Dodaj do ulubionych

Trump nie wpuszcza Kanadyjczyków do USA.

28.01.17, 21:38
www.reuters.com/article/us-usa-trump-immigration-chaos-idUSKBN15C0LD
Chaos imigracyjny doprowadził do tego, że obywatele kanadyjscy, mający podwójne obywatelstwo, np. kanadyjskie i irańskie nie są wpuszczani do USA, a przecież Kanadyjczycy normalnie nie potrzebują nawet wizy do USA.

--
Nie dla teokratycznej semidyktatury nad Wisłą!
Edytor zaawansowany
  • 28.01.17, 21:46
    a na końcu wódz wielki haluks wszystkich wyrzuca do Europy 1.bp.blogspot.com/--cWHEIDE6mc/Ve6QMDN7eZI/AAAAAAAAFPU/OkSha-EUpRE/s1600/cea7995a3cbd9b9c0a717928998e8466.jpg
  • 28.01.17, 22:45
    zaczynam podejrzewać, ze dużo lania wody i lamentu.
  • 28.01.17, 23:18
    Kanadyjski szef chyba podpadnie Narcyzowi,tak mysle ze 2 mury trzeba zbudowac mu:
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21305997,jest-odpowiedz-na-decyzje-trumpa-i-to-jaka-premier-kanady.html#BoxNewsImgZ21

--
    "Takich ludzi jak Kaczyński marszałek Piłsudski wsadzałby do więzienia". Norman Davies
  • 28.01.17, 23:21
    Jesli ktoś legitymuje się irańskim paszportem i ma także kanadyjski paszport może wjechać do USA bez problemu.
    The new rule potentially has other ramifications. Canadian residents holding Iranian passports, for instance, would be denied access to the U.S. unless they also hold Canadian passport or have the proper paperwork, such as a green card.
    www.wsj.com/articles/migrants-prevented-from-boarding-flights-to-the-u-s-in-wake-of-trump-order-1485611598
  • 29.01.17, 01:02
    Friday's action extends to green card holders who are authorized to live and work in the United States, Homeland Security spokeswoman Gillian Christensen said.

Czyli nie będą wpuszczać nawet posiadaczy zielonej karty, tylko będą to rozpatrywać na zasadzie case by case.

Travelers were handled differently at different points of entry and immigration lawyers were advising clients to change their destination to the more lenient airports, said Houston immigration lawyer Yegani. She said officials denied travelers with dual Canadian and Iranian citizenship from boarding planes in Canada to the United States.

Deniad, znaczy, że już zaczęto zakazywać nawet wejścia do samolotu lecącego do USA, osobom z podwójnym obywatelstwem kanadyjskim i irańskim.
    --
  • 29.01.17, 01:03

--
  • 29.01.17, 02:10
    Potrafię czytać znacznie lepiej niz ty. Ponadto poptrafię czytać po amerykańsku czego ty nie potrafisz.
    Nie moja wina, ze obamowa Gillian Christensen puściła bąka. Greeen Card to nie jest wiza.
    A ten wtret o Kanadzie to czyste hearsay.
    W poniedziałek bedziesz żałował swej naiwności.
  • 29.01.17, 15:17
    Natomiast masz rację, że green card, to nie to samo co wiza, to znacznie bliżej obywatelstwa.

Zatem zakazywanie wjazdu prawie obywatelom USA, jest co najmniej dwuznaczne.

Jakie hearsay? Wyraźnie pisze, że są KONKRETNE osoby, których nie wpuszczono do samolotu, bo miały podwójne obywatelstwo kanadyjskie i irańskie.

--
  • 29.01.17, 16:45
    ustęp o prawniku z Houston, który stwierdził, że w Kanadzie nie wpuszczono do samolotu osoby z obywatelstwem iranu i kanady to klasyczne hearsay. reuters wycofał tę informacje.
  • 29.01.17, 19:18

--
  • 29.01.17, 19:41
    thank you
  • 29.01.17, 00:37
    No Kanadyjczycy mnie z amerykanskim i polskim paszportem nie wpuszczaja to dlaczego my ich may wpuszczac?
  • 29.01.17, 04:01
    Kanadayjczycy cię nie wpuszczają? Ja nigdy nie miałem problemów.

--
    "Life doesn't imitate art, it imitates bad television" - Woody Allen
  • 29.01.17, 04:52
    No tak. Za kazdym razem kiedy jechalem to gosc na bramce mnie nie przepuszczal tylko wysyla "do sprawdzenia" tzn do biura imigracyjnego gdzie przyjmyja chinczykow i innych, gdzie czeka sie 3-4 godziny w kolejce bo tak kazdy jaki imigrant a oficery dumne i niemile. Trzeba siedziec cicho bo teazerem strasza. Przychodze do okienka pytaj po co? Mowie nie wiem, cos tak kumaj na komuterze, usmiechaja sie i mowia OK mozesz isc,, i ciagle to samo. A z porotem do stanow bez problemow...
    Kiedys jak pracowalem w firmie amerykansko kanadyjskiej to mialem 5 letnia karte i omijalme budki 0 spogladalme w lusterko - rozpoznawali mnie po oczach i dawali pass jak pilotom.. Zeby dostac pass musialem przejsc interview po stronie Kandyjskiej i amerykanskiej i nikt nie mowil o jakichs problemach....Teraz sie skonczyla praca i pass wiec nie wiem czy mnie wpuszcza czy nie.
  • 29.01.17, 05:08
    Przyznam, że w Kanadzie nie byłem już przynajmniej 5 lat więc być może coś się zmieniło. Mamy dobrych znajomych w Ontario i kiedyś odwiedzaliśmy ich co 2-3 lata bez problemów. Córka czasami spała na tylnim siedzeniu i jej nigdy nie budzili.

--
    "Life doesn't imitate art, it imitates bad television" - Woody Allen
  • 29.01.17, 04:23
    engine8 napisał(a):

> No Kanadyjczycy mnie z amerykanskim i polskim paszportem nie wpuszczaja to dlac
    > zego my ich may wpuszczac?

Czy na prawde to ci sie zdarzylo ?? (Jak na razie mysle, ze zartujesz)
  • 29.01.17, 06:25
    He,he. Burdel sie zrobil na lotniskach. Trzeba bedzie wyskakiwac w locie.....
  • 29.01.17, 06:30
    - gdy jakis Iranczyk byl w USA - a potem dostal obywatelstwo kanadyjskie - to w aktach amerykanskich widnieje naturalnie jako obywatel Iranu.

cos nie jasne - czy klamiesz propagandowo i celowo ?
  • 29.01.17, 07:16
    Ciekawe czy maja w aktach Mahomeda ?
  • 29.01.17, 08:04
    My mamy tu dupka Trudeo co chce przyjmowac smiecie z calego swiata. Nic dziwnego ze go Trump olewa.......
  • 29.01.17, 08:44
    Ty oczywiście z plemiona Sasquatcy nosisz imię wielki haluks? i.imgur.com/vTZwU8r.png
  • 29.01.17, 15:11
    Ja jako grizzly przechodze granice bez problemu, musze tylko uwarzac na mysliwych.....
  • 29.01.17, 15:25
    Hint: młot służy jako lekarstwo przepisane przez lekarza, dawkowanie raz dziennie walnąć się w łeb.

--
  • 29.01.17, 15:25
    cdn.phillymag.com/wp-content/uploads/2015/04/Screen-Shot-2015-04-23-at-2.14.57-PM.png
    --
  • 29.01.17, 18:59
    Pamietacie film Czarci Zleb ? Tam to przemytnicy z PRL-u przechodzili przez granice do Czechoslowacji na szmugiel. Robili to tak ze przywiazali sobie swinskie nogi do swoich I strzaznicy mysleli ze to slady dzikich swin..... Madre nie ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.