Dodaj do ulubionych

doktorronpol

11.05.12, 16:19
doktorronpol do tej pory nie wygrał nigdzie i nie zanosi się na to, ze gdziekolwiek wygra.
faktem jest, ze niektórzy czczą go jak zbawiciela. w nim jedyna nadzieja. tylko ON jest w stanie.....
powstały specjalne blogi, które propaguja ewangelię doktoronpola i zarzucają wszystkim i wszędzie kłamstwo.
misterpee propaguje ideę doktorronpola i szczerze i gleboko wierzy, ze doktoronpol bedzie nominatem republikanów i w listopadowych wyborach zapedzi obemę w kozi róg i juz w przyszłym roku po zlikwidowaniu fedu i opluciu izraela gospodarka ruszy z kopyta i wszystkim bedzie dobrze a niektórym nawet jeszcze lepiej.
i ja tam byłem i miód i wino piłem............

--
Zapraszam na forum Amerykański pasjans
Edytor zaawansowany
  • br0fl0vski 11.05.12, 16:59
    Jak pewnie wiesz nasze dialogowanie o zwiazkach deregulacji I kantow finansowych czy ich braku zostalo wypie...ne na osla lawke. Uzylem tylko 2 x slowa dupa. Albo cenzor jest jebniety albo cos w watku bylo cos groznego. Widze w tym gazeciana wersje free speech zone

wynika z tego ze jedynym bezpiecznym tematem sa trywialne tematy takie jak np. republikanski prezydencki reality show
    www.2012presidentialelectionnews.com/2012-republican-primary-schedule/
    w powyzszym linku republikanski prezydencki reality show 2012. Sporo prezydentskich nadziej ( I tych nowych i tych wtornie uzywanych odeszlo w niepamiec czy w naftaline) .

Powiedz mi jak ty ten show widzisz. Jak to jest ze media na mowia ze Romney to jedyny certyfikowany kandydat? Co w nim prezydenckiego? Moze dlatebo ze moron? Moze dlatego ze ma 6” I 185 lb. Czego ma wiecej od innych w tej swojej zfabrykowanej osobowosci?

O Rone Paulu nie wspominam bo juz na poczatku media ustalily ze nie ma on rzadnych szans.
    I nawet jak by jakims cudem wygral to i tak nic by nie zmienil.
  • felusiak1 11.05.12, 17:17
    ronpol pełni role spoilera i gra aby dostać primetime spot na konwencji. bedzie przemawiał o 8 wieczorem. dostanie swoje 20 minut. romney musi obchodzić się z nim jak z jajkiem aby nie zrazić do siebie jego wyznawców. wszak bedzie ich potrzebował w listopadzie.
    co w romneyu prezydenckiego? pozyjemy, zobaczymy. do prezydentury sie dorasta na urzedzie. Istotne jest to, że to ludzie dokonują wyboru a nie plenum KC albo politbiuro.

--
  • br0fl0vski 11.05.12, 17:29
    oczywiste ze Paul to spoiler i wentyl do wypuszczenia emocji tak jak lata temu ross perot.
    to oczywiscie fundamentalne w systemie.
    co do wyborow w KC i wyporu przez publike to caly ten proces przypomina mi jedna roczna reklame. sam wiesz co to reklamy i jak funkcjonuja. idzies np . kupic ten samochod czy odkurzacz bo z reklam wiesz ze najlepszy. nikt cie nie zmusza sam dokonujesz "wyboru". idzie kupic nawet jak nie potrzebujesz.

taka prawda, ale co to prawda i kogo ona obchodzi.
  • misterpee 11.05.12, 18:38
    ach ten Ron Paul, taki sobie maly polityk, nikt go nie zna, nikogog nie reprezentuje, tylko szczeka na Peentago, dobre wojny i jeszcze lepsza Wall Street , ze az Felus musi zabrac glos ze swojego zadupia w Texasie. (kto to wie czy Felus tam jest, a moze na pustyni Negew jest osadnikiem). Jezeli Sionisci beda miec swojego kolejnego prezydenta, upadek Ameryki jest murowany, wojny i rewolucje beda globalne. Jezeli RP dojdzie do wladzy, Ameryka i swiat przejdzie przez trudny okres rekonwalescencji, Izrael bedzioe sie musial dogadac z Arabami i nastapi przejscie do wielobiegunowego systemu globalnego. To sie musi stac wczesniej czy pozniej, do tego czasu felus bedzie macil wode.
  • felusiak1 12.05.12, 04:36
    błędne porównanie ronpol nie zabierze fłosów nikomu w wyborach w listopadzie tak jak uczynił to ross perot. ludzie kupują różne rzeczy, które nie są im potrzebne ale nie spotkałem się aby ktoś kupił niepotrzebny mu odkurzacz lub samochód.

--
  • mara571 11.05.12, 19:54
    w sprawie RP, bo z absurdalnymi tezami sie nie dyskutuje.
    Zakladam, do zakonczenia konwencji wyborczej republikanow mp bedzie zakladal co drugi dzien jakis watek i sam bedzie robil kolejne wpisy.
    W pewnym sensie mp przypomina kilku znajomych moich dziadkow, ktorzy w czasach PRL dlugo wierzyli, ze do Polski wkroczy Anders na bialym koniu i wygoni komuchow...
    --
    Feudalizmu nie zniszczyli lennicy, a komunizmu zaś nie zburzyli sekretarze. Podobnie panowania [finansowych] spekulantów nie wyeliminują spekulanci lub biurokraci i to nie oni wyciągną później z rowu wykolejony wóz pogruchotanej Europy.
    V.Orban

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka