Re: jak przekonać męża Dodaj do ulubionych

Niestety, uświadomiłams ię co do opłat za zerówki przyszkolne. CO prawda 08:00-13:00 bezpłatne, ale potem już nie. WYszło by 200 zł za godziny dodatkowe, plus 200 zł za obiady, do tego jakieś składki, ubezpieczenia, itd. Zatem obciążenie się nie zmniejszy kiedy mój starszy dzięc pójdzie do zerówki przyszkolnej, argument upadł....

W sytuacji, kiedy 1 w zerówce, 2 w przedszkolu, trzecie z nianią - wydaję całe moje pobory. Jeśli zostaję w domu, nei mam tych poborów, ale idą opłaty za zerówkę/przedszkole. No chyab że zostanę w domu z 3, a to już lekki hardcore jest... Pewnie więc wróciłabym do pracy żeby nei stracić z nią kontaktu i ją zachować, ale zarabaiłabym tylko na opiekę nad dziećmi, a mąż musiałby płacić ratę kredytu, media, wyżywienie itd. I to by się zmieniło dopiero jak Najstarszy poszełby do I klasy....choć wtedy tez pewnie by to kosztowało...ufff. Zagwozdka. Jak sobie radzą finansowo rodzinyz 3 dzieci???
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.