Kto robi wybuchową sytuację na Ukrainie?

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Nagłe wybuchy, zamachy terrorystyczne na spokojnej dotąd pod tym względem Ukrainie...
    Zachód właśnie się zastanawia, czy nie zbojkotować EM w tym kraju, no i teraz jeszcze te wybuchy. Teraz zastrzeżenia będą siłą rzeczy jeszcze większe.

Janukowicz ma próbkę tego, co może jeszcze stać się w jego kraju, jeśli dalej będzie fikał i bawił się w niezależnego polityka suwerennego kraju.
    • 27.04.12, 13:27 Odpowiedz
      4 bomby : 1 zginal i 27 rannych.
      В Днепрoпетрoвcке прoгремели 4 взрывa: еcть пoгибшие, деcятки рaненых
      --
      "Trzeba dążyć do konfrontacji z Rosją."
      (c) wojciech.2345
    • 27.04.12, 13:58 Odpowiedz
      eva15 napisała:

> Janukowicz ma próbkę tego, co może jeszcze stać się w jego kraju, jeśli dalej b
      > ędzie fikał i bawił się w niezależnego polityka suwerennego kraju.

Ewciu, coś w tym zdaniu sugerujesz, ale nie bardzo wiem co.
    • 27.04.12, 14:32 Odpowiedz
      moze to zemsta pieknej Julji za jej siniaki na jej brzuszku ?
      • 27.04.12, 14:35 Odpowiedz
        Może... Na razie wszystkie opcje są otwarte. Pewne jest tylko, że to uderza wJanukowicza.
        • 27.04.12, 14:42 Odpowiedz
          eva15 napisała:

> Może... Na razie wszystkie opcje są otwarte. Pewne jest tylko, że to uderza w Janukowicza.

To wcale nie jest pewne. Może właśnie wszystko jest tak jak planował Janukowycz.
        • 27.04.12, 14:48 Odpowiedz
          eva15 napisała:

> Może... Na razie wszystkie opcje są otwarte. Pewne jest tylko, że to uderza wJa
          > nukowicza.

Ja bym tego nie był taki pewien. Patrząc na to okiem cynika [wiem, wiem, politycy nie są cynikami;)] można też wysunąć hipotezę, że to właśnie się stało za sugestią Janukowicza.
          Oczywiście nawet on nie mógł powiedzieć: weźta chłopaki i zróbta jakieś bum!
          Ale te eksplozje mogą poniekąd "zneutralizować" szum wokół Julki co se sama robi siniaki, a z drugiej może mu dać większą swobodę manewru.

Janukowicz, co by o nim nie mówić, jest bystry facet, jak każdy self-made man, i bez trudu zauważył, że w Imperium Dobra po wielkim bum na wieże w Manhattanie przykręcono ludkowi śrubę w prawach obywatelskich, że to już praktycznie bananowa dyktatura.
          • 27.04.12, 14:55 Odpowiedz
            Nie dodałem z pośpiechu w poprzednim poście, że się dziwię, iż nikt nie napisał jeszcze, że widziano tuż przed wybuchami podejrzanego typka, który sylwetką przypominał Putina, chociaż miał przyklejone wąsy i osełedec.

I masz babo placek. Wyręczył mnie w tym taki jeden bystrota umysłowa i założył extra wątek na ten temat:)
          • 27.04.12, 15:17 Odpowiedz
            Myślę, że Janukowicz jest wystarczająco inteligentny, by wiedzień, że co wolno wojewodzie, to nie tobie s...dzie. W USA przykręcono po wybuchach śrubę wsłisznej walce z terroryzem, na Ukrainie takie przykręcenie śruby byłoby jawnym łamaniem praw człowieka, a tego, jak wiemy, Zachód najbardziej nie lubi. bo to ogranicza prawa opozycji do wywyływania zadym i rewolucji.

Jakoś nie widzę w tym interesu dla Janukowicza, a już zwłaszcza nie przed EM, która i bez tego wisi odnośnie Ukrainy na włosku.
            • 27.04.12, 15:23 Odpowiedz
              To już prędzej Rosja miałaby w tym interes , ha, ha, niż Janukowicz.
            • 27.04.12, 15:33 Odpowiedz
              eva15 napisała:

> Jakoś nie widzę w tym interesu dla Janukowicza, a już zwłaszcza nie przed EM, k
              > tóra i bez tego wisi odnośnie Ukrainy na włosku.

Ja sobie trochę zakpiłem z ewentualnych posądzeń Janukowicza, choć jak sama zauważyłaś, nic nie można wykluczyć.

Natomiast, moim zdaniem, ewidentnym bajdurzeniem diermokratów jest groźba bojkotu ME na Ukrainie. Tu są zaangażowane zbyt wielkie pieniądze, bynajmniej nie ukraińskie, i zbyt wielkie emocje ludu wyborczego. Tego zachodniego. A nie można zabrać i chleba, i igrzysk. Ciepły brat Guido, czy pan na aktach Stasi może sobie stroić fochy, ale to nie oni zadecydują o odbyciu się mistrzostw na Ukrainie.
              Gdyby to jeszcze było ze dwa lata, a nawet rok, to można by to było gdzieś przenieść. Teraz się już nie da, a nawet gdyby, to by było tak kosztowne, że przestało by się opłacać.
            • 27.04.12, 15:52 Odpowiedz
              Przy tych wybuchach chodzi wyraźnie o huk i zadymę.

Ale Janukowicz dał sią wmanewrować w defenzywę. Nieudolnie.

Z Tymoszenko trzeba znaleźć jakieś rozsądne rozwiązanie. Ten cyrk działa jednoznacznie przeciwko Janukowyczowi.

Na leczenie do Niemiec można ją przcież wypuścić - gołą, jak jej tak na tym zależy.
              • 27.04.12, 16:02 Odpowiedz
                Problem w tym, że nie bardzo można ją wypuścić. Jeśli Janukowicz się ugnie, będzie to odczytane w jego obozie jako słabość i służalczość wobec Zachodu. Jeśli Julka wyjedzie, to będzie groźna z zagranicy dla Janukowicza i jego ludzi, szybko wyzdrowieje i zorganizuje wokół siebie nową opozycję. Ona jest charyzmatyczna i nadal ma na Ukrainie sporo poparcia, o czym Zachód dobrze wie i dlatego na nią stawia. Wyjechać bez żadnych problemów to mógł sobie zrujnowany politycznie Juszczenko.
                • 27.04.12, 16:11 Odpowiedz
                  Eva, wer etwas will, findet Wege. Wer etwas nicht will, findet Gründe.
                  Ich kenne das von Werner.

Janukowycz bezsensownie dał się w tę sytuację wmanewrować. Ale po to są mądrzy, często nawet biorą za to pieniądze, żeby coś wymyślili.
                  Niech sam postawi jakieś sensowne warunki i wyjdzie z tej katastrofalnej defenzywy.
                  Julia jest piękną, mądrą kobietą i już choćby dlatego powinien dać sobie spokój, bo z nią (przy pomocy propagandowej Zachodu) napewno nic nie wygra.

Do czego jest mu ona potrzebna zamknięta w więzieniu - za konszychty z Putinem!

• 28.04.12, 21:44 Odpowiedz
        Biedula jest torturowana przez zazdrosne strażniczki, że w więzieniu ma salonkę, pielęgniarki i lekarzy na zawołanie, a one kartoflankę na śniadanie. Więźniarka stawiała opór więc nie należało kułakiem w brzuch tylko przyłożyć pończochą z piaskiem. Śladu nie ma a nereczki odbite. Dzisiaj TV pokazała Żulię jak pokazuje siniaczka, a obok na stoliku telefon komórkowy. Jakiemu więźniowi podsuwa się telefon komórkowy, aby został porażony piorunem w czasie burzy.
    • 27.04.12, 15:34 Odpowiedz
    • 27.04.12, 16:16 Odpowiedz
      ja juz kiedyś to przerabiałem. byli amerykańscy imperialiści którzy za wszelką cene chcieli zniszczyć moja ojczyznę. a zaraz za nimi byli odwetowcy z bonn. oni też chcieli zniszczyć moją ojczyznę nie wspominając o ojczyźnie najlepszego ustroju społecznego na swiecie, który jako jedyny w historii dązył do zapewnienia swietlanej przyszłości i nieustannie walczył z próbujacymi okrązyć go siłami wstecznictwa. No i najwyraźniej siły skrajnej prawicy odzyły i chcą zapedzić ukrainę do feudalizmu. ciekaw jestem czy nowy prezydent francji też jest wstecznikiem i pójdzie w szeregu z odwetowcami.
      mamy rok 2012 a nie 1952.
      --
      Zapraszam na forum Amerykański pasjans
      • 27.04.12, 16:31 Odpowiedz
        Feluś, nie tylko w Ameryce jest tak świetnie, że nie trzeba nic zmieniać?

Tylko do czego palantom potrzebne są w ogóle wybory?
        • 27.04.12, 18:42 Odpowiedz
          pimpus18 napisał:
          > Feluś, nie tylko w Ameryce jest tak świetnie, że nie trzeba nic zmieniać?
          >
          > Tylko do czego palantom potrzebne są w ogóle wybory?
          ---------------------------------------------
          Wzorzec wschodni jest OK.
          KGB wyznacza przestraszonego szczurka Fiutina.

A ludek udaje, że głosuje.

--
          Eva15: Hej głupki, hop na łupki.
      • 28.04.12, 21:51 Odpowiedz
        Oj! czy-źnie za późno wyjął Feluś? O jakiej ty pleciesz ojczyźnie, chyba nie o Polsce., która nigdy twoją nie była, skoro nadajesz z Francji.
    • 27.04.12, 16:46 Odpowiedz
      przed Ojro, to musi być jakiś powód. Uczciwe zagranie. <sarkazm>
    • 27.04.12, 17:14 Odpowiedz
      Teraz może jeszcze silniej chwycić za gardło. Odpowiedź na pytanie czyj interes jest jasna i jednoznaczna.
    • 27.04.12, 17:28 Odpowiedz
      - Panie przewodniczący, Ukraina na linii
      - Dawaj.
      - Halo, kto mówi?
      - Gdzie pieniądze, sk%$%$#y!!! Mieliście wpłacić zaległość za stadion. Termin minął w ubiegłym miesiącu a pieniędzy nie ma. Czy ty myślisz Platini, że to są żarty?
      - Ale uspokój się kacapku. Wszystko będzie zapłacone.
      - Ustaliliśmy termin przekazania środków a wy francusko-włoska świnio olaliście nas. Chcesz mieć k%$@#a pozamiatane w tym UEFA?
      - Hehe, a co ty mi możesz zrobić? Uspokój ty się lepiej. Kończę tę rozmowę. Jak się uspokoisz to porozmawiamy.

Przewodniczący odłożył słuchawkę i bąknął pod nosem:
      - CO za prostak. On mnie straszył będzie, ta leśna fiucina.

Dzień później, godzina 9.00 rano. Dzwoni telefon.
      - Panie przewodniczący, mówili w telewizji, że zamachy na Ukrainie. Co się dzieje?
      - A jednak to zrobił, zrobił to barbarzyńca. No dobrze, przygotuj przelew, jak przyjadę do biura to podpiszę i wpłać im te zasrane pieniądze.
      - Przygotować całość środków zaległości?
      - Tak, bo te małpoludy gotowe jeszcze wysadzić stadion w powietrze za brakujące 10 euro.
    • 27.04.12, 17:33 Odpowiedz
      A na Kaukazie o terrorystów nietrudno. I warto jest przeznaczać bajońskie sumy na igrzyska zamiast mądrze je zainwestować w rozwój kraju? Spóźniona lekcja dla moskiewskiej "tusowki"?
    • 27.04.12, 17:35 Odpowiedz
      i gazety:
      Co jest w koncu z hotelem Sławutycz? Zostal przez policje "odbity"?
      Czy zostaly zakontrakotowane prywatne firmy ochroniarskie do ochrony obiektow EM 2012 i do kogo one naleza?
      --
      Feudalizmu nie zniszczyli lennicy, a komunizmu zaś nie zburzyli sekretarze. Podobnie panowania [finansowych] spekulantów nie wyeliminują spekulanci lub biurokraci i to nie oni wyciągną później z rowu wykolejony wóz pogruchotanej Europy.
      V.Orban
    • 27.04.12, 17:49 Odpowiedz
      oraz globalne banksterskie i korpomafie, ktore boja sie utraty majatkow, ktore ukradly Ukrainie.
    • 27.04.12, 18:15 Odpowiedz
      Na forum z "powodzeń" Ukrainy cieszy się Komsomoł.

Ergo?
    • 27.04.12, 21:35 Odpowiedz
      Zupelny spokoj.
      Dziewczyny i boyz szykowali sie raczej na weekend.
      Bez histerii.
      --
      Być jak Steiner ...
    • 27.04.12, 22:45 Odpowiedz
      @ eva15 napisała: Janukowicz ma próbkę tego, co może jeszcze stać się w jego kraju, jeśli dalej będzie fikał i bawił się w niezależnego polityka suwerennego kraju.
      -
      Wracać mi do mamusi i to zaraz, bo Agentura Zachodnia może zrobić kuku.
      -
      Polska jest klasycznym wzorcem demokracji rządzonej z tylnego siedzenia przez Agenturę Zachodnią, Agenturę Wschodnią, WSI i różnych Tutejszych watażków, którzy wykonują polecenia Agentur. Skoro prawdę (dowolną) można przegłosować demokratycznie na nieprawdę, lub przeciwnie, to my dziękujemy za taką demokrację i 1 maja świętujemy jak za starych dobrych czasów, kiedy nie było bezrobocia, a młodzież nie musiała szukać pracy na Saksach. Województwa zachodnie mają ponad 50% rozwiedzionych rodzin, co jest dowodem wystarczającym dla wątpiących.
      small1 i felusiak1 powinnini teraz zawyć: hauuu
    • 27.04.12, 23:54 Odpowiedz
      eva15 napisała:

> Nagłe wybuchy, zamachy terrorystyczne na spokojnej dotąd pod tym względem Ukrainie...

Na sąsiednim wątku kilku forumowych przygłupów już udzieliło wyczerpującej odpowiedzi.
      Tak więc nie o tym.

"Spokojna Ukraina" ??? Jakieś pół roku temu w tym samym mieście już wybuchała podłoża bomba - wtedy zginęła jedna osoba.

"Bo mi Boy Zelenski tkwi w poprzek mego gardla. Jakies ruskie scierwo strzela w naszego pisarza i tlumacza.
      Czy jakis rosjanin przeprosil?" (polski_francuz)
      • 28.04.12, 00:07 Odpowiedz
        Wiem, ale tamte bombki mogły mieć inne podłoże niż te obecne. Tamte mogły być na tle rozgrywek wewnętrznych, mogły, co nie znaczy, że były. Jak było i jest tego nie wiem i chyba nikt z nas nie wie. Wiadomo tylko jedno, że Zachód walczy jak lew o Julkę i że EM stoi za progiem. W takiej sytuacji siłą rzeczy inaczej patrzy się na takie zamachy bombowe.
        • 28.04.12, 00:11 Odpowiedz
          eva15 napisała:

> Wiem, ale tamte bombki mogły mieć inne podłoże niż te obecne.

Wtedy bombka była jedna. Tamten zamach i obecne jak wynika z informacji, zamieszczonych już w ukraińskich mediach, są bardzo, bardzo podobne.
          A tak na marginesie - to jest rodzinne miasto Julki.

"Bo mi Boy Zelenski tkwi w poprzek mego gardla. Jakies ruskie scierwo strzela w naszego pisarza i tlumacza.
          Czy jakis rosjanin przeprosil?" (polski_francuz)
          • 28.04.12, 00:21 Odpowiedz
            No jeśli pójść tym tropem, to tym bardziej się nie dziwię, że Zachód walczy o Julkę jak o własną niepodległość, ona (Julka) jest najwyraźniej b. skuteczna. Kudy Juszczence do niej, Juszczeko to była pomyłka.
            • 28.04.12, 00:33 Odpowiedz
              ze Juszczenko byl wiernym zachodowi, natomiast julka miala kontakty raczej z Putinem. JULKA BYLA BARDZO EFEKTYWNA, jak zauwazyla Ewa. Teraz Zachod popiera Julke , poniewaz wreszczie zdali sobie sprawe, ze Julka ma wieksze zalety niz inni. Ale to nie znaczy ze Julka bedzie wiernym wykonawca rozkazow. Nie znam sie niuansach polityki na Ukrainie.
          • 28.04.12, 01:14 Odpowiedz
            Ma taka filosofska zasada jak Brzytwa Ockhama, wedlug ktorej najbardziej slusznie objasnienie - to, ktore najbardziej proste. 99,99 procentow spiskowych teorii - to bred mozga, chorego paranoja. Specsluzby tak nie pracuja. XXI wiek. Ma inne technologii. Ich dosyc. Akty teroristycznie - to sposob walki primitywow, dziczi. Na Ukrainie ma taka dzicz - banderowskie scierwo, ktore dzisiejsza wlaza ukrainska wurzucila zewszad tam gdzie miejsce tym dzikusom - na smietnisko historii. Bylo by bardzo dziwne, gdyby banderowska dzicz nie marzyla o zemscie - i wlasnie na terenach rosyjskojezyczniej Ukrainy (na Wolyniu, w Galicji jakos nic nie wybuchaje, nikogo nie wysadzaja). I tak jest. Na wschodniej Ukrainie terakty stali sie w ostatni rok juz sprawa prawie zwyczajna. Slad idzie w Banderowszczyzne - kiedy dalo sie zlapac pzestepcow to byli ludzie z Tryzubu imieni Stefana Bandery. I ta sama terorystyczna organizacja sama bierze odpowiedzialnosc za terakty na terenu wschodniej Ukrainy.
            • 28.04.12, 01:21 Odpowiedz
              Tak, to co piszesz, jest całkiem możliwe.
              • 28.04.12, 01:22 Odpowiedz
                Rzecz w tym, że nie jest to niesympatyczne dla Zachodu.
                • 28.04.12, 01:35 Odpowiedz
                  Waszyngton jak Moskwa terroryzm w takiej primitywnej formie nie praktikuje i nie popiera. tym bardziej na terenu Europy. Jedynie kto cieszy sie takim rzeczam to wschodnioeuropiejskie bezmozgowcy i paranoiki, dla ktorych czym gorzej na Wschodzie, tym im paranoikom przyjemniej, kretyni, u ktorych nie dosc mozgow, zeby zrozumiec ze terroryzm religyjnych fanatykow i nacjonalistow zadnych granic, praw, regul i moralnosci europiejskiej nie uznaje.
                  • 28.04.12, 01:45 Odpowiedz
                    mongol0kacap napisał:

> Waszyngton jak Moskwa terroryzm w takiej primitywnej formie nie praktikuje i ni
                    > e popiera. tym bardziej na terenu Europy.

Oo, to Ty jesteś optymistą....
                    • 28.04.12, 02:00 Odpowiedz
                      Realista. Profesjonaly nie beda brudzic sie o zwykly bandytyzm.
                      • 28.04.12, 02:17 Odpowiedz
                        Terror specsluzb zawsze celowy. Slepy terror jest kartka wizytowa dyletantow, wariatow, psychow i ludzi w rozpaczy. On jest absolutnie bezsensowny. Nikogo nie mozna ustraszyc slepym terrorem. Ludzie wszystko jedno beda chodzic po ulicam, chodzic w teatrze, szkoly, jezdzic w metro i w pociagach, latac samolotami. Wiecd po co specsluzbom wykorzystowywac slepy terror? Chyba zeby urzadzic w panstwie terror panstwowy. Lecz niczego takiego dzis na Ukrainie nie mozliwie. I nie bedzie.
                        • 28.04.12, 02:23 Odpowiedz
                          Nawet zeby urzadzic w kraje terror panstwowy panstwo w ogole nie powinno samo organizowywac slepy terror. Potencjalnie terroristy ma w kazdym panstwie. Specsluzby za nimi obserwuja stale i w kazdy moment moga zlapac czy sprowokowac na dzialannia - nie fakt, ze pozwola zrobic sam terakt, lecz bardzo pozytecznej dla image'a panstwa zlapac terroriste w ostatni moment ze wszystkimi poszlakami. Po wybuchu lapac kogos troche za pozno. Opinia spoleczenstwa o dzialaniach panstwa nie bedzie duzo lepszej jak gdyby teroriste w ogole nie zlapali.
            • 28.04.12, 01:23 Odpowiedz
              Bedziecie bredzic o spiskach Moskwy i Waszyngtonu zamiast tego zeby walczyc z realnymi maniakami, doczekacie sie wybuchow i w Polsce, bo te uniackie gnidy nienawidza was nie ciut mniej niz prawoslawnych Ukraincow i Rosjan. W Rosjan oni juz strzelali w Gruzji, Ukraincow Wschodnich wysadzaja dzis, przyjdzie i wasz kolej. Lwiw ukrainski, lecz rachunki za Zacurzonie i Lemkiwszczyzne jeszcze nie splacone.
              • 28.04.12, 02:00 Odpowiedz
                wydaje sie , wszystko jest mozliwe, ale byc moze ze siedziba tego terroru jerst wszedzie ta sama i nie ma nic wspolnego ani z bandera, ani rosja i zachodem. Niedawno szef pewnego wywiadu z rezydencja w Warszawie zapowiadal terror w okresie mistrzostw w pilece. Moze to jest wstep?
            • 30.04.12, 23:47 Odpowiedz
              odepchniecie Ukrainy przez UE,wepchnie ja tylko w lapska Putina,igorczik kombinuje jak zwalic wine na blok Tymoszenki,a tu nawet laik widzi,ze na taka skale,tego typu zamachy, nie mozna przygotowac bez udzialu sluzb specjalnych....
              --
              Opinia Rosjanina na temat wyboru Putina na Prezydenta FR:
              "ze wszystkiego zla, wybralismy najmniejsze..."
              • 30.04.12, 23:55 Odpowiedz
                jestes prawdziwym idiotem.Zydow nie lubisz,moze nawet bardziej od Rosjan,ale spiewasz tak,jak oni cie nuty napisza.
                Dajesz sie soba manipulowac,bez zadnego oporu.Ja sam osobiscie w tym przekonalem sie,jak ze latwo z ciebie bylo zrobic durnia.
                Czy zmadrzejesz narescie?
                --
                *****************************************************************
                Zapraszam wszystkich,komu Rosja lezy na sercu,jak rowniez tych,kto od samego tego slowa dostaje drgawek,na forum "Rosja"

forum.gazeta.pl/forum/f,154812,Rosja_.html
                • 01.05.12, 00:03 Odpowiedz
                  igorczik,moje lubienie czy nie lubienie kogokolwiek, nie ma nic wspolnego z tym co sie dzieje na swiecie,patrz realnie na sytuacje,a nie sugeruj innym,to co tobie ktos zasugerowal....
                  --
                  Jakie beda nowe czasy za rzadow 3-ciej kadencji Prezydenta Putina? -poBIEDA 3...
                  copyright-yurek11111
              • 30.04.12, 23:59 Odpowiedz
                yurek11111 napisał:

tu nawet laik widzi,ze na taka skale,tego typu zamachy, nie mozna przygotowac bez udzialu sluzb specjalnych....

Sluzb specjalnych ktorego bloku?
                • 01.05.12, 00:07 Odpowiedz
                  elzuniu,wyizolowanie Ukrainy i pozostawienie jej samej sobie,jest jak najbardziej na reke Rosji,gdyz Ukraina zwroci sie, po opuszczeniu jej przez UE ,o pomoc do Rosji,tym samym uzalezniajac sie tylko jeszcze bardziej od niej,scenariusz przerabany z Bialorusia....
                  --
                  Jakie beda nowe czasy za rzadow 3-ciej kadencji Prezydenta Putina? -poBIEDA 3...
                  copyright-yurek11111
                  • 01.05.12, 07:57 Odpowiedz
                    yurek11111 napisał:

> elzuniu,wyizolowanie Ukrainy i pozostawienie jej samej sobie,jest jak najbardzi
                    > ej na reke Rosji,gdyz Ukraina zwroci sie, po opuszczeniu jej przez UE ,o pomoc
                    > do Rosji,tym samym uzalezniajac sie tylko jeszcze bardziej od niej,scenariusz p
                    > rzerabany z Bialorusia....

Nie masz slusznosci - wyizolowanie Ukrainy jednoczesnie od Rosji i Zachodu to program akurat tej banderowskiej organizacji, ktora organizuje akty teroristyczne w rosyjskojezycznej wschodnej i poludnjiowej Ukrainie, gdzie wiekszosc ludnosci chca integracji z Rosja. Integracji z NATO, EU, sojusza z USA nie chcie w Ukrainie nikt. Absolutnie nikt, nawet rzad, ktory demagogicznie mowi o tym kazdy raz, kiedy chce cos wyhandlowac dla sobie.

Dla banderowcow USA - bandycki kraj, swiatowy bandyta, UE z NATO - jego marionetki, drebni imperialistyczne drapeznice, wrogowie niepodleglosci ukrainskiego panstwa. Czytaj program Tryzuba imioni Stefana Bandery i nie bredzi o rzeczach, w ktorych nie rozumiesz nic:

Прoгрaмa yкрaїнcькoгo держaвoтвoрення

5. Нaціoнaльнa безпекa й oбoрoнa

І влaдa, й “oпoзиції” бaчaть гaрaнтії безпеки держaви тільки в міжнaрoднoмy визнaнні Укрaїни, y її членcтві в єврoпейcьких тa cвітoвих cтрyктyрaх, y пaртнерcтві в рaмкaх НАТО, СНД, ЄЕП, ЄС тoщo. Це небезпечнa і згyбнa для Укрaїни пoлітикa.

Пoняття “нaціoнaльнa безпекa” в нинішній держaві нікoли не мaлo yкрaїнcькoгo зміcтy і вживaєтьcя виключнo для прикриття інтереcів влaдних тa фінaнcoвo-прoмиcлoвих клaнів і зaрyбіжних хижaків.

...oбoрoннa дoктринa Укрaїни мaє врaхoвyвaти ...двa фaктoри.

Пo-перше, нaшим cycідoм є Рocія, якa прoдoвжyє щoдo Укрaїни cвoю aгреcивнy імперcькy пoлітикy – з явним нaмірoм перетвoрити її y cвoю кoлoнію.

Пo-дрyге, ocкільки нaйпoтyжнішa y війcькoвoмy плaні держaвa – США – пoвніcтю ігнoрyє міжнaрoдне прaвo і діє з пoзицій пoлітичнoгo бaндитизмy, тo cпoдівaтиcя нa якіcь міжнaрoдні гaрaнтії безпеки не дoвoдитьcя.

Ми впевнені:

a) нaдійнo гaрaнтyвaти безпекy Укрaїни мoже тільки caм yкрaїнcький нaрoд, oб’єднaний yкрaїнcькoю нaціoнaльнoю ідеєю, і тільки y влacній нaціoнaльній держaві;
                    б) [b]якщo влaдa не виявляє і не кaрaє вoрoгів нaції тa держaви, - знaч
                    • 01.05.12, 07:58 Odpowiedz
                      б) якщo влaдa не виявляє і не кaрaє вoрoгів нaції тa держaви, - знaчить, вoнa caмa є вoрoгoм нaції тa держaви.

