Dodaj do ulubionych

Propaganda

20.09.19, 15:00
Nie jestem masochistką, ale z ciekawości od czasu do czasu oglądam TVPis. Na mnie to działa przeciwnie do zamierzeń. Nie wiem jak dla was? Tak bezstronnie patrząc na media rządowe i wrogi TVN, to nie ma symetrii. Tzn. może w TVN jest bardziej w stronę nie tyle opozycji, co praworządności. Tam przochodzą działacze ZP i mogą się wypowiedzieć, tylko Monika Olejnik jest bardziej napastliwa, ale ona ma taki styl do wszystkich. Natomiast w TVP Info od razu są propagandowe paski szkalujące głównie KO, dziennikarze są bardzo stronniczy, usłużni wobec polityków rządzących. W TVN24 przemowy Kaczora są w całości, obszerne relacji z ich konwencji. Polsat mniej oglądam, ale widzę, że idzie bardziej w stronę przypodobania się władzy, może nie jak TVP Info, jest tam też wiele głosów krytycznych wobec władzy. Z Super stacji zniknęła w ogóle polityka, co też jest zwycięstwem Pisu. Na tym tle zabawne są skargi Kaczora, że media są opanowane przez "wrogie siły", chyba że ma na myśli siebie i swoich propagandzistów.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka