Dodaj do ulubionych

Jeszcze w temacie czyli>Franc Josef w Katowicach

07.10.11, 22:39
Restauracja Franz Josef upadła po wizycie Magdy Gessler
Publikacja: 12.01.2011 15:33 | Aktualizacja: 06.10.2011

Magda Gessler (58 l.) miała być ich zbawczynią. Na nic jednak zdały się porady znanej restauratorki - katowicka knajpa Franz Josef właśnie zbankrutowała. Jak informuje portal Plotek.pl, właściciel restauracji Franz Josef musiał zwinąć interes. Stało się inaczej. Lifting knajpy pod kuratelą popularnej restauratorki nie spowodował oczekiwanych rezultatów. Wyrzucenie barmana, ściągnięcie firan i zmiany w menu dały tylko pozorne efekty.

Więcej
www.se.pl/rozrywka/rozrywka-w-tv/restauracja-franz-josef-upadla-po-wizycie-magdy-gessler_167186.html
--
Madohora
Edytor zaawansowany
  • madohora 07.10.11, 22:48
    Sprawa jest co prawda już dość stara, bo niebawem minie rok od czasu zbankrutowania tej knajpy. No cóż właściciele nie dali rady ale ja znałam (służbowo) właścicieli poprzednich knajp, które się w tym miejscu znajdowały i każdy z nich poddawał się z różnych powodów. Coś z tym miejscem było nie tak, że każdy jeden właściciel zwijał żagle. I nie chodzi o jakieś "nadprzyrodzone moce czy rzuconą klątwę" czy złą nazwę lokalu. Po prostu miejsce z dala od cywilizacji a czynsz za lokal wcale nie taki mały i chyba dlatego.
    I jeszcze jedna po-rewolucyjna sprawa. Po rewolucji pewna młoda osoba faktycznie rozwinęła lokal i uwierzyła do tego stopnia, że otwarła drugi w innym mieście. No i teraz ma problem, bo o ile ten "rewolucyjny" prosperuje nieźle to ten "po-rewolucyjny" nie przynosi żadnych zysków. Sytuacja jest patowa, bo jeden lokal pracuje na inne. Ktoś aż za bardzo uwierzył i niestety się przeliczył. I nie wiem tego z netu, tylko z życia. Niestety.
    --
    Madohora
  • madohora 01.02.12, 21:15
    Ha, ha, ha a ja chcę widzieć te tłumy, które będą walić drzwiami i oknami do dawnej Kryształowej. A Franc Josef? Nie istnieje. Ciekawe czemu ta pani sobie nie wzięła tego lokalu? Tylko taki powiedzmy, że w centrum miasta.
  • madohora 28.03.12, 22:18
    Nie dalej jak wczoraj przejeżdżałam obok. Wygląda to fatalnie. Brudne szyby, pozatykane jakimiś papierami i żałośnie wyglądający napis Franz Josefcrying
  • madohora 09.07.12, 19:23
  • madohora 03.10.12, 18:26
    http://img10.glitery.pl/dev10/0/109/870/0109870719.jpg
    --
    MADOHORA
    FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora 24.11.12, 16:04
    Dawny gościnec Franc Joeseph ma nowego właściciela. Powstanie tutaj lokal gastronomiczny i hotel z 20 pokojami. Zmieni się też nazwa restauracji. Nowy właściciel na razie nie chce się ujawnić ale wiadomo że prowadzi już jeden lokal w centrum Katowic. Otwarcie za trzy miesiące.
    --
    MADOHORA
    FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora 24.11.12, 16:09
    Życzę powodzenia każdemu kto wejdzie w te klimaty, równie szybko się przekona że ten B U D Y N E K to beznadziejna sprawa. Gdyby przynajmniej tam krążył jakiś duch albo jakaś klątwa, to może by w dzisiejszych czasach przyciągnęło a tak ....mało romantycznie.
    --
    MADOHORA
    FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora 20.12.12, 11:28
    I ciekawe kto się w to wpakował i jak długo pociągnie
    --
    MADOHORA
    FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora 06.02.13, 21:48
    Przejeżdżałam tam jeszcze jak dwunastka jeździła i powiem szczerze, że wygląda to dość dziwnie. Jakoś nie widać żadnych śladów remontu a już wisi olbrzymia szmata z reklamą, że ...przyjmowane są zapisy na różnego rodzaju imprezy.
    --
    MADOHORA
    FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora 11.04.13, 21:06
    Jest jakiś nowy, tajemniczy właściciel. Jednym słowem Tajemniczy Don Pedro
    --
    MADOHORA
    FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora 22.07.13, 14:22
    Franc Josef się rozwija ale już pod innym właścicielem. Ciekawa jestem co zrobi jak wyjdą wady budynku, o których nikt nie wie. Żeby dom miał przynajmniej ducha to można by było na tym zarabiać.
    --
    MADOHORA
    FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora2 21.01.14, 15:06
    I znowu pustki. Tylko wiatr śmiga po Mikołowskiej
  • madohora 26.04.14, 15:52

--
    MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora 13.07.14, 21:54
    Teraz niby coś się tam dzieje ale nic się nie dzieje
    --
  • madohora 06.11.14, 15:10
    Teraz tam jest dziwna restauracja bo niby jest ale tak jakby jej nie było
    --
  • madohora 04.02.15, 17:10
    RESTAURACJA POLSKI SMAK W KATOWICACH - MAGLDA GESSLER ROBI REWOLUCJĘ - Nasze Miasto - 31.01.2015
    --
  • madohora 04.02.15, 17:13
    ZAPOMNIANY DEPTAK W KATOWICACH ZNÓW OŻYJE - Gazeta.pl - 31.01.2015
    --
  • madohora 16.04.15, 22:44
    Przejeżdżałam tam wczoraj. Obraz nędzy i rozpaczy. Nawet napis przed wejściem
    głosi, że jest to RESTAU - a reszty napisu nie ma. Ja dziękuję za takie rewolucje a teraz jeszcze będzie, że to wina właściciela.
    --
  • madohora 28.05.15, 00:44
    Widziałam wygląda smutno...
    --
  • madohora 25.08.15, 20:09
    I znowu zamknięte i zmiana dekoracji
    --
  • madohora 22.09.16, 19:17
    DAWNA RESTAURACJA FRANC JOSEF ZNÓW OŻYJE - Wyborcza - 22.09.2016
  • madohora 23.09.16, 00:02
    Jeszcze raz mówię a wiem to od jednego z poprzednich restauratorów, tam jest jakiś problem w piwnicy - mimo remontów kanalizacji itd. i raczej żadna restauracja się nie utrzyma.
  • madohora 07.11.16, 12:22
    I ciekawe jak długo pociągnie nowy właściciel? To znaczy jak długo pociągnie ten lokal?
  • madohora 01.04.17, 23:08
    I teraz tam taka bidaaaaa przynajmniej na zewnątrz

--
    prezent
  • madohora 27.07.17, 20:08
    No i znowu jest zamknięte. Tutaj sprawa rozruszania nie należy do właścicieli. Problem jest w lokalu a raczej w budynku, gdzie mieści się restauracja

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/wb/qa/5ixj/ATtIztHQt58Oy5eWvX.jpg
  • madohora 07.09.17, 23:12
    I znowu zamknięte. Chyba coś w tym jest. Klątwa jakaś czy co?
  • madohora 17.09.17, 16:08
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/wb/qa/5ixj/2HJODeT7XkTb2i9OMX.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka