Dodaj do ulubionych

Wyjdzie ze to Putin wybral Trumpa na Prezydenta...

16.12.16, 15:13
Wlasciciele amerykanskich srodkow przekazu ,nie chca i nie moga pogodzic sie z wyborem amerykanskiego spoleczenstwa, w mysl zasady ze to oni wiedza najlepiej kto powinien zostac wybranym...

Sensacyjne doniesienia NBC News na temat osobistego zaangażowania Putina w wybory w USA. Reakcja Obamy i Moskwy

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21128263,sensacyjne-doniesienia-nbc-news-na-temat-osobistego-zaangazowania.html?pelna=tak#MT2
--
'Igor za karę za rzekome szczucie pokazał mi, kto tu rządzi i kto ma władzę nade mną.
Muszę przyznać, że NIC mnie tak nie rozczarowało, jak to, że Igor okazał się tak małego formatu, tak mściwy, w dodatku zupełnie bez potrzeby. '

eva15 na forum Rosja
Edytor zaawansowany
  • 16.12.16, 15:17
    Jakie wnioski twoje,na ten demokratyczny bajzel amerykanski?

--
    Nie chcesz karabinu nie jesteś Polakiem, proste!...rzecze pisowski cyngiel
  • 16.12.16, 15:26
    Wniosek tylko jeden, WSZYSCY oprocz amerykanskiego spoleczenstwa ,boja sie rzadow Trumpa....

--
    'Igor za karę za rzekome szczucie pokazał mi, kto tu rządzi i kto ma władzę nade mną.
    Muszę przyznać, że NIC mnie tak nie rozczarowało, jak to, że Igor okazał się tak małego formatu, tak mściwy, w dodatku zupełnie bez potrzeby. '

eva15 na forum Rosja
  • 16.12.16, 16:57
    Jedno mnie cieszy nie odstajemy tu nad Wisla tak bardzo od spoleczenstwa amerykanskiego,jedni i drudzy "kupuja" od populistow wszystkie brednie w ciemno.

--
    Nie chcesz karabinu nie jesteś Polakiem, proste!...rzecze pisowski cyngiel
  • 16.12.16, 15:24
    Neoconom tez wybor Trumpa nie odpowiada ,A.Applebaum wypociny dowodem , o tym ze cala sytuacje wykreowala Hilaria ,beztrosko do sluzbowej korespondencji uzywajac prywatnej ,niezabezpieczanej poczty internetowej nawet nie wspomina...

CIA potwierdziła, że rosyjscy hakerzy zdobyli materiały z kampanii Hillary Clinton, które za pośrednictwem Wikileaks ukazały się w kluczowych momentach wyborów. Uzyskane przez hakerów e-maile stały się częścią skutecznej kampanii trolli zmierzającej do skompromitowania Clinton (i nadal wywołującej histerię w postaci Pizzagate, dziwacznej teorii spiskowej, wedle której na szczytach waszyngtońskiej elity Demokratów działa szajka pedofili).

wyborcza.pl/7,75968,21127142,nastepna-operacja-specjalna-rosji-niemcy.html#BoxGWImg

--

eva15 na forum Rosja
  • 11.01.17, 14:21
    myśle, ze, po prostu, na świecie występuje naturalna wymiana władzy lib-dem na konserwę..;
    Rosja odsunięta i wyniszczona ideologicznie przez wojnę w Afganistanie chce, jak zwykle zreszta -siłowo za pomocą korupcji gazpromowej /'niemiecka rada nadzorcza' sterować polityka unii.
    Zas dezinformacja i dezintegracja środowisk w internecie /ataki hackerskie dedykowane ataki hackerskie/ odzyskać wpływ na światowy real polityk i co najważniejsze- wkleić się koda /zapętleniem/ na na giełdę bitcoina..
    i zbudowac framework dla erubla..
    po to Putin podlizuje się elektowi, a miejscowi apologeci rosji zmieniają stylistykę przekazu.
    glownie po to by prawie za darmochę / np fora gazety/ shostowac niemieckie serwery robaczywym oprogramowaniem...
    Proste

• 16.12.16, 15:51
    do Amerykanow - w sprawie zarzutow CIA o rosyjskie ingerowanie w ostanie amerykanskie wybory tak:

Jesli macie dowody na wasze zarzuty - pokazcie je.
    Jesli ich nie macie - to morda w kubel.

A Amerykanie w reakcjii na to .... jak na razie ... 3cia opcja: woda w gebie.

• 16.12.16, 17:58
    Elity pyskuja, sa ofensywne, maja za soba prase, finance I kto wie co jeszcze.
    Ttump od samego poczatku wiedzial co sie kroi, dlatego kadzil amerykanskiej megalomania, policji, wojsku, W obecnym swoim gabinecie zgromadzil wszystkich wrogow demokratycznej parti, osoby wybitne, bogate, agresywne, zdolne do dzialania I uzbrojone w odpowiednia strategie. Wszystkie krzyko o Putinie to tylko kamuflaz, choc ni znaczy to ze Putin nie jest zainteresowany ta zabawa. Caly swiiat jest zainteresowany I zdumiony wydarzeniami ,Ipyskowkami , klamstwami I obiecankami obu parti amerykanskich . Tefo jeszcze nie bylo,
  • 16.12.16, 18:20
    Demokraci nie maja juz innych argumentow wiec wynajduja i takie..
  • 16.12.16, 18:35
    Trump zapisal sie na judo......
  • 16.12.16, 21:21
    Ale po co ?
    Niczego nie zmienia, oprocz autorytetu....USA....

--

eva15 na forum Rosja
  • 16.12.16, 21:36
    No i o to im chodzi - pokazac jakie USA moglo byc piekne pod rzadami Hilarii a jakie teraz Be...
    Oni sa gorsi niz dzieci... wlezli pod stol i tupia nogami..
  • 16.12.16, 21:46
    Dokladnie,cieszy mnie ze mamy podobne spojrzenie na temat ...
    Z przyjemnoscia pozdrawiam jednego z niewielu normalnych na tym forum...

--

eva15 na forum Rosja
  • 16.12.16, 22:04
    I jakby te jackass's zamiast lamentowac i tupac nogami robic przy tym z siebie durniow, pogodzili sie z przegrana i wyciagneli reke do Trumpa to gwarantuje ze podzielilby sie z nimi troche - dostaliby jakies tam stanowiska i przynajmniej mieliby komunikacje, mogliby udawac wspolorace i mieliby jakis tam wplyw na polityke. No i najwazniejsze - pokazali by ze portfia sie zachowac. Teraz to chyba wstyd byc Demokrata?
  • 18.12.16, 01:17
    Przecież gdyby wygrała Clinton, to z kolei rozczarowana prawica, tupałaby nogami, organizowała protesty itd.

--
    Ratujmy wolność kobiet i ich prawo do decydowania o własnej seksualności:
    ratujmykobiety.pl/
    Podpisz projekt ustawy o liberalizacji aborcji.
  • 18.12.16, 02:09
    Skad takie zalozenie?
    8 czy 4 lata temu wygrali Demokraci i nikt nie tupal? prawica zaakceptowala rezultaty i podejrzewam ze tym razem byloby podobnie.

Zauwaz ze nikt niekogo nie bil ani nie zwalnial z pracy za to ze oficjalnie popieral czy przyklejal sobie nakleki popierajace Clintonowa. A w stosunku to tych co popierali Trumpa wyraznie lewica ziala nienawiscia, czlowiekka pobili za to ze mial naklejke Trumpa a niektorzy pracodawcy zwalniali.
    W Sillicon Valley oficjalnie w TV widzilem jak jeden z szefow firmy ktorej jednym z czlonkow rady nazdorczej byl Peter Thiel powiedzila ze go wyrzuca ze wzgledu na to ze popiera Trumpa.
  • 18.12.16, 21:58
    dzisiaj.

Przecież już wielu prawicowców w USA bredziło o protestach, czy wręcz zbrojnym powstaniu, gdyby Trump przegrał.

--
    Ratujmy wolność kobiet i ich prawo do decydowania o własnej seksualności:
    ratujmykobiety.pl/
    Podpisz projekt ustawy o liberalizacji aborcji.
  • 18.12.16, 02:29
    pudło kajlaks. prawica nigdy nie tupie i nie organizuje protestów ze wzgledu na to, ze jest dojrzała i rozumie co to są wybory i rozumie, ze nic nie jest gwarantowane.
    lewica zachowuje się jak przedszkolaki.
  • 18.12.16, 14:08
    Zadne pudlo ,felusiak ,przypominam ze Trump nigdy nie potwierdzil ze zaakceptuje
    'pokojowo' wygrana Clinton...

A refusal by Mr Trump to accept defeat would effectively give licence to his supporters to cause unrest should he lose.

Already, some of his most fervent followers are ready to do that.

One Trump supporter in Cincinnati told the Boston Globe: "I hope we can start a coup. We're going to have a revolution and take them out of office. There’s going to be a lot of bloodshed."

www.telegraph.co.uk/news/2016/10/20/what-would-happen-if-donald-trump-refused-to-concede-the-us-pres/

--

eva15 na forum Rosja
  • 16.12.16, 18:47
    a juz myslalem , ze to wina Tuska .

Putin Wszechmocny . wybral obywatelom USA prezydenta . hehehehehehe

Obamek na wylocie , wykopie , odgryza sie , straszy Rosje , za opublikowane
    E- maile partii Clitoris .
    Obamek wlamie sie do rosyjskich systemow i ... wybierze Rosjanom .. murzyna .

wyborcza.pl/7,75968,21127142,nastepna-operacja-specjalna-rosji-niemcy.html#BoxGWImg
    corka narodu wybranego, wie - postanowila , ze ...
    jutro, Rosja bedzie wybierac kanclerza w Niemczech .

wiem, ze ten narod wydal swiatu w sroc prorokow, ale ... baba prorokiem ....
    nawet w kraju starszach braci, by to nie obskoczylo, Polakom mozna zaserwowowac kazde G .

polskojezyczna prasa tlumaczy Polakom, co Putin bedzie robic z Niemcami
    w przyszlym roku. tragedia . nazywana w Polsce dziennikarstwem .

• 16.12.16, 21:25
    Niewiele rozumiesz,karbat , ale probuj, w koncu nawet slepej kurze trafi sie ziarno....😀

--

eva15 na forum Rosja
  • 16.12.16, 23:13
    No coz , wczesniej czy pozniej trzeba bylo Ameryce przejsc prezydenture czarnoskorego obywatela USA , czy ponownie Amerykanie zdecyduja sie na podobny eksperyment watpie...

--

eva15 na forum Rosja
  • 17.12.16, 00:08
    Nastepnym prezydentem bedzie Chinczyk z pochodzenia......
  • 17.12.16, 01:21
    A to moze nie byc wcale takie zle... moglby byc gorzej. O malo co sie nie zalapalismy na "Polaka z pochodzena"
  • 17.12.16, 00:16
    warto by popracować nad powyższą tezą
  • 17.12.16, 02:46
    Wyglada ze to byl Leak (Przeciek) a nie Hack ?

Przeciek: Gdy ktoś fizycznie pobiera dane z organizacji i daje je do innej osoby lub organizacji, podobnie jak Edward Snowden i Chelsea Manning.

Hack: Kiedy ktoś w odległej lokalizacji elektronicznie wnika systemów operacyjnych, zapory lub innego systemu Cyber-ochronną, a następnie pobiera dane.

Grupa emerytowanych wyższych urzędników wywiadu, w tym NSA informatora William Binney (byłego dyrektora technicznego, World geopolitycznej & Analiza Wojskowego, NSA), napisali list otwarty na consortiumnews.com który niszczy "rosyjski hacking" narrację administracji Obamy. W piśmie Binney twierdzi, że dzięki NSA "rozległej sieci krajowej zbierania danych," wszelkie dane usunięte zdalnie z Hillary Clinton lub serwery DNC byłaby przekazywana za pośrednictwem sieci światłowodowych, a zatem zostałby schwytany przez NSA, który mógłby mieć wtedy analizowane dane pakietowe, aby określić punkt rozpoczęcia i adres przeznaczenia tych pakietów. Jak Binney dalszych notatek, jedynym sposobem przecieki mogły uniknąć wykrycia NSA jest jakby nigdy nie były przekazywane w sieciach światłowodowych, lecz pobierane do pamięci USB przez kogoś z wewnętrznym dostępu do serwerów.

consortiumnews.com/2016/12/12/us-intel-vets-dispute-russia-hacking-claims/
  • 17.12.16, 18:10

-- Raport CIA doprowadził do rozłamu w środowisku amerykańskich służb specjalnych. FBI oraz dyrektor National Intelligence (jednoczącej wszystkie służby) podają w wątpliwość stwierdzenia Agencji, zarzucając jej brak dowodów. – To pewnie wynika ze specyfiki pracy CIA, gdzie przeważają analitycy, i FBI – która opiera się na swych agentach (i nie lubi analityków) – wyjaśniał jeden z amerykańskich ekspertów ds. służb.
    – Dwie agencje odpowiedzialne za bezpieczeństwo państwa mówią dwie odmienne rzeczy. CIA uważa, że Rosja ingerowała w nasze sprawy, FBI – że nie. (...) Na co dzień zajmuję się doradztwem w kwestiach cyberbezpieczeństwa i wiem, że trudno jest o jednoznaczne wnioski. Łatwiej jest oceniać prawdopodobieństwo czegoś w procentach – powiedział „Rzeczpospolitej" bliski współpracownik Donalda Trumpa, były burmistrz Nowego Jorku Rudy Giuliani.

www.rp.pl/Wybory-w-USA/312159871-Czy-Wladimir-Putin-angazowal-sie-w-hakerskie-ataki-na-USA.html#ap-2

eva15 na forum Rosja
  • 17.12.16, 21:09
    "Dwie agencje odpowiedzialne za bezpieczeństwo państwa mówią dwie odmienne rzeczy."

No juz nie tak zuplenie ale
    W koncu chyba sobie zdaja sprawe ze ktos moze sie zainteresowac ile prawdy w tym co CIA nagrywa i co oni mowia a co robia i ile to kosztuje...wiec wielu zaczyna sie "ustawiac " aby w razie draki zoastac na suchym ladzie.
  • 18.12.16, 05:31
    to znaczy ze elity amerykanskie sa podzielone I bedzie sie toczyc ,miedzy nimi wojna. W Europie konflikt jest podobny , czego przykladem jest Polska. W Polsce opozycj szuka poparcia n W USA I Izraelu, w Ameryce opozycja tez chce oprzec sie na Izraelu, ale to jest kosztowne.
  • 07.01.17, 11:07

Odmienne? Ciekawe...

FBI in agreement with CIA that Russia aimed to help Trump win White House
  • 18.12.16, 13:57
    www.cnn.com/2016/12/18/entertainment/snl-trump-putin-tillerson/
    --

eva15 na forum Rosja
  • 19.12.16, 16:18
    Glosowalam na Trumpa, natychmiast po oddaniu glosu, na ekranie maszyny do glosowania ukazala sie usmiechnieta twarz Putina. Byl tak z mego glosu zadowolony, ze pomachal mi reka po czym lamana angielszczyana powiedzial, thank you oraz juz poprawnym jezykiem rosyjskim spasiba. Putin ma tyle wspolnego z wyborami co obywatel amerykanski ma wspolnego z rosjskim baletem, lub NASA. Idioci demokraci do dzis nie zdaja sobie sprawy z tego co bylo powodem przegranej Clinton. Aby wygrac wybory nalezy slychac co mowi ulica. O wynikach wyborow nie decyduja polityczni komentatorzy, (ktorzy przepowiadali bardzo wysoka wygrana Clinton) decydujacy glos ma Joe and Mary. Oni zas zmeczeni sa tym co dzis dzieje sie w Ameryce. Niekontrolowany naplyw nielegalnych emigrantow, zmniejszajacy sie rynek pracy itd.Tuz przed wyborami tzw. experci przepowiadali - w przypadku wygranej Trumpa, natychmiastowy krach gieldy oraz kryzys ekonomiczny. Dzis gielda (NYSE) - 19883
    (notowania sprzed minuty) I na pewno osiagnie poziom 20.000. Moj 401K plan szybuje. No I najwazniejsze....ludzie patrza w przyszlosc zupelnie inaczej niz przed miesiacem. Bardzo pozytywnie. A jezeli chodzi o hackers z Rosji, widocznie sa lepsi od ich amerykanskich kolegow. Na marginesie, w Stanach mieszkam od Roku 1979 od 86 jestem obywatelem I czlonkiem partii republikanskiej.
  • 19.12.16, 17:30
    zachowania na innych. To Amerykańce swego czasu wybrali prezydenta Rosji.
    www.filmweb.pl/film/Projekt+Jelcyn-2003-95223
    Zresztą w niejednym kraju bandyci z Waszyngtonu sterowali wyborami czy rewolucjami.
  • 11.01.17, 13:52
    Amerykanie dostali właśnie dawkę własnego lekarstwa, które serwowali wielu innym krajom przez dekady.

