Dodaj do ulubionych

Bardzo zla wiadomosc dla felusia.

26.12.11, 15:10
Jak stalo wiadomo ,Japonia i Chiny umowili sie w rozliczeniu handla miedzy soba ,korzystac z walut narodowych.To stalo sie wczoraj 25 grudnia w Pekinie,w rozmowach miedzy premierami Chin i Japonii.
Wage tego wydarzenia trudno przecenic,poniewaz Japonia i Chiny sa jednymi z najwiekszych ekonomik Swiata i to,ze w slad za nimi pojda inni,to tylko sprawa najblizszego czasu.Ciekawie zapowiada sie rok 2012 .Amerykanam,zeby utrzymac swoja pozycje w Swiecie,pozostaje sie tylko jedno-rozpetac jakas wieksza wojne,zdala od Ameryki i przy najmniejszym udziale sil amerykanskich,bo tylko wtedy dolar znow odzyska swoja swietnosc,a felus nadal bedzie mogl zyc na bardzo wysokim poziomie,za bardzo nie wysilajac sie i pouczac innych,jak to w rynkowej gospodarce dobrze sie zyje.Z tym,ze nie bedzie wspominac o tym,ze jego wysoki poziom zycia zalezy nie od jego pracy,a tylko od pracy maszyn drukarskih,produkujacych baksy.
Obserwuj wątek
      • igor_uk Re: obama i jego kraj odpuszcza sobie europę 26.12.11, 15:39
        Nu tak,Bogdan,ale Japonia i Chiny wlasnie w tym regionie i urzeduja,a USA,tak naprawda,maja tam dosc slaba pozycje,co innego Atlantyk,tu maja wszystkich swoich pieskow .A pieski maja w soboie to,ze czas od czasu trzeba ich przyglaskac i rzucic im kosc.Nie,Bogdan,nie moge zgodzic sie z toba,nie odpuszcza USA Europe,bo tylko ona im pozostala sie.
        --
        Zapraszam wszystkich,komu Rosja lezy na sercu,jak rowniez tych,kto od samego tego slowa dostaje drgawek,na forum "Rosja"

forum.gazeta.pl/forum/f,154812,Rosja_.html
        • felusiak1 to jest personalny wątek 26.12.11, 17:58
          w dodatku głupi i na poziomie szkoły podstawowej, ósma klasa.
          saldo i tak bedzie rozliczane w dolarach ze strony chin i w jenach ze strony japonii. yuan ie jest wymienialny.

--
          felusiakjeden
          • igor_uk Re: to jest personalny wątek 26.12.11, 18:56
            Nie,felus,to nie jest watek personalny .To jest watek,w ktorym podejmowany jest temat dotykajac ciebie bezposrednio,czemu dales dowod,na co i liczylem,prowokujac ciebie do dyskusji.

Glupim watek nie moze byc sam w sobie,to dyskutanci robia go takowym,czyli i ty rowniez (uwaga o sposobu rozliczenia salda,jest cegielka w tym).

--
            Zapraszam wszystkich,komu Rosja lezy na sercu,jak rowniez tych,kto od samego tego slowa dostaje drgawek,na forum "Rosja"

• felusiak1 Re: to jest personalny wątek 26.12.11, 19:05
              OK. Czy ja się martwię, że chiny zapłacą Japonii yuanami a Japonia Chinom jenami? Nie, nie marwię się. Czy powinienem się martwić? Nie wiem.Ale wiem kto wie. Igor.

--
              Zapraszam na forum Amerykański pasjans
              • igor_uk Re: to jest personalny wątek 26.12.11, 19:15
                felus, sprawa naprawda jest bardziej powazna,niz ty starasz sie to przedstawic i nie chodzi o to,ze ty osobiscie mozesz stracic na tym,ze USD straci na znaczeniu,jako rezerwowa waluta swiatowa.Wazniejsze jest to,co twoj Kraj bedzie robic,zeby przeciwdzialac temu .Jak postanowi,ze trudno,od dzis bedziemy bardziej rozsadnie wydawac to co mamy,to jedna sprawa,ale bedzie calkiem inna,jak postanowia rozpetac wojne z dala od swoich granic,w ktorej zgina setki tysiecy ludzi wo imie tego,zeby USA nadal mieli mozliwosc zyc ponad stan za rachunek innych.
                --
                *****************************************************************

• felusiak1 Re: to jest personalny wątek 26.12.11, 19:21
                  Ale ja nie jestem w wieku poborowym to mnie to nie dotyczy. Czyli nie martwię się.
                  Po raz pierwszy słyszę, że wojna sprzyja podniesieniu wartości waluty. No cóż, woda jest mokra a ogień suchy.

--
                  Zapraszam na forum Amerykański pasjans
                  • igor_uk Re: to jest personalny wątek 26.12.11, 20:16
                    felus,a czy ja pisalem cos o podniesieniu wartosci waluty? Przeciez pisalem tylko o tym,ze USD moze stracic status jedynej rezerwowej waluty na Swieice.A wojna,rozpetana z dala od Ameryki,a do tego z minimalnym udzialem amerykanskim,zrobi USD ponownie bardzo atrakcyjnym,jak walutu Kraja,ktory jest zdala od swiatowych perturbacji. felus,jak ty tego nie wiesz,to jestem szczestliwy z tego powodu,ze jako pierwszy mam to cie uswiadomic.
                    --
                    *****************************************************************

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka