Dodaj do ulubionych

Czy Polsce grozi dyktatura? A może już jest

27.09.17, 12:06

Zdania są podzielone. Ja aaaaa--
Ha, ha - said the clown!
Edytor zaawansowany
  • ilnyckyj 05.10.17, 10:36
    basilisque napisał:

>
    > Zdania są podzielone. Ja aaaaa--
    > Ha, ha - said the clown!

To aaa? - czyżby w trakcie pisania dopadły cię Służby?

--
    nonkonformiści
  • alboobla 15.10.17, 15:18
    Dyktatura, nie dyktatura smile

Na pewno, od października, dziadziowie i tatusiowie mają nowy wymiar emeryturki smile
    Niecałe 1800 na rękę ......... i jak tu żyć?
  • sexilola_automatic 18.10.17, 17:17
    A co z tatusiami i dziadziusiami obecych pisowców? Np. tatuś p, Terleckiego, który pisał donosy na kolegów. Sam się zdziwisz, ilu b.komuchów i sbeków popiera obecnego "suwerena"
  • alboobla 20.10.17, 19:47
    Esbeczątka i esbeczęta się popłakały .....
    Mnie już nic nie zdziwi, swoje sześćdziesiąt (z niemałym okładem) przeżyłem smile
  • alboobla 22.10.17, 18:40
    Ja wiem, że u nas Murzynów biją smile
    Radio Erewań, tak chętnie słuszane przez twojego dziadzię i papę, dość dawno temu to ogłosiło smile
  • ilnyckyj 28.03.18, 10:37
    Formalnie - nie ma. Można demonstrować, wyrażać różne poglądy publicznie, no są próby ograniczania, ale to jeszcze daleko do dyktatury.
    Natomiast myślenie, mówienie oficjalne i propaganda - to wyraźny ruch w kierunku dyktatury. Jak ktoś jest przeciw to nie polemzuje się z jego poglądami, nie odnosi się do meritum, zawsze - ad personam. Że "broni przywilejów kasty", jest sbekiem albo potomkiem takowego itp.itd. To typowe dla reżimów dyktatorskich, cz totalitarnych, nie podejmowanie polemiki, ale dyskredytowanie, szukanie haków. To za jakiś czas może przejść na cały system państwowy, że kto się nie zgadza, to się go oskarży, prokuratura wdroży postępowanie i wtedy "pdejrzany" już będzie pozbawiony pewnych praw. Więc początki już są, a co dalej? Przekonamy się niedługo.

--
    nonkonformiści
  • editkova 16.04.18, 13:06
    Do dyktatury to nam bardzo dużo brakuje…

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.