Dodaj do ulubionych

Wysyp majstersztyków

31.12.16, 18:52
yurek zachwyca się majstersztykiem obamy w ONZ.
Ale na tym nie koniec. Obama jest płodny i rodzi majstersztyki kazdego dnia.
Właśnie dodał 4 tysiace stron nowych regulacji i rok zakończy rekordem 97 tysiecy stron.
Dodał miliony akrów do rejestru obszarów niedostepnych dla eksploracji i powiedział, że to jest na zawsze i nie można tego zmienić. Aha, i dodał nam 2 rezerwaty przyrody, których nikt nie chce. No i najwiekszy do dzisiaj majsterszty - wyrzucił rosjan i zamknął ich obozowisko bo hakowali komputery kamaryli Clintonichy. Zapomniałbym, opublikował rakort FBI/NSA na potwierdzenie. Problem w tym, że przychylne Obamie media twierdzą, że w raporcie jest bardzo dużo słów ale żadnych dowodów.
Wszyscy czekamy na nastepne majsterszyki. Do 20 stycznia zostało 3 tygodnie. Bedzie wesoło.
Edytor zaawansowany
  • 01.01.17, 00:30
    a na koniec należy mu się, tak jak na początek, kuchenna nagroda nobla, tym razem za to że osłabił tego światowego tyrana USA
  • 01.01.17, 11:22
    dablju busha! I nie tylko.
  • 01.01.17, 16:30
    Ja sie zachwycam tym ze Obama w koncowce prezydentury zaczal byc Prezydentem , a majstersztyk umozliwiajacy uchwalenie w RB ONZ rezolucji 2334 jest tylko jednym z wielu tego dowodow...
    Musisz przyznac ze co jak co ,ale okreslenie LAME DUCK ,biernego oczekiwania na nastepce,do Obamy nie pasuje...😀

Re : yurek zachwyca się majstersztykiem obamy w ONZ.

--
    'Igor za karę za rzekome szczucie pokazał mi, kto tu rządzi i kto ma władzę nade mną.
    Muszę przyznać, że NIC mnie tak nie rozczarowało, jak to, że Igor okazał się tak małego formatu, tak mściwy, w dodatku zupełnie bez potrzeby. '

eva15 na forum Rosja
  • 01.01.17, 17:27
    Lame duck nie oznacza biernego oczekiwania. zapoznaj się z terminem ineffectual w kontekscie.
    innymi słowy there is nothing he can do his successor cannot undo.
  • 01.01.17, 18:11
    z ta dumna , prorocza podniesiona glowa, akcentem dobrze edukowanego pastora kosciola baptystow, tym aksamitnym glosem, szerokim usmiechem, wygladem modela z supermarketu.
    Osiagniecia niebywale: do spoly z Clintonami i Bushami zasluzyl sie dla wojen na Bliskim Wschodzie , ale dopiero Obama rozniosl pozoge wojenna na polnocna Afryke, Turcje , Syrie I Ukraine.
    NAFTA to dzielo Clintona ale dzisiejsze statystyki pokazuja ze w Meksyku jest gorsza wojna niz w Iraku - jest gwa razy wiecej zabitych niz w Iraku, ponad 160 000 ofiar w 2016 roku.
    Osiagniecia krajowe - upadajaca ekonomia, ale kwitnace nowe wiezowce w NY, niektore metropolie USA rosna jak na drozdzach, luksusowa architektura na kazdym kroku tam gdzie widac, miliony turystow wala ogladac potiomkinowskie dekoracje Wall Street, doskonala pokusa dla poludniowej Ameryki I reszty swiata, O monstrualnym dlugu Ameryki mowia tylko wrogowie, a przeciez to tez powod do dumy. Nie zapomnijmy o golfowych osiagnieciach Baraka I jego transgender polityce. Nie moge zrozumiec, dlaczego dopieroi teraz sumienie go dreczy w sprawie Palestynczykow, przeciez to nic nowego od dekad. Czyzby jego przyjaciele z AIPACu go opuszczali I teraz Barack postanowil sie zemscic? a moze to tylko taka sobie nastepna gra. www.whatdoesitmean.com/index2197.htm
  • 01.01.17, 19:22
    Klamiesz twierdzac ze :'ale dzisiejsze statystyki pokazuja ze w Meksyku jest gorsza wojna niz w Iraku - jest gwa razy wiecej zabitych niz w Iraku, ponad 160 000 ofiar w 2016 roku.'
    gdy z tekstu wynika ze ofiar jest 164 000 ale od 2006 roku a wiec w ciagu ostatnich 10 lat...

' is more than justified as since 2006 this conflict has caused the deaths of over 164,000 Mexican citizens....'

--
    'Igor za karę za rzekome szczucie pokazał mi, kto tu rządzi i kto ma władzę nade mną.
    Muszę przyznać, że NIC mnie tak nie rozczarowało, jak to, że Igor okazał się tak małego formatu, tak mściwy, w dodatku zupełnie bez potrzeby. '

eva15 na forum Rosja
  • 04.01.17, 20:28
    Jak uważasz, co Trump unieważni?

--
    OPTYMISTYCZNY AKCENT - do posłuchania : )
  • 06.01.17, 02:30
    Nie wiem co unieważni ale wszystkie executive orders Obamy mogą jednym podpisem zostać unieważnione. Gwarantuję, że unieważni tzw. permanentny zakaz eksploracji i te 2 rezerwaty przyrody. Unieważni wszystkie executive orders niezgodne z konstytucją a jest ich kilkanaście.
    Obamacare musi zostać unieważniony. Innymi słowy czekają nas ogromne zmiany.
  • 06.01.17, 02:30
    czy musisz rzygać?
  • 12.01.17, 10:55
    Jeden otwarto wczoraj w Hamburgu,pewny punkt mojej nastepnej wizyty w tym miescie
    www.youtube.com/watch?v=m4phD9PfqJk

--
    bi.gazeta.pl/im/e2/3e/14/z21227746IH,Nawet-prezydenta-maja-o-znajomej-aparycji-.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.