--
    Nie dla teokratycznej semidyktatury nad Wisłą!
  • 11.01.17, 11:34
    Jeszcze chwila a staniesz sie prorokiem,show przybiera na sile,hehehehe,prostytutki do akcji wrzucono
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21226782,nowe-kompromitujace-materialy-ws-donalda-trumpa-w-jego-obronie.html#BoxNewsImgZ19

--
    www.youtube.com/watch?v=c-ObZgw1nD4
  • 11.01.17, 13:12
    "Kreml nie ma dokumentów kompromitujacych Trumpa," powiedział rzecznik,w środe, Dmitrij Pieskow. Odpowiednie komunikaty są dezinformacja. Rosja nie zbiera materiały o Trumpie ani o Hillary Clinton. "Jest to oczywiście próba zakłócać stosunków dwustronnych" Pieskow powiedział. Pytanie kto chce zimnej wojny?

--
    www.youtube.com/watch?v=c-ObZgw1nD4
  • 12.01.17, 06:27
    Kreml zaprzeczyl ze ma kwity na amerykanskiego prezia , a prezia czupryna swiadczy ze byl golden shower....
    www.news.com.au/lifestyle/real-life/news-life/twitter-is-drowning-in-a-goldenshower/news-story/17f297c7c86510cf986011201ab88d85
    A na powaznie , to jeszcze nie zaczal urzedowania a juz osmieszony i glupim tweetowaniem jeszcze bardziej sie w smiesznosci pograza , czy w ponad 300 milionowym narodzie nie ma normalnego czlowieka ktory moglby zostac Prezydentem....
    --

eva15 na forum Rosja
  • 15.02.17, 05:20

(...)Putinowi chodziło o wybór na prezydenta Stanów Zjednoczonych kogoś, kto będzie mieć podobne podejście do polityki światowej. Kogoś, kto będzie patrzył na świat w kategoriach zysku, nagiej siły, bez żadnych zasad, wartości lub sentymentów dla słabszych. Czysta power politics rodem z XIX i pierwszej połowy XX wieku.
    A już w szczególności tego rodzaju podejście nie znosi instytucji wielostronnych, które ograniczają rolę wielkich, cywilizują życie międzynarodowe wprowadzając doń standardy przyzwoitości czy dobrej wiary. Dla przywódców w rodzaju Putina to główna przeszkoda na drodze do brutalnego forsowania własnych interesów oraz wobec globalnego zarządzania światem przy pomocy dyrektoriatu kilku mocarstw.
    Politykiem idealnie pasującym do tego profilu jest właśnie Donald Trump. Putinowi udało się skutecznie zainwestować w Trumpa i wesprzeć jego megalomańskie dążenie do prezydentury. Strategia Moskwy zakończyła się stuprocentowym, zapierającym dech sukcesem. Oczywiście istniały także wewnętrzne przyczyny powodzenia Trumpa, ale bez wsparcia Moskwy nie zostałby on prezydentem(...)

www.rp.pl/Publicystyka/302139902-Prof-Roman-Kuzniar-o-wplywie-Rosji-na-wynik-wyborow-prezydenckich-w-USA.html
  • 15.02.17, 06:36
    Kuzniar to doradca Komorowskiego ,ktoremu tak doradzal ze ten jest uznawany za najgorszego polskiego Prezydenta , to tylko gwoli wyjasnienia kto jest autorem artykulu , a artykul jest bardziej pisany pod katem wykazania nieistniejacego podazania PIS-u ku rzadom autorytarnym niz jakas rozsadna analiza wplywu Kremla na wybory prezydenckie w USA ,caly artykul to falszywe tezy i duzo lania wody by tezy uprawdopodobnic...

--

eva15 na forum Rosja
  • 15.02.17, 09:20

Swoim kolegom wyjaśniaj.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.