Dodaj do ulubionych

Hokej: Kanadyjczycy zrobili kuku Ruskim

17.05.15, 22:52
To straszne.
6:1.
Edytor zaawansowany
  • 17.05.15, 22:57

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • 17.05.15, 23:30
    Kanadyjczycy całe życie są "na Sybiri", tylko własnej. I dlatego dobrze rżną w hokeja!
  • 17.05.15, 22:58
    Toż to rozpacz.
  • 17.05.15, 23:08
    Pisałam już wczoraj, że kanadyjska drużyna jest w tej chwili najlepsza na świecie. Ale pogratulowałam Rosjanom, że dali Amis w tyłek (4:0).
  • 17.05.15, 23:12
    eva15 napisała:

> pogratulowałam Rosjanom, że dali Amis w tyłek (4:0).

Teraz pora powinnaś pogratulować Kanadyjczykom, że dali Ruskim w tyłek (6:1). :)

--
    "Life doesn't imitate art, it imitates bad television" - Woody Allen
  • 17.05.15, 23:17
    Owszem, jako znafffca hokeja ten wynik przewidywałam już wczoraj.
  • 18.05.15, 20:24
    Nie masz pojecia o hokeju 'specjalistko' jesli cie cieszy wygrana nad druzynaw ktorej grail mlodziezowcy z uniwersytetow czy collegow.
  • 19.05.15, 23:14
    jackk3 napisał:

> Nie masz pojecia o hokeju 'specjalistko' jesli cie cieszy wygrana nad druzynaw
    > ktorej grail mlodziezowcy z uniwersytetow czy collegow.

Słuszna dygresja.Ewa to prawdopodobnie Rosjanka. Może komunistyczna?
    Zdecydowanie i bezkrytycznie popiera Putina
  • 18.05.15, 01:21
    Bidulo, co ty musiałaś czuć, kiedyśmy mistrzostwo świata w siatkę zdobywali ... Albo trzecie miejsce w ręcznej ... Zaznaczam - w ręcznej powinno być co najmniej drugie. Wie to każdy, kto oglądał mecz.

Pozdrawiam
    Keep Rockin'
    --
    Sixties forever! --
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50173
    www.johnnykalesony.republika.pl
    God Save The Kinks!
  • 18.05.15, 02:09
    johnny-kalesony napisał:
    > Bidulo, co ty musiałaś czuć, kiedyśmy mistrzostwo świata w siatkę zdobywali ...
    > Albo trzecie miejsce w ręcznej ..

...szcegolnie przezywalem o tym trecim w recznej:-)

• 18.05.15, 12:05
    W ręcznej powinniśmy być w finale ... "Katarczykom" pomyliła się ręczna z zapasami i boksem no i dodatkowo zatrudnili chyba niewidomy skład sędziowski ...

Pozdrawiam
    Keep Rockin'
    --
    Sixties forever! --
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50173
    www.johnnykalesony.republika.pl
    God Save The Kinks!
  • 18.05.15, 15:32
    johnny-kalesony napisał:
    W ręcznej powinniśmy być w finale ...

"powinniśmy", "musimy", "juz wkrotce", "ewentualnie", etc.

Johnny, w sportie liczy sie wynik na tablice.
    Przeciez, ja nie placze ze 2 najlepszych zawodnika Rosji w hokeju w skutku kontuzji nie przyjechalo na MS, a jeszcze 4 stracilismy w trakcji zawodow.
    Przegralismy i tyle.

> "Katarczykom" pomyliła się ręczna z zapasami i boksem no i dodatkowo zatrudnili chyba niewidomy skład sędziowski ...

A grales kiedys w reczna, zebys mogl sadzic o grze i sedziowstwu, czy o tak sobie pitolisz?
    Pilka reczna to gra dla twardzieli, tam nie mozna jeczac jak pilce noznej.
    Gralem 3 lata, w tym rok bramkarzem, trzeba miec bardzo, bardzo mocny nerwy.

Nawiasem, w innym watku prosilem cie o dowody dzialan "rosyjskich zlodziejow samochodow", ale nie dostalem odpowiedzi. Masz je czy nie?

>
    >
    > Pozdrawiam
    > Keep Rockin'
  • 17.05.15, 23:12
    ....i ch@j ze swojej nigdy nie bylo i nie bedzie:-)

forum.gazeta.pl/forum/w,50,157634556,157634556,Z_czego_cieszy_sie_zakompleksiony_polaczek_.html

13 lat polscy hokeiści czekają na awans do hokejowej elity i zegara znów nie zatrzymali.
    www.krakow.sport.pl/sport-krakow/1,115713,17816065,Polscy_hokeisci_walczyli_heroiczne__ale_rzeczywistosci.html#indeks_news

wojciech.2349 napisał(a):
    > To straszne.
    > 6:1.

Nic strasznego, II miejscie, po prostu dzis Kanadyjczycy byli lepszy, fantastyczna druzyna.
    Nasza druzyna spieprzyla gre w obronie.
  • 17.05.15, 23:20
    Dziś kartoflany wojtek czuje się Kanadyjczykiem i dumnie pierś do cudzych orderów wypina:-))).
  • 17.05.15, 23:34
    Ewciu, mógłbym nieznacznie zmodyfikować twoją wypowiedź i ją tu umieścić, ale tego nie zrobię, bo jestem grzecznym chłopcem. :)

forum.gazeta.pl/forum/w,50,157635914,157637551,Co_za_roznica_.html?t=1431898207914

--
  • 18.05.15, 00:17
    No właśnie, już wczoraj pisałam, że będzie trudniej.
  • 18.05.15, 00:21
    Komu?

--
  • 18.05.15, 00:55
    Duraku poczciwy, nie będę ci 2x tłumaczy każdej mojej wypowiedzi. Nie kumasz- twój problem.
  • 18.05.15, 00:59
    Ewciu, Ewciu, żartowałem. Wiem o którą drużynę ci chodziło. :)

--
  • 18.05.15, 09:49
    eva15 napisała:
    > Dziś bazarowa babka czuje się ruską i dumnie pierś do cudzych orderów wypina:-))).

a ruscy jak to ruscy zachować się nie potrafią i nawet nie poczekali na dekorację - czują chyba że nikt ich nie lubi i woleli wrocic jak najszybciej za ural :P
  • 17.05.15, 23:28
    Kanada jest aktualnie lepsza od Rosji
    a Rosja jest lepsza od USA

w hokkeju...

(nie wiem co z Finlandia...)

mozesz Woytek, k... nie mieszac sportu z polityka ?

• 18.05.15, 00:37
    kiedy bolszewia wygrała z usowem to polityka była wymieszana ze szczerym uśmiechem szczęscia a teraz ty tu mówisz, zeby nie mieszać? nie da się nie mieszać.
    bystrzaki wczoraj płakały a dzisiaj się cieszą. komsomoł wczoraj tańczył a dzisiaj płacze. takie życie. raz na wozie a raz pod.
    jedno jest w tym wszystkim pozytywne. w końcu efka ujawniła się i teraz wiemy, że zna się też na hokeju. jak tak dalej pójdzie to dogoni sorokina, ktory zna się na wszystkim.

--
    felusiak to parchaty swołocz i żydowska gnida Autor: sorokin
  • 18.05.15, 00:47
    felusiak1 napisał:
    > kiedy bolszewia wygrała z usowem to polityka była wymieszana ze szczerym uśmiechem szczęscia a teraz ty tu mówisz, zeby nie mieszać? nie da się nie mieszać.

Mecz Rosja-USA zawsze ma znaczenie polityczne, tak samo jak kiedys rowniez meczy CzSSR-ZSSR.

Natomiast mecz z Kanada to czysty sport, tak samo jak n/p z Finlandia czy Szwiecja.
  • 18.05.15, 00:59
    Efka to sobie jaja z bystrzaków robi, ale tobie brakuje inteligencji, by to pojąć.
    Efka wczoraj pisała do Romrusa, że na hokeju się nie zna, ale mając znawcę hokeja w zasięgu ręki przewidywała rosyjską przegraną z Kanadą.
  • 18.05.15, 01:07
    Jeden z komentarzy pod artykułem ne ten temat na stronie RT.com

"Marcus Brown 59 minutes ago

It's because Putin didn't play."

Jak widać cały świat wie kto jest najlepszym hokeistą w Rosji. :)

rt.com/news/259461-hockey-russia-canada-final/

--
  • 18.05.15, 01:18
    Chyba zbornaja teraz Putina powiesi za to, że się lenił:-).
    Dobrze dla drużyny kanadyjskiej że premier Kanady nie grał...
  • 18.05.15, 01:46
    Przyjmuje gratulacje I obiecuje czesciej z ruskimi wygrywac...
    6 do 1 to deklasacja przeciwnika...
    Z wrazenia az powielilem watek...
    --
    Opinia jorla o nie taczce:
    Wku..asz mnie n-t.
    Jestes bezmyslna ale za to duzym parciem na ekran.
    Pojecia nie masz o niczym ale piszesz
  • 18.05.15, 07:25
    Gdyby grał, to było by 20:0 dla Rosji.
    M.
  • 18.05.15, 09:37
    sport.tvp.pl/20097931/skandaliczne-zachowanie-rosjan-zjechali-do-szatni-przed-hymnem-kanady?source_id=20097931
  • 18.05.15, 21:30
    Maja przykazane sluchac tylko ruskiego hymnu...:-)))
    Lajzy,"O Canada" im nie pasi,a ja im radze,zwlaszcza hokeistom,przyzwyczaic sie do sluchania tego hymnu...:-)))
    Zwyciestwo Kanady w hokeju,zbieglo sie ze swietowanym tu wlasnie dzis,"Victoria Day" i chociaz to swieto jest na czesc krolowej,to bardzo pasuje to lanska jaki Kanadyjczycy sprawili ruskim w hokeja....:-)))
    Re: skandaliczne zachowanie Rosjan
    --
    Wku..asz mnie n-t.
  • 18.05.15, 21:33
    KLAMSTWA KLAMSTWA

--
    PS. W Moskwie bylem tylko raz.. Fakt, jest jak wszedzie: wszedzie sa piekne Rosjanki:)
  • 18.05.15, 22:02
    Ovieczkin grajacy w USA nabyl oglady...

"Jakby mówił: idziemy, to nie nasze święto. I to była prawda. Kanadyjczycy nawet tego nie zauważyli. Objęci, śpiewali głośno swój hymn. Ale wyszło niezbyt pięknie. Przypomnijcie sobie mistrzostwa świata w Quebecu w 2008 r., kiedy nasi wyrwali w finale Kanadyjczykom zwycięstwo. Nasi rywale zostali na lodzie. Stali, słuchali rosyjskiego hymnu. I płakali" - pisze "Sowieckij Sport".

www.sport.pl/hokej/1,64952,17939987,MS_w_hokeju__Kanada___Rosja__Rosyjscy_kibice__Wstyd_.html#BoxSportLink
    --
    Wku..asz mnie n-t.
  • 19.05.15, 03:01
    The Russian Ice Hockey Federation will be subjected to penalties for the disrespect displayed by the country’s national team in regard to the Canadian squad following Russia’s 1-6 defeat to Canada in the final match of the 2015 IIHF World Championship on Sunday night, IIHF President Rene Fasel said on Monday.
    Before Fasel, the president of the International Ice Hockey Federation, took the final word to declare the winners, to thank hosts Czech Republic and announce the closing of the championship, most of the Russian players retreated to their locker rooms with only at least six of them staying on the ice.

He said it was totally unacceptable what the Russian team did as there could be fights and major brawls on the ice during the matches but never the lack of respect to the opponent in the past-game time.
    Among the Russian players, who remained on the ice and did not walk away were Alexander Ovechkin, Yevgeny Malkin, Viktor Tikhonov and Dmitry Kulikov.
    Fasel said he saw how Ovechkin and Malkin tried to stop the rest of the players rushing to the locker rooms and that is why the blame cannot be put on the players.
    The Russian squad’s head coach and the general manager should have been present on the ice to stop the players from making such disrespectful move, he said.He said it was totally unacceptable what the Russian team did as there could be fights and major brawls on the ice during the matches but never the lack of respect to the opponent in the past-game time.
    Among the Russian players, who remained on the ice and did not walk away were Alexander Ovechkin, Yevgeny Malkin, Viktor Tikhonov and Dmitry Kulikov.
    Fasel said he saw how Ovechkin and Malkin tried to stop the rest of the players rushing to the locker rooms and that is why the blame cannot be put on the players.
    The Russian squad’s head coach and the general manager should have been present on the ice to stop the players from making such disrespectful move, he said.

He said it was totally unacceptable what the Russian team did as there could be fights and major brawls on the ice during the matches but never the lack of respect to the opponent in the past-game time.
    The Russian squad’s head coach and the general manager should have been present on the ice to stop the players from making such disrespectful move, he said.

tass.ru/en/sports/795279
    --
    Wku..asz mnie n-t.
  • 19.05.15, 03:04
    "The Kremlin does not know anything about it," Peskov said.
    "The president watched the match, like all other fans," the press secretary said. Commenting on the result of the match, Peskov said that "the second place in the World Championships is also honorable."
    "At the same time, I stress that I don’t know any assessments [of the president]," Peskov said. "I don’t think there can be any assessments in this case. This is the second strongest team in the world," he concluded.

tass.ru/en/sports/795279
    --
    Wku..asz mnie n-t.
  • 19.05.15, 18:04
    Rosjan. Zaprzeczac i klamac w zywe oczy. Wszyscy widzieli jak bylo ale to nie ma znaczenia. Oczywiscie po cichu i bez rozglosu Putin zrobi czystke w reprezentacji i federacji. Tak robia od 'zawsze'.
  • 18.05.15, 14:46
    No nie?
    M.
  • 19.05.15, 07:27
    sport.tvn24.pl/sporty-zimowe,130/skandaliczne-zachowanie-rosjan-uciekli-do-szatni-przed-hymnem-kanady,543353.html
    Bydło!
    M.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.