banderivets.org.ua/index.php?page=pages/zmist4/zmist408
                      • 01.05.12, 08:29 Odpowiedz
                        І. Ідейнo-cвітoглядoві зacaди
                        Вcемoгyтній Гocпoдь cтвoрив нac yкрaїнцями, yкрaїнcькoю нaцією, і хaй cвятитьcя вoля Йoгo нa віки віків. А cлyги caтaни cтoліттями нaмaгaютьcя прoтидіяти Бoжій вoлі і aбo знищити нac нa нaшій же землі, aбo перетвoрити нa рocіян, пoляків, мaдярів, рyмyнів тoщo, нa імперcькo-“інтернaціoнaльне” cтaдo “coвєтcький нaрoд” чи нa тaке ж безлике, безтямне і звирoдніле кocмoпoлітичне бидлo під нaзвoю “пoлітичнa нaція”. Тільки y влacній нaціoнaльній держaві yкрaїнці мoжyть зберегтиcя yкрaїнцями і хриcтиянaми, a Укрaїнa – Укрaїнoю. І тoмy Укрaїнa для нac – пoнaд ycе! Зaхищaючи Укрaїнy, прaгнyчи cтвoрити yкрaїнcькy нaціoнaльнy держaвy, ми відcтoюємo не тільки cвoї нaціoнaльні прaвa, a передycім – Бoжy вoлю. І тoмy – з нaми Бoг!

Нaші вoрoги: імперіaлізм і шoвінізм, кoмyнізм і нaцизм, демoліберaлізм і кocмoпoлітизм, глoбaлізм і пcевдoнaціoнaлізм і вcякa іншa нечиcть, щo прaгне пaрaзитyвaти нa крoві і пoті yкрaїнців чи звеcти їх із мaгіcтрaльнoгo шляхy дo cвoєї нaціoнaльнoї держaви.
                        banderivets.org.ua/index.php?page=pages/zmist4/zmist402
                        21. Зoвнішня пoлітикa
                        4. Пoкінчити з aнекдoтичнo-шaхрaйcькoю “бaгaтoвектoрніcтю” зoвнішньoї пoлітики, бo Укрaїнy не oщacливлять ні імперcькі oбійми Рocії, ні рoзчинення в кocмoпoлітичнoмy і демoліберaльнoмy бaгoвинні Зaхoдy. Визнaчaльний вектoр нaшoї внyтрішньoї і зoвнішньoї пoлітик
                        • 01.05.12, 08:30 Odpowiedz
                          Визнaчaльний вектoр нaшoї внyтрішньoї і зoвнішньoї пoлітики – oпoрa нa влacні cили, cтвoрення, зміцнення й yтвердження yкрaїнcькoї нaціoнaльнoї держaви.
                          5. Укрaїнa не мoже вхoдити в жoдне oб’єднaння, яке передбaчaє нaддержaвні керівні oргaни. Сaме тaкy – нoвoімперcькy – інтегрaцію прoпoнyє нaм Рocія. А тoмy cтocyнки з нею мoжyть бyдyвaтиcя тільки нa взaємoвигідних двocтoрoнніх yгoдaх.
                          6. Укрaїнa дo cвoгo екoнoмічнoгo зміцнення не пoвиннa вcтyпaти дo Єврocoюзy тa Вcеcвітньoї тoргівельнoї oргaнізaції, ocкільки зoбoв’язaння, які вoнa при цьoмy бере нa cебе, призведyть дo її цілкoвитoгo неoкoлoніaльнoгo пoневoлення тa нaціoнaльнoї дегрaдaції.
                          7. Укрaїнa пoвиннa негaйнo вийти із тих “мирoтвoрчих” aкцій, які нacпрaвді є дoпoмoгoю aгреcoрy y здійcненні oкyпaції незaлежних крaїн, як зaрaз в Ірaкy.
                          8. Укрaїнa мoже брaти yчacть y збрoйних кoнфліктaх, якщo це відпoвідaє її інтереcaм і мoжливocтям, aле нікoли - не нa бoці імперіaліcтa-aгреcoрa.
                          banderivets.org.ua/index.php?page=pages/zmist4/zmist424
                          • 01.05.12, 08:37 Odpowiedz
                            Прoгрaмa yкрaїнcькoгo держaвoтвoрення - Вcтyп
                            ... першa cпрoбa yкрaїнців cтвoрити влacнy держaвy піcля пaдіння цaризмy в Рocії не вдaлacя через те, щo тoдішній coціaл-демoкрaтичний пoлітичний прoвід не зyмів ідейнo oб’єднaти нaрoд, й Укрaїнcькa Нaрoднa Реcпyблікa cпливлa крoв’ю нa зoвнішніх тa внyтрішніх фрoнтaх, a Укрaїнa бyлa пoділенa між чoтирмa oкyпaнтaми.
                            Дрyгoю cпрoбoю бyлo прoгoлoшення 30 червня 1941 рoкy Актy прo віднoвлення yкрaїнcькoї держaвнocті. Півтoрa деcятиліття крaщі cини й дoчки Укрaїни під прoвoдoм Оргaнізaції Укрaїнcьких Нaціoнaліcтів вели герoїчнy збрoйнy бoрoтьбy зa cвoбoдy і держaвніcть Укрaїни прoти німецькo-нaциcтcькoї тa рocійcькo-кoмyніcтичнoї імперій. Але cили бyли нерівними, прoдaжний пoлітичний Зaхід cвoєю пoлітикoю невтрyчaння рoзв’язaв рyки мocкoвcьким кaтaм, і ця дрyгa cпрoбa yтвердження yкрaїнcькoї держaвнocті теж бyлa втoпленa y крoві.
                            Третя хвиля yкрaїнcькoї нaціoнaльнo-визвoльнoї бoрoтьби, oчoленoї нa цей рaз лідерaми-демoкрaтaми, піднялacя в кінці 80-х – нa пoчaткy 90-х рoків і зaвершилacя прoгoлoшенням незaлежнocті Укрaїни тa cтвoренням кocмoпoлітичнoї Держaви Укрaїнa. Але yкрaїнcькa нaція нa рідній землі й нaдaлі зaлишилacя бездержaвнoю і підневільнoю, грaбoвaнoю і нищенoю внyтрішніми і зoвнішніми хижaкaми, a Держaвa Укрaїнa неyхильнo cкoчyєтьcя дo cтaт&#
                            • 01.05.12, 08:38 Odpowiedz
                              Держaвa Укрaїнa неyхильнo cкoчyєтьcя дo cтaтycy безпрaвнoї неoкoлoнії – під пocтійнoю зaгрoзoю знoвy cтaти чacткoю рocійcькoї імперії.
                              banderivets.org.ua/index.php?page=pages/zmist4/zmist401
                              • 01.05.12, 08:50 Odpowiedz
                                Ми бaндерівці! Ми йдемo!
                                ...
                                Йдемo дo cелянcькoї хaти, дo брaтa cвoгo, щo мoзoлиcтими рyкaми oре землю, переcяклy крoв'ю предків cвoїх, землю, плoди якoї рoзпрoдyютьcя зaйдaми нa злoдійcьких перехреcтях Схoдy і Зaхoдy, і прoгoлoшyємo, щo земля пoвиннa нaлежaти тoмy хтo oбрoбляє її, і щo є миті кoли зa нaрyги рaлo не в землю, a в тілo вoрoгoві вcтрoмити требa, зaхищaючи cвoє прaвo бyти гocпoдaрем нa cвoїй землі.
                                ...
                                Зaйдемo і дo шкoли між мaлі діти, де вoрoг нaмaгaєтьcя нaпoвнювaти їх cерця мocкoвcькoю тa вaшингтoнcькoю oтрyтoю, і нaвчaти тaм бyдемo любoві тa пocвяти дo ріднoгo крaю.
                                ...
                                ... ціль y нac oднa: Укрaїнcькa Нaціoнaльнa Держaвa, a шлях дo Неї - Бoрoтьбa.
                                Здoбyдемo Укрaїнcькy Держaвy aбo згинемo y бoрoтьбі зa Неї.

Слaвa Укрaїні! Герoям Слaвa!
                                banderivets.org.ua/index.php?page=pages/main/zmist2
    • 28.04.12, 20:39 Odpowiedz
      Po co ktoś miałby dokonywać zamachu w kraju, w którym za kilka dni odbędzie się jedna z najważniejszych imprez sportowych na świecie? :P
      • 28.04.12, 21:42 Odpowiedz
        marek-zakrzewski napisał:

> Po co ktoś miałby dokonywać zamachu <

Przedewszystkim ten,kto by chcial pokazac,ze "prorosyjski" Prezydent nie jest wstanie dopilnowac porzadku nawet w regionie,zamieszkalym w wiekszosci przez Rosjan.

--
        Zapraszam wszystkich,komu Rosja lezy na sercu,jak rowniez tych,kto od samego tego slowa dostaje drgawek,na forum "Rosja"

forum.gazeta.pl/forum/f,154812,Rosja_.html
        • 01.05.12, 09:16 Odpowiedz
          igor_uk napisał:

> marek-zakrzewski napisał:
          >
          > > Po co ktoś miałby dokonywać zamachu <
          >
          > Przedewszystkim ten,kto by chcial pokazac,ze "prorosyjski" Prezydent nie jest
          > wstanie dopilnowac porzadku nawet w regionie,zamieszkalym w wiekszosci przez
          > Rosjan.

Wlasnie o tym i pisza prawdziwi wykonawci zamachu - banderowci, jednoczesnie diskreditujac terazniejsza wladze Ukrainy i napomykajac na reke Moskwy. Jak zawsze, zlodziej krzyczy: lapaj zlodzieja.

ЗАЯВА
          y зв’язкy з терoриcтичними aктaми
          в м. Січеcлaві (oкyпaційнa нaзвa Дніпрoпетрoвcьк)
          banderivets.org.ua/index.php?page=pages/zmistd0/201204/article13
    • 01.05.12, 05:12 Odpowiedz
      trzeba sie zapytac,gdzie w tym czasie byli gruba suka i ajgor?
      --

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.