Dodaj do ulubionych

Koniec nadciąga

13.10.17, 11:12
Mimo słabości opozycji i dobrych sondaży koniec obecnego układu władzy nadciąga. Obietnice nieprzemyślane i kosztowne wzbudzają kolejne roszczenia (lekarze) już nie do spełnienia. Im dłużej to trwa, tym gorzej i gorsza będzie katastrofa na koniec. Czy można jakoś temu zapobiec, przyśpieszyć zakończenie tego nieporozumienia? Wszystko w rękach opozycji i największej siły PO.
Edytor zaawansowany
  • alboobla 15.10.17, 15:16
    Jak radzą sobie dziadziowie i tatusiowie, żyjąc od października za marne 2000 zł (brutto!) emerytury?
    Do niedawna było ponad 10 tysięcy, a tutaj ........takie marne grosze smile

Rzeczywiście - koniec nadciąga. Podobno 17 męczenników padło zaraz po przeczytaniu decyzji o nowym wymiarze emerytury smile
  • bartos29 17.10.17, 12:44
    Znana piosenka pisowsko-naziolskich trolli: tylko byli sbecy są przeciw PiS. A ilu b. sbeków plus obecnych agentów Moskwy jest w Pis i okolicach...
  • alboobla 20.10.17, 19:52
    Widzę, że jesteś wiernym uczniem i propagatorem idei Wielkiego Językoznawcy smile
    Orwell by się nie powstydził takiego tekstu.

Ale, ad rem...
    Zabolało, co? Jakże tu żyć za te nędzne 2000 brutto? Ciekawe, czy dziadzio bardzo się skarżyli?
  • bartos29 25.10.17, 18:51
    Na PiS głosowało ok 38%. Czyli co - reszta to dzieci sbeków? Ponad 10 mln? Oj chyba to pól narodu musiała byś sbecja...
  • alboobla 28.10.17, 21:07
    Na tak zwaną "konstytucję" Sz...mana głosowało jeszcze mniej. A "dokument" ten stał się Biblią polskojęzycznej wspólnoty rozbójniczej, zainstalowanej w naszym kraju w roku 1944 na sowieckich tankach.

Może zechcielibyście się państwo jak najszybciej "wyabortować", albo "wyeutanazjować"? ? Na POLSKIEJj ziemi zrobiłoby się od razu przestronniej smile
  • krol-czy-krolik 29.10.17, 10:19
    alboobla napisał(a):

> Może zechcielibyście się państwo jak najszybciej "wyabortować", albo "wyeutanaz
    > jować"? ? Na POLSKIEJj ziemi zrobiłoby się od razu przestronniej smile

Nie znam Pana (Pani?) ani Pan (-i?) mnie nie zna. Nawet nie bardzo chcę Pana (Panią) poznać. Może Pan (i) jest jakims botem (automatem), który w kółko obraca taką samą frazą, kto wie. Ja jestem konkretną osobą, więc proszę się nie wypowiadać na temat mojej osoby, której Pan (Pani, lub bot) nie zna. I tyle.

DB (to b to buzia, nie bulba)
    od Rabbita
  • alboobla 01.11.17, 06:09
    A cóż to mam niby pisać, obracając się w takim towarzystwie, na "forum" osławionej gadzinówki, przeznaczonej w zamyśle dla Polaków?

Piszę treści zrozumiałe dla staliniąt i staliniątek, esbecząt i esbeczątek smile
    Może pan być pewien, że i ja nie mam najmniejszej ochoty poznać ani pana ani pozostałych czlenow tej osobliwej trzódki, piszącej tutaj wielce osobliwe posty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka