• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Putin to msciwa bestia...

• 29.12.16, 16:40
    Chodzi mi o porozumienie pokojowe w Syrii gdzie 'gwarantami' pokoju sa Rosja i Turcja ....
    Komentatorzy zwracają uwagę, że porozumienie bardzo wyraźnie pokazuje odsunięcie przedstawicieli państw Zachodu, UE oraz ONZ od procesu pokojowego w Syrii. Wcześniejsze, nieudane porozumienia pokojowe były negocjowane z udziałem przedstawicieli Stanów Zjednoczonych, Unii i ONZ.

Specjalista ds. Bliskiego Wschodu Emile Hokayem nazywa to "porażką i upokorzeniem dla sekretarza stanu USA Johna Kerry'ego, szefowej dyplomacji UE Federici Mogherini i wysłannika ONZ do Syrii Staffana de Mistury".
    Jeśli rozejm się utrzyma, będzie to duże prestiżowe zwycięstwo dla Władimira Putina, który zabiega o zwiększenie roli Rosji na świecie. Z kolei dla Zachodu to zarówno wizerunkowa, jak i faktyczna porażka.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21179679,zawieszenie-broni-od-dzis-a-co-dalej-oto-co-oznacza-porozumienie.html?pelna=tak#MT
    --
    'Igor za karę za rzekome szczucie pokazał mi, kto tu rządzi i kto ma władzę nade mną.
    Muszę przyznać, że NIC mnie tak nie rozczarowało, jak to, że Igor okazał się tak małego formatu, tak mściwy, w dodatku zupełnie bez potrzeby. '

eva15 na forum Rosja
    Edytor zaawansowany
    • 29.12.16, 16:48
      Kradniesz tekst Patryka Strzałkowskiego to raz a dwa na czym polega ta msciwosc?

--
      "Jaki prezes, taki pucz"
      static.wirtualnemedia.pl/media//press/14/700/2012-11-04.jpg
      • 29.12.16, 16:53
        Niech podziekuja Putinowi ze powypuszczal tych wszystkich pomagierow z Zachdu ktorych polapali w jednym lozku z rebeliantami. Inny by ich ze skory obdarl przed zastrzeleniem......
      • 29.12.16, 17:01
        Podrzuc link do tego Patryka ....
        Slowo czekisty ze tego tekstu nie znam...
        Myslisz ze Putin zapomnial samotny lunch w Australii ,o sankcjach na Rosje tez mu nie daja zapomniec ciagle je przedluzajac to i gdzie moze odgrywa sie na tych co go w przeszlosci i obecnie doswiadczaja a odsuniecie USA i przedstawicieli Europy i ONZ od procesu pokojowego w Syrii najlepszym tego przykladem....

--
        'Igor za karę za rzekome szczucie pokazał mi, kto tu rządzi i kto ma władzę nade mną.
        Muszę przyznać, że NIC mnie tak nie rozczarowało, jak to, że Igor okazał się tak małego formatu, tak mściwy, w dodatku zupełnie bez potrzeby. '

eva15 na forum Rosja
        • 29.12.16, 17:04
          acha,to za lunch.....nie mam wiecej pytan

--
          "Jaki prezes, taki pucz"
          • 29.12.16, 17:14
            Jak zwykle udowadniasz zes ograniczony ,dziekuje i mozesz sie odczepic , nie ma dyskusji z prymitywami...

--

eva15 na forum Rosja
    • 29.12.16, 16:52
      Ciekawe czy Trump pozwoli sobie grac na nosie ,tak jak robi to Obama w sprawie Syrii ,narazie haslo wyborcze "Make America Great Again" poszlo do kata, i Trump nigdzie sie nie oburza na malejacy prestiz USA na arenie miedzynarodowej a to zle swiadczy o Prezydencie-elekcie....

--

eva15 na forum Rosja
      • 29.12.16, 17:02
        Pierwsze rozczarowanie populistycznym narcyzem,populisto???....hehehe ,kolejne nadchodza,przygotuj sie.
        Tak na marginesie:Dlaczego poleciales na ten kit "aby znów byla wielka Ameryka"???? ,,,,no i kiedy ta Ameryka poleciala na pysk?

--
        "Jaki prezes, taki pucz"
        • 29.12.16, 17:07
          Z 40 lat temu......
        • 29.12.16, 17:17
          Z palucha wysysasz te brednie ?
          Szkoda czasu na ciebie....

Re : Tak na marginesiebig_grinlaczego poleciales na ten kit "aby znów byla wielka Ameryka"?

--

eva15 na forum Rosja
          • 29.12.16, 17:22
            Jak zaklada sie watek o Putinie czy Rosji to daje sie zaobserwowac nadproduktywnosc szwampucha i magny ,ktorzy watek 'zasieraja' , polecam im szambo igorczika....😀😀😀
            --

eva15 na forum Rosja
            • 29.12.16, 17:28
              Polecac mozesz narcyzie,nikt ci nie broni ,ale dyskutowac to ty nie potrafisz ,przy pierwszych trudnosciach lecisz w prywatne "wycieczki" rzucajac blotem jak popadnie....ach wy ulanki nadwislanskie,hehehe, wielki pysk i brak argumentow jak zawsze u was

--
              "Jaki prezes, taki pucz"
          • 29.12.16, 17:24
            A propo twojego marginesu:Moje opanowanie angielskiego nie jest perfekcyjne ,czego sie nie wstydze, ale sens populistycznego hasla narcyza jednak kumam,no chyba ze ty mi udowodnisz" cus" przeciwnego

--
            "Jaki prezes, taki pucz"
            • 29.12.16, 17:36
              Rosja jako "gwarantor" pokoju w Syrii bedzie takim samym gwarantorem jakim byla w temacie integralnosci Ukrainy....
              Powtarzam Putin to msciwa bestia i ....przebiegla....

--

eva15 na forum Rosja
      • 29.12.16, 19:51

A co cie obchodzi "Make America Great Again" .Jesteś Amerykaninem?
        • 29.12.16, 21:08
          Wydalil agentow GRU z USA , tfu ,rosyjskich dyplomatow.....

35 rosyjskich dyplomatów musi opuścić USA. Chodzi o ingerencję w wybory prezydenckie

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21182518,35-rosyjskich-dyplomatow-musi-opuscic-usa-chodzi-o-ingerencje.html?pelna=tak#MT2
          --

eva15 na forum Rosja
          • 29.12.16, 21:17
            Jak Rosja bedzie w takim tempie doswiadczana przez USA to Putin nie nadazy sie mscic,jeszcze nie zdazyl zareagowac w swoim stylu na sankcje amerykanskie , a tu juz mu agentow z Ameryki wydalaja....

www.reuters.com/article/us-usa-sanctions-russia-kremlin-idUSKBN14A0XT

--

eva15 na forum Rosja
          • 29.12.16, 21:25
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • 29.12.16, 21:55
              Obama chyba dopiero w koncowce prezydentury zdecydowal sie byc Prezydentem...

--

eva15 na forum Rosja
    • 29.12.16, 21:40
      Kurdowie dostaną największy łomot, wskutek swojej głupoty.
      • 29.12.16, 22:00
        Mozliwe ze obietnica dania wolnej reki w sprawie Kurdow Putin 'kupil' Erdogana ...

Support your NATO ally, not terrorists:’ Erdogan slams US amidst row over alleged YPG supplies

www.rt.com/news/372150-erdogan-us-terrorists-turkey/

--

eva15 na forum Rosja
    • 29.12.16, 22:01
      Dla zachodu porazka poniewaz Putin bedzie sprawca pokoju w regionie, brawo!

--
      Optyka której nie znosi cenzura
      pl.sputniknews.com
      kacap-z-moskwy.livejournal.com
      Ruski agresor youtu.be/cHfBIO-alTI
      • 29.12.16, 22:07
        Może dostanie nobla?
      • 29.12.16, 22:23
        Do pokoju w Syrii jeszcze daleko ...
        Tu sa dwie ciekawe i trafne analizy odnosnie sytuacji na B.Wschodzie :

www.defence24.pl/512789,proba-uderzenia-w-sojusz-turecko-rosyjski-skutki-beda-odwrotne-od-zamierzonych
        www.defence24.pl/517842,bliski-wschod-w-2017-roku-kluczowe-decyzje-administracji-trumpa-prognoza

--

eva15 na forum Rosja
      • 30.12.16, 13:40
        brat_kryzysa napisał:

> Dla zachodu porazka poniewaz Putin bedzie sprawca pokoju w regionie, brawo!
        >

Putin jest sprawcą przede wszystkim zrównania Aleppo z ziemią i zabicia wielu cywilów w tym dzieci. To taka tradycyjna kacapska metodologia - zburzyć wszystko co się da zabijając przy tym tysiące niewinnych ludzi, potem wprowadzić swoje marionetki i to się nazywa pokój i walka z terroryzmem.
        Rosja za ten "pokój" będzie jeszcze długo płacić.

Zachód musi w końcu zrozumieć, że jeżeli będzie odpuszczał, to w jego miejsce natychmiast wejdzie jakiś bandyta czy inna małpa z granatem w łapie nie licząca się z nikim i z niczym.
    • 29.12.16, 22:40
      Ty i normalnosc to dwa przeciwienstwa ...
      W.Repetowicz to jeden z niewielu zurnalistow ktory pisze o tematach ktore zna z autopsji ,wielokrotnie bywal na linii fronu na BW ,ale skad ty mozesz o tym wiedziec...
      To byla moja ostatnia odpowiedz dla ciebie...

--

eva15 na forum Rosja
      • 29.12.16, 23:00
        Znasz kogoś, kto by jeździł na linię frontu w Donbasie?

To jest coś podejrzane, dlaczego akurat tam nie jeżdżą.
        • 29.12.16, 23:22
          Jak to nie jezdza na linie frontu w Donbasie ,pomroczny jestes😀,pelno tam wojskowych z ruskiej armii jezdzi...
          Nastepny troll pisze nie w temacie , nie nadazam sie od was opedzac, doswiadczacie mnie podobnie jak Obama doswiadcza Putina....😀

--

eva15 na forum Rosja
    • 30.12.16, 06:59
      nie ma sie nijak do jego tresci.

W tytule mowisz o msciwosci Putina a w tresci watku nic o tej msciwosci nie wspominasz.

Zauwazyles to ??
      • 30.12.16, 07:03
        yurek, mialo byc:

Tytul twojego watku MA sie nijak do jego tresci.
        • 30.12.16, 14:01
          Z zemsty wydalil 35 amerykanskich dyplomatow...

--

eva15 na forum Rosja
          • 30.12.16, 14:08
            Poprawka - jeszcze nie wydalil ale ma zamiar ,narazie Lawrow zaproponowal /wyselekcjonowal 31 z Moskwy i 4 z Petersburga do wydalenia w ramach 'adekwatnej odpowiedzi'...

--

eva15 na forum Rosja
            • 30.12.16, 15:39
              yurek11111 napisał:

> Poprawka - jeszcze nie wydalil ale ma zamiar ,narazie Lawrow zaproponowal /wyse
              > lekcjonowal 31 z Moskwy i 4 z Petersburga do wydalenia w ramach 'adekwatnej odp
              > owiedzi'...

Errata: masz yurek talen to NIE-przewidywania, oj masz. Obama w Putina kamieniem a Putin w Obame chlebem i Putin jeszcze nastawil drugi policzek zapraszajac dzieci amerykanskich dyplomatow w Moskwie na impreze noworoczna.

To popis dyplomacjii Putina wobec rannego odchodzacego Obame. Obama swa kadencje przespal. Jedynie obudzil sie pare dni temu strofujac Natanjahu i wydalajac 35 rosyjkich dyplomatow.

• 30.12.16, 16:09
                Czego nie rozumiesz ?
                Ze w sprawie 'adekwatnej odpowiedzi' odnosnie dyplomatow przebieglosc u Putina wziela gore nad msciwoscia ...

Czemu policzka nie nadstawial przy ustawie Magnickiego tylko w odwecie zabronił adopcji przez obywateli USA niepełnosprawnych rosyjskich sierot, m.in. z chorobą Downa, rozszczepem kręgosłupa i innymi ciężkimi schorzeniami, skazanymi w Rosji na wegetację i niechybną śmierc,
                czemu policzka nie nadstawial przy sankcjach USA i EU tylko uchwalil kontrsankcje , ktore jeszcze bardziej utrudnily codzienny zywot Rosjan itd , itp...
                Akurat w tym przypadku to przebiegle ustawia sie w dobrej pozycji do negocjacji z nowym Prezydentem USA....

--

eva15 na forum Rosja
                • 30.12.16, 16:21
                  Czemu policzka nie nadstawial przy ustawie Magnickiego tylko w odwecie zabronił adopcji przez obywateli USA niepełnosprawnych rosyjskich sierot, m.in. z chorobą Downa, rozszczepem kręgosłupa i innymi ciężkimi schorzeniami, skazanymi w Rosji na wegetację i niechybną śmierc,

Jakich niepełnosprawnych dzieci?? Ustawa całkowicie zakazała adopcji rosyjskich dzieci przez amerykanów i nic w niej niema o niepełnosprawnościach czy chorobach, nie kłam.
                  • 30.12.16, 16:48
                    Nic nie klamie ,ustawa calkowicie zakazala adopcji rosyjskich dzieci ale lwia czesc adoptowanych przez Amerykanow dzieci ,do momentu uchwalenia ustawy ,byla niepelnosprawna , podaje za mediami , ale to nie zmienia faktu ,ze ustawe o zakazie adopcji rosyjskich dzieci uchwalono w Rosji z zemsty za amerykanska ustawe Magnickiego...

--

eva15 na forum Rosja
                    • 30.12.16, 17:02
                      A pan Magnicki w czym był lepszy od pana Jakowlewa? Złodziej jest lepszy od dziecka?
                • 30.12.16, 16:47
                  yurek11111 napisał:

> Czego nie rozumiesz ?

Tu nie problem z moim rozumieniem. Tu problem z Twoja umiejetnoscia przewidywania reakcjii Putina na wydalenie 35 ruskich dyplomatow przez Obame.

Teraz zrozumiales o co mi chodzi ??
                  • 30.12.16, 18:02
                    Bede sie upieral ze dobrze przewiduje , Putin zastosowal zagrywke propagandowa z soba w roli dobrego gliny , w roli zlego gliny wystapil minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow ktorego resort zaproponował Putinowi wydalenie 35 amerykańskich dyplomatów - 31 w ambasadzie w Moskwie i czterech w konsulacie w Petersburgu , na dzis Putin oglosil ze nie bedzie amerykanskich dyplomatow wydalal ,niemniej zaszantazowal Trumpa , uzalezniajac dalsze decyzje w sprawie rosyjskiej adekwatnej odpowiedzi odnosnie wydalenia rosyjskich dyplomatow z USA ,od tego jak uloza sie stosunki Rosji z administracja Trumpa , oczywiscie przy okazji ,na decyzje Obamy wylal wiadro pomyj jako ze to msciwa i pyskata bestia....😀

--

eva15 na forum Rosja
                    • 30.12.16, 18:11
                      yurek11111 napisał:

> Bede sie upieral ze dobrze przewiduje

Alez upieraj sie do woli - twoja sprawa.

Obecnie faktem jest, ze Obama wywalil 35 ruskich a w reakcji na to Putin nie wywali nikogo.
                      Chyba temu faktowi nie zaprzeczysz.

A co bedzie potem (moze jakies nowe fakty ???) to sie dopiero okaze. A przewidywac fakty to kazdy moze jesli lubi.
                      • 30.12.16, 18:44
                        Mialo byc:

Obecnie faktem jest, ze Obama wywalil 35 ruskich a w reakcji na to Putin nie WYWALIL nikogo.
          • 30.12.16, 15:44
            yurek11111 napisał:

> Z zemsty wydalil 35 amerykanskich dyplomatow...

Skad masz informacje, ze Putin WYDALIL tych 35 amerykanskich dyplomatow ??
            • 30.12.16, 16:11
              Nastepny troll?
              Poprawki nie czytales ?

--

eva15 na forum Rosja
              • 30.12.16, 16:51
                yurek11111 napisał:

> Poprawki nie czytales ?

Jakie poprawki ??

Ja tylko zareagowalem na twoje odkrywcze stwierdzenie o wydaleniu Amerykanskich przez Putina !!!! (Wzioles je z sufitu czy skads innad ??)
                • 30.12.16, 18:05
                  Nie nadazasz?

Pod wpisem o tym ze wydalil juz amerykanskich dyplomatow ,umiescilem poprawke....

yurek11111 30.12.16, 14:08
                  Poprawka - jeszcze nie wydalil ale ma zamiar ,narazie Lawrow zaproponowal /wyselekcjonowal 31 z Moskwy i 4 z Petersburga do wydalenia w ramach 'adekwatnej odpowiedzi'...

--

eva15 na forum Rosja
                  • 30.12.16, 18:41
                    > yurek11111 30.12.16, 14:08
                    > Poprawka - jeszcze nie wydalil ale ma zamiar ,narazie Lawrow zaproponowal /wyse

watpliwej jakosci. Poprawiles sie mowiac, ze Putin ma zamiar to zrobic. A skad wzioles te informacje ?? Czy nie z sufitu ??

Z tego co wiem to Lawrow mial zamiar, ale Putin ??? - o zamiarze Putina nic nie wiadomo.
                    • 30.12.16, 19:00
                      Bijesz piane...

--

eva15 na forum Rosja
                      • 30.12.16, 19:45
                        yurek11111 napisał:

> Bijesz piane...

hahahaha. A widze, ze ty juz swoja ubiles.
      • 30.12.16, 14:11
        Nie moglem kontynuowac mysli bo opedzalem sie od trolli....😀

--

eva15 na forum Rosja
        • 30.12.16, 19:03
          Wynikało to m.in. z dużej nieufności i niechęci rosyjskiej grupy rządzącej i osobiście prezydenta Władimira Putina do Hillary Clinton, mających swoje źródło zwłaszcza w jej zaangażowaniu w polityczne wspieranie przez Waszyngton potencjalnej kandydatury Dmitrija Miedwiediewa na kolejną kadencję prezydencką (co nie doszło do skutku) oraz późniejszych protestów politycznych w Rosji (od grudnia 2011 do grudnia 2012 roku; Putin wprost oskarżył ówczesną sekretarz stanu USA o organizowanie i sterowanie tymi protestami, które odebrane zostały na Kremlu jako amerykańska dywersja polityczna zmierzająca do zmiany reżimu w Rosji – kolejna próba „kolorowej rewolucji”). Nałożyło się na to częściowe utożsamienie Clinton z polityką jej męża – Billa Clintona (prezydent w latach 1993–2001), postrzeganej obecnie na Kremlu jako zasadniczo antyrosyjską (m.in. rozszerzenie NATO na wschód, naloty NATO w Bośni i Hercegowinie oraz Jugosławii). Tego negatywnego obrazu nie równoważyło zaangażowanie Clinton jako sekretarz stanu (2009–2013) w politykę tzw. resetu z Rosją (od 2009 roku), którego jednak nie była ani inicjatorką (formalnie był nim wiceprezydent Joe Biden), ani głównym realizatorem (kluczowe decyzje podejmował osobiście prezydent Barack Obama). Wreszcie Kreml musiał zdawać sobie sprawę, że przekonanie elit Partii Demokratycznej o wrogiej dywersji Rosji przeciw partii i kandydaturze Clinton (zwłaszcza w postaci cyberataków i medialnych przecieków) będzie dla ewentualnej administracji Clinton silnym bodźcem do pewnego (choćby ograniczonego) politycznego odwetu wobec Rosji i Kremla.
          www.osw.waw.pl/pl/publikacje/komentarze-osw/2016-11-09/rosja-wybiera-trumpa-moskwa-wobec-wyborow-prezydenckich-w-usa
          --

eva15 na forum Rosja
          • 30.12.16, 19:31
            Putin to jednak ma łeb, za cenę wydalenia 35 dyplomatów [wrócą za parę tygodni] ma swego prezydenta matrioszkę.Tanio wyszło
            • 30.12.16, 19:49
              Z Trumpem Putin nie moze byc niczego pewien ,nie doczytales w tekscie ze :

"Jednocześnie Rosja nie może być pewna, jaki będzie konkretny kierunek polityki USA w przypadku prezydentury Donalda Trumpa. Istnieje z punktu widzenia Moskwy ryzyko, że jej agresywne działania spotkają się ze zdecydowaną odpowiedzią Trumpa (częściowo z powodów wizerunkowych), co może podważyć – kreowany przez rosyjską propagandę – mocarstwowy wizerunek Rosji."

Dlatego przebiegle nie robi ruchow na decyzje Obamy ,sprytnie dzielac jeszcze bardziej Obame z Trumpem ,jednoczesnie pozostawiajac sobie otwarta droge do krokow odwetowych w wypadku zlych relacji z administracja Trumpa....

--

eva15 na forum Rosja
              • 30.12.16, 19:55
                Forumowiczom tego forum
                najlepszosci w przyszlym roku
                2017 Serdecznie Zycze

--
                ZEN
                • 30.12.16, 20:19
                  xystos napisał:

> Forumowiczom tego forum
                  > najlepszosci w przyszlym roku
                  > 2017 Serdecznie Zycze
                  >

Xystos, również życzę ci wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
                  • 30.12.16, 20:39
                    Tez wszystkiego najlepszego w 2017 , ale 'PLIZ' , otworzylem watek zyczeniowy i 'PLIZ' tam zyczenia noworoczne skladajcie...

--

eva15 na forum Rosja
              • 30.12.16, 20:14
                OSW, jako wyrocznia? Dawno straciłem wiarę w ich profesjonalizm i obiektywizm
                • 30.12.16, 20:36
                  E tam zaraz wyrocznia, mysle ze w dzisiejszych czasach nie ma wyroczni , kazde zrodlo ksztaltujace opinie dziala za czyjes pieniadze i w interesie finansujacego opinie ksztaltuje, i dopoki zjawisko nie przybiera formy karykaturalnej to jest Ok ,niemniej akurat w Rosji wiekszosc zrodel informacji ze Sputnikiem na czele to tuby Kremla zaklamujace fakty i zdarzenia ,rzeczywistosc przedstawiajace w krzywym zwierciadle...

--

eva15 na forum Rosja
    • 31.12.16, 17:21
      cieszmy sie ze Rosja nierzadzi ktos
      tak porywczy jak N.Chruszczow-juz
      bylo by po wojnie i po cywilizacji Chrzescijanskiej.Putin to wytrawny dyplomata.

--
      ZEN
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.