Dodaj do ulubionych

cell lidery

04.11.09, 22:20
Hej co sadzicie o cell liderach naszych na pakowni.Dla mnie ta funkcja wogole nie powinna istniec bo odpisywac na glupie i w dodatku nie dotyczace pracy maile moze kazdy robic .Podobnie kazdy operator moglby sam sobie przynosic sample(bory wziac z kuwety) bo to nie zadna filozofia.To moglby robic tim liderek ktorego funkcja to zupelna fikcja,ale dodatek ma.pracuje juz tam jakis kawalek w tej kotlowni jak nazwe pakownie bo kazdego dnia nie wiesz co cie moze spotkac.Aco do tych nieszczesnych liderow to przynajmniej dla mnie oni przeszkadzaja(sa wyjatki ale to rzadkosc)zawsze cos zamieszaja bo probuja sie wykazac,niestety w wiekszosci im to zupelnie nie wychodzi.Licze ze ktos na te moje sugestie odpisze.Moze jakis cell lider napisze dwa slowa o tym anonimowo.Zaznaczam nie mam nic do tych ludzi co sa liderami,tylko niech ktos mi powie dlaczego tak jest ze w pracy sa zupelnie inni niz na zewnatrz?Pozdrawiam wszystkich operatorow tej jak to nazwalem kotlowni a w szczegolnosci zmiane A,B,C,D.Do zobaczyska...............
Obserwuj wątek
    • espanyol1 Re: cell lidery 05.11.09, 17:38
      cell lider - przerwa + kawa, badz herbata x6 + jeszcze z 10
      papierosow jesli jest palący(a) + siedzenie przed komputerem i
      oglądanie głupot - tak pracuje około 80& liderów na packingu
      (wszyscy to wiedzą, ale nikt tego nie zmienia) oczywiscie są
      nielicznie wyjątki od takiego zachowania

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka