Dodaj do ulubionych

Malutka Malta kontra wielkie problemy EU....

02.01.17, 15:51
Po Slowacji Malta przejela przewodnictwo w EU , ciekawe jak sobie poradzi z problemem migrantow, i aczkolwiek forsowala odmienne zdanie niz Slowackie propozycje w temacie rozwiazania problemu , to teraz ,zaczela prezentowac bardziej pojednawcze stanowisko....
W Polsce akurat tez mamy problem migranci kontra autochtoni , w Elku zginal od migranckiego noza mlody Polak ,okolicznosci sa w toku sledztwa i za wczesnie zeby sie wypowiadac...
--
'Igor za karę za rzekome szczucie pokazał mi, kto tu rządzi i kto ma władzę nade mną.
Muszę przyznać, że NIC mnie tak nie rozczarowało, jak to, że Igor okazał się tak małego formatu, tak mściwy, w dodatku zupełnie bez potrzeby. '

eva15 na forum Rosja
Edytor zaawansowany
  • 02.01.17, 16:51
    Rowniez w ONZ od 1 stycznia 2017 ,swoje obowiązki w charakterze sekretarza generalnego ONZ objął Antonio Guterres, były Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców i były premier Portugalii....
    Zaczal od apelu o Pokoj .....😀

--
    'Igor za karę za rzekome szczucie pokazał mi, kto tu rządzi i kto ma władzę nade mną.
    Muszę przyznać, że NIC mnie tak nie rozczarowało, jak to, że Igor okazał się tak małego formatu, tak mściwy, w dodatku zupełnie bez potrzeby. '

eva15 na forum Rosja
  • 02.01.17, 18:56
    posucha. nie ma o czym pisać. pisz o rakach.
  • 02.01.17, 19:11
    Lol , po zaprzysiezeniu Trumpa ,tematow bedzie w brod...
    Regres forum ,niewielu przytomnych...

--

eva15 na forum Rosja
  • 02.01.17, 19:26
    Niech opisze ostatnie slowa tej krowy co mu umarla. Bedzie napewno ciekawiej.....
  • 02.01.17, 20:27
    Zapodajesz to co zapodają wszystkie serwisy informacyjne.
    Naprawdę chcesz rozpoczac dyskusję o Antonio Guterrez albo o maltańskim kawalerze?
  • 02.01.17, 21:08
    Serwisy nie podaja tego czym rozpoczalem ten watek , a jest to glebsza mysl , ze panstwo przewodniczace EU , jest zmuszone z racji przewodnictwa EU , zmagac sie z problemami ,ktore wykreowali inni i tak np.Malta ma na glowie uchodzcow , prezent od Merklowej i Brexit - pozostalosc niefrasobliwosci Cameroona i polityki wzgledem Anglii unijnych notabli , a wate jest z troski o Malte , bo moze byc dobrym kozlem ofiarnym , na ktorego bedzie mozna zrzucic czesc winy , gdyby sytuacja czy to z migrantami czy to z Brexitem ulegla pogorszeniu w najblizszych 6 miesiacach...

--

eva15 na forum Rosja
  • 02.01.17, 21:28
    będzie zmagać się z problemami, które wykreowali inni i ja mam się nie śmiać.
    każdy z nas zmaga się z problemami, które wykreowali inni każdego dnia.
    Figurant z Malty bedzie rozpoczynał "obrady".... Za 6 miesiecy inny figurant będzie robil dokladnie to samo. Problemy z jakimi boryka się Malta nie maja nic wspólnego z przewodniczeniem. Przewodnictwo ani ich nie pogarsza ani nie polepsza. I o tym chcesz rozmawiać dmuchając gorace powietrze w balon?
  • 02.01.17, 22:07
    Gasisz moj entuzjazm do dyskusji takimi okresleniami : I o tym chcesz rozmawiać dmuchając gorace powietrze w balon?😀
    A co z rozmywaniem odpowiedzialnosci ,latwo bedzie mozna przewodniczaca Unii Malte ,troche wina obarczyc ,za 'nieszczescia' spadajace na unijne struktury...

--

eva15 na forum Rosja
  • 02.01.17, 22:21
    Czy ty naprawdę wierzysz, że ludzie są aż tak głupi?
    Ponadto sukces ma wielu ojców a porażka zawsze jest sierotą i maltańczyk o tym wie i tak też postepuje. I kiedy to ostatni raz jakiś polityk wziął na siebie lub swój polityczny obóz, odpowiedzialność za cokolwolwiek. Wedłu Merkel najazd muzułmanów to sukces.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.