Dodaj do ulubionych

forumowe rebiata i armata

07.05.15, 19:28
rebiata przezorni ucichli i przeczekują kompromitację

a świat ma polewkę i drze łacha z moskiewskiej junty :)))

przy okazji przytaczam wpis kapitana.kirka, celny jak zawsze :)

"Jak już pisałem na bli8źniaczym wątku, trudno nie zauważyć, że że zbliżanie się Dnia Pobiedy zdaje się oddziaływać na Rosjan niczym jakiś potężny afrodyzjak. Coraz więcej płynie stamtąd wieści o charakterze dwu-, a nawet niemalże jednoznacznym. Wczoraj, dla uczenia okrągłej pierwszej rocznicy wyzwolenia Krymu od Krymu, odsłonięto tamże pomnik przedstawiający czerwonoarmistę sodomizującego schwytanego kotka; wziąwszy pod uwagę, że bardzo podobne z wyrazu twarzy kocisko widnieje w godle najbardziej wrogiego moskalstwu Obwodu Lwowskiego, aluzja jest aż nadto czytelna. Kilka dni wcześniej, aby zdusić w zarodku krążące za granicą plotki o narastającej niemocy Rosji w różnych kwestiach, Putin zdecydował się po męsku zdjąć szmaty i zaprezentował oniemiałemu światu Armatę w całej okazałości. Niestety, potem nastąpiło to co nastąpić musiało - awaria na oczach wszystkich i ani rusz do przodu; nie pomogło nawet machanie czerwoną chorągiewką… Może lepiej by było jednak póki czas odejść w glorii, Włodzimierzu Włodzimierzowiczu, zamiast czekać na nieuchronne konsekwencje zbliżania się ósmego krzyżyka…?"
Edytor zaawansowany
  • xavras_wyzhryn 07.05.15, 19:55
    Podobno planują zmienić nazwę Dień Pobiedy na Dień Armaty :)))

--
    IwyszedłInnyKońBarwyOgnia
    ----------------------------
    - Być może niezbyt pilnie uczyłem się na uniwersytecie, bo piłem wtedy dużo piwa - tak swe historyczne wywody skomentował Wolodia Putin.
  • rozbawiony77 07.05.15, 19:59
    Armata nie polata?:)))))))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka