Dodaj do ulubionych

NYork- Areszt za posiadanie prezerwatyw

10.03.13, 11:12
www.fromthetrenchesworldreport.com/new-york-cops-will-arrest-you-for-carrying-condoms/37313/
Edytor zaawansowany
  • polski_francuz 10.03.13, 11:15
    dobry tytul: w Ameryce nawet dziewczeta maja zizi...

PF
    --
    Zapraszam na forum Trojkat Weimarski: forum.gazeta.pl/forum/s,183212.html
  • misterpee 10.03.13, 12:30
    i tak miala szczescie, bo moglaby dostac wiazke promieni taserem, albo jakies polonium.

The woman asked Officer Hill why he was stopping her.
    She wore jean shorts and a tight red shirt and had stood outdoors for half an hour. She’d had a conversation with a passing man. When Officer Hill searched her bag, he found a condom and $1.25.

He arrested her for “loitering for the purpose of prostitution.” On the supporting deposition, he filled in the blanks for what she was wearing and how many condoms she had.
  • polski_francuz 10.03.13, 13:27
    O ile wiem w NY prostytucja zabroniona. Stad to wszystko. Czy to dobrze czy zle - nie mnie sadzic.

Jak kto bardzo musi, moze pojechac do Las Vegas i tam poszukac partnerki na jedna noc. Policja patrzy tam na takie grzechu przez palce. Bylem i widzialem.

PF
    --
  • bywszy1 10.03.13, 13:32

--
    lasku Bulonskiego.
    Bylismy,widzielismy.
  • elka-sulzer 10.03.13, 13:39
    kiedy bedziesz w nowym jorku nie pozwol swojej polowicy przywdziac cos obcislego bo jeszcze ja jakis nowojorski cop zwinie posadzajac ja o prostytucje.

• polski_francuz 10.03.13, 14:22
    nie lubi jezdzic do Stanow. Nie wiem dlaczego ma negatywne przesady. A z corka to wpierw pojezdzimy po sladach emigracji rodziny, zaczynajac od Litwy a skonczywsz na Australii.

PF
    --
  • malkontent6 10.03.13, 23:27
    elka-sulzer napisała:

> w nowym jorku nie pozwol swojej polowicy przywdziac cos obcislego

Boisz się konkurencji?

--
    "Tam [w amerykańskiej szkole] nauczyciele w ogóle nie korzystają z podręczników! Tam ich po prostu nie ma!" - czlowiek_ksiazka

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem
  • kylax1 10.03.13, 17:48
    Podejście do seksu w Ameryce jest chyba bardziej pie...ięte, niż w krajach islamskich, a to już naprawdę "osiągnięcie"...

--
    Ambitni kapłani, nie oczekujcie zatem, iż będziemy pracować nad odtworzeniem waszego imperium; tego rodzaju przedsięwzięcie byłoby nawet ponad nasze siły. Sami siebie zabiliście, a do życia moralnego nie da się powrócić, podobnie jak do fizycznego istnienia.

— Maksymilian Robespierre
  • malkontent6 10.03.13, 23:25
    kylax1 napisał:

> Podejście do seksu w Ameryce jest chyba bardziej pie...ięte, niż w krajach islamskich

Skąd wiesz?

--
    "Tam [w amerykańskiej szkole] nauczyciele w ogóle nie korzystają z podręczników! Tam ich po prostu nie ma!" - czlowiek_ksiazka

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka