Dodaj do ulubionych

na zachętę; wątek dla PeeFa... ;-)

06.12.12, 16:31
Naszego forumowego gorliwca mainstreamowego... ;-)
Otóż Rostowski ratując budżet już na dobre powtarza grecko-włoskie manipulacje finansowe. Natomiast najnowsze dane GUSu na końcówkę 2012r. wskazują na wzrost wynoszący niecałe półtora procent, czyli ledwo przykrywający inflację i wzrost cen (kluczowej) energii i żywności. Konkludując, 2013r. będzie rokiem polskiej zapaści i realizacji nadwiślańskiego scenariusza greckiego...

natemat.pl/42049,rzad-majstruje-przy-dlugu-publicznym-tego-rodzaju-wybiegi-stosowaly-grecja-i-wlochy
Edytor zaawansowany
  • obrotowy 06.12.12, 16:40
    z poziomem wzrostu od - 2 % do + 2 %, jako ze Polska ma na ten rok jeszcze zagwarantowane dotacje unijne.
    schody zaczna sie od 2014 - gdy te dotacje beda juz mniejsze, a gros drog krajowych i autostrad bedzie juz konczone i spadnie rola ich budowy jako czynnika wzrostu.

J.K.
  • borrka 06.12.12, 16:53
    Programowo nie wierze w propagande sukcesu, ani w czarnowidztwo.
    --
    Być jak Steiner ...
  • obrotowy 06.12.12, 17:01
    borrka napisał:
    > Programowo nie wierze w propagande sukcesu, ani w czarnowidztwo.

No to o co chodzi? Skoro napisalem, ze na przyszly rok trza sie liczyc ze stagnacja ?
    To przeciez nie czarnowidztwo.
  • borrka 06.12.12, 17:08
    Ani Keynes, ani Marks, ani nawet Krol Zurawi nie potrafia tych cykli wyeliminowac.
    To troche tak, jakby zarzadzic likwidacje dnia i nocy.

Trzeba byc trzezwym, stojacym na ziemi optymista, gdy chce sie cos osiagnac :)
    A nie rozpaczac, ze zimą jest zimno !
    --
    Być jak Steiner ...
  • romrus 06.12.12, 17:13
    borrka napisał:
    > Trzeba byc trzezwym, stojacym na ziemi optymista, gdy chce sie cos osiagnac :)

Prawdziwy optimista nawet na cmetarzu zamiast krzyzy widzi sami plusy:-)
  • przyjacielameryki 06.12.12, 17:18
    romrus napisał:

> borrka napisał:
    > > Trzeba byc trzezwym, stojacym na ziemi optymista, gdy chce sie cos osiagn
    > ac :)
    >
    >
    > Prawdziwy optimista nawet na cmetarzu zamiast krzyzy widzi sami plusy:-)

Romrus, z innej beczki. Słyszałeś, Rosja poucza UE i Polskę za łamanie praw człowieka. Cha!, cha!, cha! Gogol wiecznie żywy, a w Polsce te tragikomedie z Rosją w tle zawsze cieszyły się wielką popularnością. Dzisiaj mamy teatr gogolowski nie wychodząc z domu. Brawo!
  • romrus 06.12.12, 17:29
    przyjacielameryki napisał:
    > Romrus, z innej beczki. Słyszałeś, Rosja poucza UE i Polskę za łamanie praw człowieka. Cha!, cha!, cha! Gogol wiecznie żywy, a w Polsce te tragikomedie z Rosją w tle zawsze cieszyły się wielką popularnością. Dzisiaj mamy teatr gogolowski nie wychodząc z domu. Brawo!

Rosjanie szybko sie ucza, a mame od kogo.

Dzis Clintonowa darla morde, ze wprowadzenie w Rosji obowiazku registracji NGO z udzialem zagranicznych pieniedzy to nie demokraticznie, przy tym ze w Stanach Foreign Agents Registration Act (FARA) dziala bez zmian od 1938 roku.

Rosijska Duma jako kpine po prostu przetlumaczyla amerikanska i ja uchwalila.

Potem wszyscy, ledwo wstrzymajac smiech, czekali na reakcje Jankiesow.
    No i prosze - mame ja.

«В Рoccии мы нaблюдaем oгрaничение грaждaнcких cвoбoд, – выcкaзaлacь Клинтoн, – в тoм чиcле через зaкoнoдaтельcтвo, требyющее oт непрaвительcтвенных oргaнизaций и жyрнaлиcтoв региcтрирoвaтьcя кaк инocтрaнные aгенты, в cлyчaе еcли oни пoлyчaют финaнcирoвaние из-зa рyбежa».

www.nr2.ru/moskow/415392.html

Szczyt hipokryzji.
  • przyjacielameryki 06.12.12, 17:35
    No ale po co ten cyrk z prawami człowieka w UE?? Ty też nie ufasz UE w tym i Polsce? Nie są u nas przestrzegane prawa człowieka? Jestem ciekaw Twojej, takiej solidnej uczciwej opinii romrus!
  • romrus 06.12.12, 17:56
    > No ale po co ten cyrk z prawami człowieka w UE?? Ty też nie ufasz UE w tym i Polsce? Nie są u nas przestrzegane prawa człowieka? Jestem ciekaw Twojej, takiej solidnej uczciwej opinii romrus!

Na ogol sa przestrzegane, ale polityczny wyjatki i podwojny standarty sa.

Tribunal wobec b/ Jugoslawii - to sa jaja.
    Uznanie Kosowa, a nie uznanie Abchazji i Osecii - to sa jaja.
    Lista Magnickiego - to sa jaja.
    Stosunek krajow baltyckich do mniejszosci narodowych - to sa jaja.
    Marszy i glorifikacja SS-manow w krajach baltyckich - to sa jaja.
    etc

UE zadala sobie bardzo wysoki standart i teraz musi jemu odpowiadac, ale odpowiada nie zawsze. Ten, kto uwaza ze ma prawo uczyc innych, musi byc idealnym, a nie jest.

Co do rosijskiego MSZ, to zwykla gra diplomatyczna. Wyslali naszego diplomata - wyszleme waszego, dwuch - to dwuch. Taki sam bezsens, jak wypowiedzi Clintonowej.

• borrka 06.12.12, 18:01
    Jesli w Polsce opowiadaja bzdury o "zamachu" smolenskim, to ja nie mam prawa nabijac sie z krola zurawi ?
    Przeciez to gorsze blazenstwo, niz Kaczynscy razem wzieci.
    --
    Być jak Steiner ...
  • romrus 06.12.12, 18:04
    borrka napisał:

> Jesli w Polsce opowiadaja bzdury o "zamachu" smolenskim, to ja nie mam prawa nabijac sie z krola zurawi ?

A kto cie przeszkadza?

> Przeciez to gorsze blazenstwo, niz Kaczynscy razem wzieci.

To kwestia gustu.
    Na tym forum kartofle sa lubiony:-)
  • mara571 06.12.12, 21:06
    romrus napisał:

> Prawdziwy optimista nawet na cmetarzu zamiast krzyzy widzi sami plusy:-)

Jestes pewien, ze na kazdym? (cmentarzu)

--
    Feudalizmu nie zniszczyli lennicy, a komunizmu zaś nie zburzyli sekretarze. Podobnie panowania [finansowych] spekulantów nie wyeliminują spekulanci lub biurokraci i to nie oni wyciągną później z rowu wykolejony wóz pogruchotanej Europy.
    V.Orban
  • borrka 06.12.12, 16:41
    Ja ci znajde link dowodzacy niezbicie plaskosci ziemi.
    lumiere.ens.fr/~alphapsy/blog/images/flat%20earth.jpg
    --
    Być jak Steiner ...
  • przyjacielameryki 06.12.12, 16:56
    borrka napisał:

> Ja ci znajde link dowodzacy niezbicie plaskosci ziemi.
    > lumiere.ens.fr/~alphapsy/blog/images/flat%20earth.jpg

Brawo borka. Ten przygłup smoleński cały czas wyszukuje jakieś informacje które mają jakoby wskazywać, że Polska się wali, że wszystko jest zle robione, złe inwestycje, złe zakupy, z gazu łupkowego nic nie będzie. Dla tego przygłupa F16 to złom, cieszy sie z usterek dreamlinera a największym dramatem był rozpad ZSRR i uzyskanie niepodległości przez Polskę. Dlatego nie może ścierpieć polskich sukcesów. To jakiś prowokator, nie ma sensu wdawać się z tym przygłupem w jakąkolwiek polemikę.
    Ten przygłup smoleński chyba faktycznie podskakiwał by do góry z radości gdyby Polska miała poważne kłopoty.
  • 5magna 06.12.12, 18:23
    Tu nic o trotylu nie pisali ale tylko to ze znalezli "siano w glowach" Na tym kontynencie tylko sie smieja z baranow nawet ci najglupsi. PS. To co mowia o polskiej ekonomii to trzeba pomnozyc przez 3. Jeszcze beda jezdzic z Polski do Grecji autostopem aby wygrzac kosci...

wyborcza.biz/biznes/1,100897,12952800,Gospodarka_jest_w_stagnacji.html
  • borrka 06.12.12, 18:32
    Zbyt nudny jestes.
    --
    Być jak Steiner ...
  • 5magna 06.12.12, 18:38
    A tobie rura powstaje czy wisi? Z tym samolotem to proponuje dla uspokojenia nucic sobie pod nosem: "Lecialem w samolocie lapalem gowno w locie a gowno jak to gowno lapalo sie nierowno..."
  • wojciech.2345 06.12.12, 18:45
    gambit_smolenski1 napisał(a):
    > Naszego forumowego gorliwca mainstreamowego... ;-)
    ---------------
    LOL.

--
    www.wykop.pl/ramka/1317171/polscy-kryptolodzy-zlamali-rosyjski-szyfr/
  • przyjacielameryki 06.12.12, 19:07
    wojciech.2345 napisał:

> gambit_smolenski1 napisał(a):
    > > Naszego forumowego gorliwca mainstreamowego... ;-)
    > ---------------
    > LOL.

Wojtek, posłuchaj. Ja Ciebie bardzo szanuję za twoja mądrość i wrażliwość(tak odczuwam po Twoich wpisach), chociaż mamy inne poglądy polityczne. Ja nie jestem żadnym członkiem PO, nie robię żadnej reklamy PO bo PO w ogóle mnie nie obchodzi. Tusk też mnie nie obchodzi. Mnie zależy na Polsce i ja z wielu polskich sukcesów po prostu jestem zadowolony(pomimo bardzo wielu błędów i nieprawidłowości). I czy będzie rządził PIS czy PO zawsze tak samo będzie mi zależało na Polsce i polskim sukcesie bo tu mieszkam, bo czuję się polskim patriotom, bo jestem dumny że jestem Polakiem i najzwyczajniej w świecie chcę żeby Polsce udało się.
    Ale to co wyprawia ten przygłup smoleński jest tak wyjątkowo żałosne że ja już nie wytrzymuję nerwowo. To nie ma nic wspólnego z poglądami. Radość z kłopotów prawdziwych czy tych wyimaginowanych Polski nie jest poglądem, jest stanem!

Weż to wszystko pod uwagę co napisałem bo zależy mi bardzo na twojej opinii!
  • borrka 06.12.12, 19:11
    Postac dramatyczna, iscie szekspirowska, to Igorek.
    Calym sercem nienawidzi Polski i jednoczesnie wie, ze wszystko jej zawdziecza.
    Nie zazdroszcze Igorkowi rowniez z innych powodow, ale o rodzinach nie piszemy.
    --
    Być jak Steiner ...
  • wojciech.2345 07.12.12, 17:47
    > Radość z kłopotów
    > prawdziwych czy tych wyimaginowanych Polski nie jest poglądem, jest stanem!
    ------------------------------------
    Pełna zgoda.
    Może życie mu się nie udało.
    -----------------------------------
    > Weż to wszystko pod uwagę co napisałem bo zależy mi bardzo na twojej opinii!
    -----------------
    Czytam prawie wszystkie Twoje posty.
    Niech to posłuży Ci za moją opinię.
  • polski_francuz 06.12.12, 19:43
    Co do tematu: wierze w przedsiebiorczosc Polakow i w to, ze sobie jakos dadza rade. Nie w takich klopotach juz bylismy i jakos wyszlo na nasze.

Co do trickow bankowych, wielu przywodcow europejskich jest po stazach w roznych bankach, aby daleko nie szukac, Mario Monti, premier Wloch. Nasz minister ma tez zdaje sie taki staz. Wzbudza takie obsadzenie zaufanie tzw "rynkow finansowych" czyli inwestorow i tym lepiej dla Polski.

W koncu, ciesze sie, ze widze na watku romrusa, ktory jest mi sympatycznym nickiem. I jeszcze mam starszny zasuw w pracy i sie troche mniej na forum udzielam.

Pozdro dla wszystkich

PF
    --
    Zapraszam na forum Trojkat Weimarski: forum.gazeta.pl/forum/s,183212.html
  • przyjacielameryki 06.12.12, 19:48
    polski_francuz napisał:

> Co do tematu: wierze w przedsiebiorczosc Polakow i w to, ze sobie jakos dadza r
    > ade. Nie w takich klopotach juz bylismy i jakos wyszlo na nasze.
    >
    > Co do trickow bankowych, wielu przywodcow europejskich jest po stazach w roznyc
    > h bankach, aby daleko nie szukac, Mario Monti, premier Wloch. Nasz minister ma
    > tez zdaje sie taki staz. Wzbudza takie obsadzenie zaufanie tzw "rynkow finansow
    > ych" czyli inwestorow i tym lepiej dla Polski.
    >
    > W koncu, ciesze sie, ze widze na watku romrusa, ktory jest mi sympatycznym nick
    > iem. I jeszcze mam starszny zasuw w pracy i sie troche mniej na forum udzielam.
    >
    > Pozdro dla wszystkich
    >
    > PF

Jak było we Wrocławiu?
  • polski_francuz 06.12.12, 19:57
    Wyslalem Wam pocztowke

PF
    --
  • 5magna 06.12.12, 21:23
    Nie gazport nie lupki. Co pozostanie glupki??
    wyborcza.biz/biznes/1,100896,13001518,Skandal_lapowkarski_we_wloskiej_firmie_budujacej_gazoport.html
    Dobrali sie makaroniarz z kretaczem i beda budowac gazport...
  • polski_francuz 06.12.12, 21:35
    czekistom, co nie?

PF
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka