 lat mam dość prymitywny oczyszczacz,który zabija grzyby,zarazki i pleśnie ale nie usuwa tych PM.Z tym oczyszczaczem nie byłam chora od czasu jego działania,ale czuję,że nowy sezon grzewczy mnie zabije.Drogie WDPD pomóżcie w decyzji.Nadmienić też chcę,że na stronie towarzystwa alergologicznego polecane są oczyszczacze tylko jednej firmy,wprawdzie solidnej,ale fakt ten budzi moje wątpliwości,bo są najdroższe.
Edytor zaawansowany
  • squirk 03.08.19, 21:00
    Mam na stanie małżonka alergika z astmą i od chyba dwóch lat to cudo - link przypadkowy, kupiliśmy na Amazonie. www.amazon.co.uk/PureMate®-Multiple-Technology-PM-510/dp/B00BJQLS2S
    Ładny swoją drogą ale grunt, że działa, chłop mi przestał łapać powietrze jak rybka oraz chrapać - zawdzięcza temu życie bo już byłam bliska dokonania niewielkich strat w ludziach.
    Polecam ten ale sama jestem ciekawa innych opcji polecanych bo temat stale bliski sercu.

--
    Chaotyczna neutralna.
  • kaga9 04.08.19, 01:19
    Mamy Fellowes AeraMax DX55. Kupiliśmy w Selgrosie za 300 (w sieci przeważnie kosztuje więcej). Na filtrze węglowym kurz zbiera, i to sporo. Na hepie nic nie widać. Nabyliśmy mimo braku wyraźnych problemów ze zdrowiem, ale w naszym mieszkaniu potwornie się kurzy (mieszkamy przy ulicy, do tego najwyraźniej nieszczelne okna) i pomyśleliśmy sobie, że trochę pomożemy naszym płuckomwink
  • b-b1 04.08.19, 08:59
    Mam philipsa-teraz będzie 3 sezon jak oczyszcza. 3 filtry-czyszczę jeden, reszta jest wymienna. Pracuje bez ściemy-widzę za oknem mgłę z kominów (albo czuję), wiem że jak tylko otworzę na chwilę drzwi - wejdzie na wyższe obroty.
    Jego praca jest prawie idealnie zgodna z codzienną mapą zanieczyszczeń. Sygnał czyszczenia filtra zewnętrznego jest mniej więcej w sezonie co 2 tygodnie. Filtr jest czarny z toną sierści-mam w domu sporo futer, ale dbam o to, aby kłaki nie fruwały-tak mi się przynajmniej wydawało-nic bardziej mylnegowink Polecam-wydaje mi się , że tak jak w szczoteczkach sonicznych Philips przoduje, tak z oczyszczaczami podobnie-zrobili po prostu dobry produkt(y).
  • maria10344 04.08.19, 12:47
    Bardzo proszę napisz,jaki masz model,tylko nie pisz na priv,bo od jakiegoś czasu wyskakuje mi "usługa chwilowo niedostępna"
  • b-b1 04.08.19, 12:59
    Mam dokładnie ten model-teraz tańszy o 4 stówy od ceny jaką zapłaciłam:
    www.euro.com.pl/oczyszczacze-powietrza/philips-ac2887-10.bhtml
  • b-b1 04.08.19, 13:02
    I warto zarejestrować się na stronce philipsa-teraz wysyłają kupon na dodatkowy filtr za 1zł, wcześniej wysyłali filtr do domu za darmo-po rejestracji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka