Dodaj do ulubionych

★HOROSKOP NA JESIEŃ★

20.09.14, 17:30
zamknięty
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/wb/qa/5ixj/IcdhPLHaTadB3xSexB.jpg
--
MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora Re: ★HOROSKOP NA JESIEŃ★ 20.09.14, 17:32
   zamknięty
   Jeśli dopiero wchodzisz w związek, nie daj się ponieść emocjom. Przeciwnie – Wenus w Pannie doda ci krytycyzmu. Kierowany nim będziesz rozmyślał, czy jest sens brnąć w nową relację. Spróbuj jednak przetrzymać ten okres i łaskawszym okiem spojrzeć na wady partnera. Dlaczego? Bo jeśli ci się to uda, masz szansę zbudować naprawdę dojrzałą i stabilną więź. Jeżeli zaś od dawna tworzysz z kimś parę, czeka cię, Baranie, trochę rozczarowań. Zwłaszcza gdy Wenus utworzy opozycję z Neptunem (8-12 września). Przytłoczą cię wtedy sprawy codzienne i rozmaite obowiązki, od których najchętniej byś uciekł i zaszył się gdzieś w samotności. Ale nie rób tego! Pilnuj swoich zadań i trzymaj rękę na pulsie. Bo nawet jeśli w waszym związku chwilowo powieje chłodem, to szybko odnajdziecie wspólną płaszczyznę porozumienia. Gdy zaś będziesz robić uniki, możesz tylko wszystko pogorszyć. Jeżeli należysz do Baranów urodzonych w dniach 6-9 kwietnia, będziesz pod wpływem buntowniczego Urana. On sprawi, że zaczniesz działać impulsywnie i szukać nowych wrażeń. Być może w przypływie emocji zerwiesz z kimś lub dasz się uwieść.
   --
   MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora Re: ★HOROSKOP NA JESIEŃ★ 20.09.14, 17:32
   zamknięty
   W pierwszej dekadzie miesiąca twoje życie towarzyskie nabierze rozmachu. Merkury przebywający w znaku Wagi otoczy cię ludźmi, których dawno nie widziałeś. Może odświeżysz jakieś znajomości sprzed lat albo ugościsz dawno niewidziane kuzynostwo? To dobry czas na zacieśnienie tych relacji i robienie wspólnych planów na przyszłość. Szczególnie w dniach od 8 do 12 września, kiedy Merkury ustawi się w sekstylu do Jowisza. Ostatnią dekadę miesiąca wykorzystaj, Baranie, na remonty czy drobne naprawy w domu. Sprzyjać ci będzie Wenus tworząca sekstyl z wytrwałym Saturnem, dlatego wszystko wtedy pójdzie po twojej myśli. Nadopiekuńczość niektórych znajomych może cię irytować. Mimo to postaraj się nie robić im przykrości, gdyż na przeprosiny może być za późno.
   --
   MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora Re: ★HOROSKOP NA JESIEŃ★ 20.09.14, 17:33
   zamknięty
   W pierwszej połowie miesiąca będziesz w znakomitej formie. Tak dobrej, że zapomnisz o wszelkich dolegliwościach. Dopiero w ostatnim tygodniu września, kiedy do znaku Wagi zawita Słońce, mogą zacząć cię nękać bóle głowy i kłopoty ze snem. A wszystko przez to, że w tym okresie będziesz mniej odporny na stres. Planety sugerują, byś wtedy zadbał o siebie i trochę się wyciszył. Chodź na spacery, pływaj albo przynajmniej organizuj sobie czas z książką albo przyjaciółmi. Ostatni tydzień września to również idealny moment na zmianę nawyków żywieniowych.
   --
   MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora Re: ★HOROSKOP NA JESIEŃ★ 20.09.14, 17:33
   zamknięty
   Przybędzie ci obowiązków, ale mimo nawału zajęć doskonale dasz sobie radę. Spotkasz się z szacunkiem i uznaniem. Szef tym razem na pewno doceni twoje starania i wyjdzie z ciekawą propozycją. Przekonasz się, że warto się starać. Kiedy 14 września Mars opuści znak Skorpiona i przesunie się do przyjaznego ci Strzelca, w pracy osiągniesz sukcesy. Planety dodadzą ci pewności siebie i optymizmu. Możesz teraz z powodzeniem poprosić o podwyżkę albo zmianę zakresu obowiązków. Wrzesień to dobry moment na poważne inwestycje finansowe. Dlatego rozważ wzięcie kredytu na mieszkanie lub zacznij wreszcie oszczędzać. Powstrzymaj się jednak z robieniem nieprzemyślanych zakupów, bo zamiast uciechy możesz sobie narobić niepotrzebnych kłopotów.
   --
   MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora Re: ★HOROSKOP NA JESIEŃ★ 20.09.14, 17:34
   zamknięty
   W dniach 2-6 września Słońce ustawi się w trygonie z Plutonem. Sprawi, że nadasz szybszy bieg realizacji dalekosiężnych planów. Będziesz w świetnej formie. Chwytaj okazję i miej oczy dookoła głowy, bo dzięki trygonowi Jowisza z Uranem (23-27 września) na horyzoncie pojawią się szanse, na które długo czekałeś. Możesz sporo zarobić.
   --
   MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora Re: ★HOROSKOP NA JESIEŃ★ 20.09.14, 17:34
   zamknięty
   Kwadratura Plutona z Merkurym (8-12 września) zwiastuje komplikacje. Nie działaj pod dyktando innych i nie ulegaj presji otoczenia. Merkury w opozycji z Uranem (11-15 września) z kolei wieszczy niebezpieczne zdarzenia i podbramkowe sytuacje. Trzymaj nerwy na wodzy.
   --
   MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora Re: ★HOROSKOP NA JESIEŃ★ 20.09.14, 17:48
   zamknięty
   Niewykluczone, że w twoim życiu pojawi się osoba, z którą kiedyś byłeś związany. Być może nawet wyszedłeś mocno poturbowany z tej relacji? Teraz nadejdzie okazja do przyjrzenia się przeszłości i zaleczenia dawnych ran. Jeżeli jesteś samotny, we wrześniu masz szansę na niezwykle interesującą znajomość. Podchodź jednak do niej ostrożnie i powstrzymuj wybuchy emocji, bo możesz tego kogoś mocno wystraszyć. Tworzysz trwały związek? W drugiej połowie września – gdy Wenus znajdzie się w sekstylu do partnerskiej planetoidy Juno – nastanie dla ciebie czas poważnych deklaracji. Pewnych rzeczy nie da się dalej ciągnąć. Powinieneś wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i uporządkować życie uczuciowe oraz rodzinne. Nie będzie to łatwe, ale warto. W przeciwnym razie możesz popsuć wasze stosunki i nadszarpnąć żywione do ciebie zaufanie.
   --
   MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora Re: ★HOROSKOP NA JESIEŃ★ 20.09.14, 17:48
   zamknięty
   W domu zechcesz przede wszystkim odpoczywać. Od sporów z bliskimi będziesz trzymać się z daleka, a wszelkie spotkania towarzyskie przekładać na później. Super! Spokój jest tym, czego teraz najbardziej potrzebujesz. No może za sprawą dzieci albo rodziców, którymi należy się zaopiekować, nie poczujesz się jak na bezludnej wyspie, ale i tak będzie nieźle. Dopiero w drugiej połowie miesiąca znajdziesz więcej czasu dla przyjaciół. Warto, bo w te dni możesz dowiedzieć się od nich czegoś bardzo ważnego.
   --
   MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora Re: ★HOROSKOP NA JESIEŃ★ 20.09.14, 17:49
   zamknięty
   Aż do 23 września sprzyja ci Słońce w znaku Panny. Za jego przyczyną zechcesz większą uwagę przywiązywać do wyglądu. Zapisz się więc na jakieś ćwiczenia, wybierz się do fryzjera lub uzupełnij garderobę. Zyskasz lepszą formę i wyśmienite samopoczucie. Jeśli zaś cierpisz z powodu jakichś dolegliwości, koniecznie idź do lekarza i zrób badania kontrolne. Każde choróbsko wcześnie wykryte daje szanse na wyleczenie. Nie eksperymentuj z kolejną mało skuteczną, restrykcyjną dietą. Raczej postaraj się na stałe zmienić sposób żywienia. Jeśli wprowadzisz go w tym miesiącu, masz szanse wytrwać w postanowieniach. To również dobry czas na walkę z uzależnieniami – podjadaniem słodkich batoników, paleniem papierosów czy popijaniem piwa. Planety dodadzą ci wytrwałości, dlatego odstawienie używek przyjdzie ci zaskakująco łatwo.
   --
   MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora Re: ★HOROSKOP NA JESIEŃ★ 20.09.14, 17:50
   zamknięty
   Mars w znaku Skorpiona w pierwszej połowie września pomoże ci wywiązać się z wszelkich zobowiązań. Masz w sobie teraz mnóstwo energii i zapału. Skup się jednak i rób wszystko po kolei, bo inaczej utoniesz w chaosie. Pełnia Księżyca w znaku Ryb (7-9 września) wyznaczy decydujący moment w twoich zawodowych poczynaniach. Dlatego w razie trudności nie rezygnuj, tylko odważnie staw czoło problemom. Z kolei w drugiej połowie września, gdy Mars przesunie się do Strzelca, otrzymasz zaskakującą propozycję. Zanim podejmiesz decyzję, czy z niej skorzystać, dobrze się zastanów. Rozważ wszystkie za i przeciw. Rzucanie się na coś ryzykownego może się bowiem źle dla ciebie skończyć. W tym miesiącu wiele zależy od tego, jak ułożysz sobie relacje z ludźmi. Dlatego wyjaśniaj wszystkie nieporozumienia i trzymaj język na wodzy, by sobie nie zaszkodzić. Przed tobą nieoczekiwane wydatki. Ale też szansa na dodatkowy przypływ gotówki. Może jakieś zlecenie?
   --
   MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora Re: ★HOROSKOP NA JESIEŃ★ 20.09.14, 17:53
   zamknięty
   Dylematy miłosne rozstrzygniesz podczas trygonu Wenus z Plutonem (13-17 września). Będziesz przebojowy, nawiążesz też nową, obiecującą znajomość. Sekstyl Saturna z Wenus (20-24 września) ześle korzystne okazje w biznesie i powodzenie. Doskonale ocenisz sytuację i podejmiesz ważną decyzję.
   --
   MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora Re: ★HOROSKOP NA JESIEŃ★ 20.09.14, 17:53
   zamknięty
   Kiedy Słońce utworzy kwinkunks z Uranem (6-10 września), nie wszystko pójdzie po twojej myśli. Zarówno pośpiech, jak i zaniechanie nie będą w tym czasie twoimi sprzymierzeńcami. Nie daj się zwieść złudnym obietnicom. Kiedy Wenus znajdzie się w opozycji z Plutonem (8-12 września), uważaj na składane deklaracje.
   --
   MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora Re: ★HOROSKOP NA JESIEŃ★ 20.09.14, 17:57
   zamknięty
   Gdy Merkury w dniach 8-15 września utworzy kwadraturę z Plutonem i opozycję z Uranem, partner udowodni ci, że nie zawsze masz rację. Nawet jeśli jesteś głęboko przekonany, że ją masz, posłuchaj jego argumentów. Inaczej czeka was nie lada awantura. I konflikt, który nieprędko zażegnacie. A żadnemu z was nie jest to potrzebne. Schowaj więc dumę do kieszeni. Jeśli jesteś, Bliźniaku, singlem, poczucie samotności może się teraz pogłębić. Dlatego będziesz mieć skłonność do zbyt pochopnego lokowania uczuć. Uważaj! Niewykluczone jednak, że właśnie teraz spotkasz osobę, z którą połączy cię głęboka więź. Ale jeśli tak się stanie, pozwól waszej znajomości rozwijać się powoli. Nie bądź natarczywy ani nie rób od razu dalekosiężnych planów. W przeciwnym razie możesz się narazić na odrzucenie i niepotrzebne łzy.
   --
   MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora Re: ★HOROSKOP NA JESIEŃ★ 20.09.14, 18:00
   zamknięty

   W kontaktach ze znajomymi coś pójdzie nie tak. Wdacie się w konflikt albo przynajmniej niemiłą wymianę zdań. Zwiastuje to Uran w znaku Barana. Postaraj się więc, Bliźniaku, zawczasu temu zapobiec. Stań się bardziej wyrozumiały dla odmiennych poglądów i kieruj się rozsądkiem. Planety wieszczą, że w tym miesiącu bliscy będą wymagali więcej uwagi z twojej strony. Poświęć im ją, a odpłacą ci lojalnością oraz wsparciem. Na szczęście w sukurs przyjdzie Mars wkraczający 14 września do wspaniałomyślnego znaku Strzelca. Dzięki niemu łatwiej ci będzie zapomnieć o tym, co złe. A skupić się tylko na pozytywnych aspektach waszych relacji. Czas po 5 września, gdy Wenus przesunie się do znaku Panny, jest idealny na poprawianie czegoś w twoim otoczeniu. Jeśli planujesz remont albo kupno nowych mebli, zabierz się do tego właśnie teraz.
   --
   MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora Re: ★HOROSKOP NA JESIEŃ★ 20.09.14, 18:00
   zamknięty
   Dni od 9 do 13 września, kiedy Wenus ustawi się w sekstylu do Marsa, to świetny moment na zadbanie o wygląd. Wszelkie zabiegi estetyczne – wizyta u kosmetyczki czy dentysty – teraz przyniosą ci wyjątkowo zadawalające efekty. Poza niewielkimi bólami głowy i być może lekkim przeziębieniem, które mogą ci dokuczyć, będziesz w dobrej formie. Zechcesz się trochę więcej ruszać. I słusznie! Bo nowy sportowy dryl wprowadzony w życie w tym miesiącu ma szansę porządnie wejść ci w krew. Zadba o to Słońce, które zawita do przyjaznego znaku Wagi. Doda ci wigoru i wytrwałości. Jeśli cierpisz na przewlekłe schorzenia i wybierasz się na jakieś zabiegi, zdecyduj się na nie w dniach pobytu Księżyca w znakach wodnych (1, 9-10, 17-18 i 27-28 września). Jeżeli jesteś w trakcie leczenia, to lepiej nie bagatelizuj wskazań lekarza.
   --
   MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora Re: ★HOROSKOP NA JESIEŃ★ 20.09.14, 18:01
   zamknięty

   Za sprawą Merkurego przebywającego w znaku solidnej Panny otrzymasz korzystną propozycję. Do jej przyjęcia zachęci cię Saturn w sekstylu do Merkurego (23-27 września). A jest o co walczyć. Nowe perspektywy okażą się kuszące, więc warto się przyłożyć. Nawet gdy będziesz musiał się, Bliźniaku, nieźle napracować. Gwiazdy jednak radzą, byś nie zaniedbywał starych spraw, cokolwiek by to było. Tym razem w miarę możliwości trzymaj kilka srok za ogon. Dobrze na tym wyjdziesz. Jeśli planujesz w coś zainwestować, zrób to, gdy Neptun utworzy pomyślne aspekty z Księżycem (8 i 17 września). Wtedy twoja intuicja na pewno cię nie zawiedzie.
   --
   MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
  • madohora Re: ★HOROSKOP NA JESIEŃ★ 20.09.14, 18:01
   zamknięty
   Sekstyl Jowisza z Merkurym (8-12 września) zapowiada wiele miłych zdarzeń. Poczujesz się rześko, swobodnie i będziesz w świetnym humorze. W pracy nastąpi korzystny przełom. Na zastrzyk pozytywnej energii możesz liczyć w dniach 23-25 września podczas nowiu Księżyca w znaku Wagi. Każdy projekt twórczy, który rozpoczniesz w tym czasie, z pewnością się powiedzie.
   --
   MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka