Dodaj do ulubionych

Islamizacja Niemiec - Quo Vadis?

02.01.17, 23:10
Nie tylko Niemiec ale i EU.

"tylko 10% migrantów z chaosu w Iraku i Syrii dotarło do Europy do tej pory: "Osiem do dziesięciu milionów migrantów jest jeszcze w drodze."

www.gatestoneinstitute.org/9700/germany-islamization
Edytor zaawansowany
 • marklen 03.01.17, 00:14
  Po prostu homo islamicus zastąpi homo europeicus.
  Wszystkiemu winne wyzwolone kobiety, które myślą myślą o sobie, urodzie, fatałaszkach, nauce, karierze a nie o rodzinie, urodzeniu i wychowaniu dzieci. Mężczyźni przy nich ulegli sfeminizowaniu.
  Zatem takie pary planują : jak się ustawić, kupić samochód, mieszkanie, dom, spędzić urlop. Dzieci na szarym końcu... Ci znowu społecznie o niskich dochodach wolą chlać alkohol, nie mają ani sił, ani chęci do rozmnażania. A tam w krajach islamskich wojny, tradycyjnie wysoki przyrost naturalny, do tego petrodolary pomagają :). Do tego celibat w katolicyzmie który zapewnia majątek kościelny ale zmniejsza przyrost naturalny.
 • polski_francuz 03.01.17, 07:56
  "Wszystkiemu winne wyzwolone kobiety, które myślą myślą o sobie, urodzie, fatałaszkach, nauce, karierze a nie o rodzinie, urodzeniu i wychowaniu dzieci"

  Nie nazwalbym tego wina, ale ewolucja. I opis jest dosc trafny. I demografia Arabow bije inne demografie. Tak jest, zreszta, tez w Izraelu.

  PF
 • dziadek_alex 05.01.17, 14:10
  Wyglada na to, ze nie jest Ci znana aktualna sytuacja w Niemczech dotyczaca mlodych ludzi.
  Otoz 52 % sposrod mlodych ludzi do lat 32 pracuje na etatach z ograniczeniem czasowym. Najczesciej rok. Sa czesto przedluzane ale bez zadnej gwarancji. Ciagle wzrasta liczba wypozyczanych pracownikow na krotki czas. Nie bedac socjalista przyznaje racje Gysiemu, ze taki pacownik powinien miesiecznie kosztowac firme wiecej niz normalnie zatrudniony.
  Te wyzwolone kobiety to najczesciej zjawisko piany na gotujacym sie rosole...

  Wyobraz sobie sytuacje, ze jestes mlodym doktorantem i masz finansowanie w perspektywie na 6 miesiecy. Moze potem jeszcze na 6 miesiecy i jeszcze raz, Ale tylko byc moze. To jest podstawowy problem jaki maja mlodzi ludzie
 • polski_francuz 05.01.17, 14:30
  Tzw. CDD dla mlodych (kontrakty czasowe) sa i we Francji. Ale to co opisywalem to raczej ewolucja obyczajowa a nie ekonomiczna. Jest coraz wiecej singli. I coraz wiecej par bezdzietnych. Mialem przyjaciol w Berlinie, ktorzy sie dosc wczesnie zdeklarowali, ze nie chca miec dzieci: ona - profesor Fachhochscule, on - lekarz. I jak tylko sie nam urodzila corka, konktakty sie zerwaly, bo juz nie dawalo rady jezdzic na wakacje razem czy razem cos robic.

  PF
 • fajnydamm 07.01.17, 21:41
  w takim razie zlikwidujmy kapitalizm i/lub raje podatkowe i tak jak mowi Gysi prac. tymczasowy ma wiecej kosztować , system podatkowy ma byc taki by firmy i bogaci placiły podatki
 • polski_francuz 03.01.17, 07:54
  Europejskie spoleczenstwa ich nie chca. Sa, chyba, w Serbii obecnie. Co bedzie dalej? Chyba nie dojda do kraju ich marzen - Niemiec i wroca tam skad pochodza. Jak? Kiedy? Nie wiem.

  PF
 • gosc88 03.01.17, 19:52
  polski_francuz napisał:

  > Europejskie spoleczenstwa ich nie chca. Sa, chyba, w Serbii obecnie. Co bedzie
  > dalej? Chyba nie dojda do kraju ich marzen - Niemiec i wroca tam skad pochodza.
  > Jak? Kiedy? Nie wiem.

  Szokujaca !!! jest ta niemoc/bezwlad/obojetnosc(???)/niechec Niemiec wobec grozby nastepnej fali uchodzcow z rejonu Bl.Wschodu. Przeciez jakies kroki zaradcze powinni podjac.

  Czy Niemcy nic nie robia dlatego, ze nie chca czy nie moga ??

  No i dlaczego wreszcie Unia nie zastopuje tych uchodzcow na granicy zewnetrznej Unii
  Europejskiej ??

 • szwampuch58 03.01.17, 10:13
  Wciąż żywa w Polsce wiara w spiskową teorię dziejów i mity w połączeniu z nacjonalistyczną propagandą, podsycaną i wykorzystywaną przez rząd do walki politycznej, sprowadzić może nieszczęście nie tylko na na ludzi, którzy w to wierzą, ale na całe społeczeństwo i nasz kraj.
  Z orcykiem na Niemcy ! co tam Niemcy..... jedźta bojownicy pod sztandarami króla Polski do Aleppo Tam pokażcie co znaczy mieszanka polskiej krwi i bełta !

  --
  www.youtube.com/watch?v=XmypEQTZd9I
 • malkontent6 03.01.17, 20:12
  Co piłeś o północy w Sylwestra? Szampana czy siwuchę?

  --
  "Life doesn't imitate art, it imitates bad television" - Woody Allen
 • szwampuch58 03.01.17, 20:37
  ...... BRUT....
  Crema de Loire
  .......von.....
  Henri Hermant
  Niczego sobie sikacz.

  --
  www.youtube.com/watch?v=XmypEQTZd9I
 • walter622 03.01.17, 22:35
  engine8 napisał(a):

  > "tylko 10% migrantów z chaosu w Iraku i Syrii dotarło do Europy do tej pory: "Osiem
  > do dziesięciu milionów migrantów jest jeszcze w drodze."

  Dość dziwna wypowiedź Müller'a z dwóch powodów.
  1. Sprawuje znaczące stanowisko we władzach, które akurat najbardziej przyczyniły się
  swoimi decyzjami do wywołania kryzysu migracyjnego.
  2. Z racji piastowanego urzędu powinien znać statystyki i prognozy. W żaden sposób nie przybyło do Europy milion imigrantów z Iraku i Syrii. I tym bardziej mówienie o kolejnych
  8-10 milionach Irakijczyków i Syryjczyków jest przesadą i niestosownością (w kontekście piastowanego urzędu).
  Generalnie wielkość kolejnej fali migracyjnej z Iraku i Syrii w dużej mierze będzie uzależniona od relacji "zwycięzców" z "pokonanymi" - jeżeli nie zostanie pohamowana żądza odwetu na sunnitach za doznane z ich strony niesamowite krzywdy i dojdzie do kolejnej spirali przemocy to trzeba będzie się liczyć z napływem imigrantów w skali porównywalnej do 2015 r. - czyli ca. 1 mln. To, tak w najbliższym czasie.

  Natomiast w dłuższej perspektywie problem migracji z krajów muzułmańskich będzie
  w pierwszej kolejności uwarunkowany niesłychanie trudnym i lawinowo narastającym zagadnieniem deficytu wody i ciągłego powiększania obszaru nieprzydatnego do
  zamieszkania (tzw. obszar "-25") przy równoczesnym wysokim przyroście naturalnym. Pustynnienie terenów dotychczas zamieszkałych i zmniejszanie się w związku z tym areałów uprawnych uruchamia spiralę procesów migracyjnych, napięć społecznych i wojennych konfliktów. W tym przypadku skala migracji jest wielką niewiadomą (nikt z zajmujących się zagadnieniem "-25" nawet nie pokusił się o prognozy).
 • 5magna 03.01.17, 23:00
  Do Rosji nie pojada bo tam wody nie pija tylko wodke.....
 • eva15 03.01.17, 23:06
  W Rosji socjalu nowym cennym obywatelom nie dają., podobnie jak w GB i w USA. Tylko Niemcy są szansą na wypasione życie.
 • walter622 04.01.17, 00:14
  5magna napisał(a):

  > Do Rosji nie pojada bo tam wody nie pija tylko wodke.....

  Z interpretacją tego zapisu jest trochę problemów. W tłumaczeniu Murzy Tarak Buczackiego
  w ogóle nie wspomina się o jakimkolwiek zakazie (!). Dopiero tłumaczenie Bielawskiego wnosi jasność w tym temacie. W Koranie jest to jedyny zapis odnoszący się do spożywania alkoholu.

  Surah Al-Ma'idah 5:90-91

  O wy, którzy wierzycie!
  Wino, majsir, bałwany i strzały wróżbiarskie
  - to obrzydliwość wynikająca z dzieła szatana.
  Unikajcie więc tego! Być może, będziecie szczęśliwi!

  szatan chce tylko rzucić między was
  nieprzyjaźń i zawiść przez wino i majsir
  i odwrócić was od wspominania Boga i od modlitwy.
  Czyż wy nie zaprzestaniecie!


  majsir - gry hazardowe
 • eva15 03.01.17, 23:04
  Do Niemiec przybywa Afryka Północna i Srodkowa.
 • engine8 03.01.17, 23:44
  Oczywiście te analizy należy przepuścić przez sitko tej strony która to publikuje... wystarczy kliknąć na zakładkę "About us" aby zobaczyć kto zarządza i kto doradza aby zrozumieć kto ma interes aby tak własnie straszyć Europe...
 • walter622 04.01.17, 00:32
  engine8 napisał(a):

  > kto ma interes aby tak właśnie straszyć Europe...

  Tak na szybko, z wydarzeń ostatnich dni. Zamach w Berlinie - robota Tunezyjczyka,
  zamach na dyskotece w Stambule - robota Uzbeka, popłoch w europejskich służbach bezpieczeństwa sieje ostatnio dowódca IS z pochodzenia .... macedoński Albańczyk.
  I co mają do tego Irakijczycy i Syryjczycy, uciekający ze swoich krajów przed terrorem
  sunnitów ?
  Lecz zanosi się, że ostatnio role się zmieniły i z tych państw do Europy zaczną nawiewać sunnici (niedobitki an-Nusra i IS). Dopiero wtedy zacznie się "korrida".
 • eva15 04.01.17, 01:04
  Hę? Sugerujesz, że uciekający do Niemiec Syryjsczycy to tylko szyici i alawici? Akurat ci, walczą w większości po stronie Assada. Do Niemiec uciekają głównie (acz nie tylko) sunnici. I dlatego nie sądzę, by Assadowi - o ile uspokoi kraj - zależało szczególnie silnie na powrocie tych "uchodźców" z Niemiec. Niech sobie lepiej tam zostaną.
 • 5magna 04.01.17, 02:02
  Mam kolege na polnocy BC. Mowi ze wszyscy jego sasiedzi to Niemcy. Pokupowali farmy pobudowali domy. Zabezpieczyli sie bariera pogodowa. -40 C to czesta temperatura tu w zime. Murzyn z szerokim nosem jak wciagnie powietrze to pada. Araby tez nie lubia takiej pogody......

  PS. Wiecie ze ten nos jak side by side shotgun to chlodnica goracego powietrza. Tak ze chlodzi z -40 C na - 45 C
 • 5magna 04.01.17, 02:12
  Tu na polnocy nic ci nie grozi. Sami przyjaciele......

  www.youtube.com/watch?v=9nSWc43TLaI
 • walter622 04.01.17, 14:00
  eva15 napisała:

  > Hę? Sugerujesz,

  Ośmielam się sugerować, że dla większość sunnitów, dotychczas przybywających do Niemiec, religia nie stanowi aż tak istotnej wartości, jeżeli zamiast wiązać swoją przyszłość z państwem islamskim ustawili się w kolejce po niemiecki socjal. Twierdzę to w kontekście omawianego artykułu. Na chwilę obecną ze strony znaczącej większości tych osób nie istnieje zagrożenie, co nie oznacza, że nie będzie w przyszłości, gdy się rozczarują zachodnią cywilizacją i "nawrócą" na ten wariant tzw. "Islamu", który jest głoszony w muzułmańskich ośrodkach kulturalno-religijnych, rozrzuconych po zach. Europie.

  Twierdzę również, że trzeba być przygotowanym na ewentualną kolejną falę migracyjną, związaną bezpośrednio z pogromem państwa islamskiego - zwolenników (i ich rodziny) tego tworu tam nie pozostawią w spokoju. Natomiast wraz z ich przybyciem do Europy sytuacja w zakresie bezpieczeństwa może faktycznie ulec istotnemu pogorszeniu.
 • kylax1 07.01.17, 14:25
  Neokonserwatyści pełną gębą.....

  --
  Nie dla teokratycznej semidyktatury nad Wisłą!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.