Dodaj do ulubionych

Eugenika w kanadyjskim stylu...

16.03.17, 22:14
650 milionow dolarow kanadyjskiego podatnika postanowil przekazac kanadyjski premier , na zmniejszanie populacji w panstwach III Swiata , poprzez sterylizacje i aborcje ,Justin Trudeau uzupelnia kase , ktorej Trump odmowil dawac , tym samym rząd Justina Trudeau postanowił wycofać się z deklaracji poprzedniej ekipy rządzącej z 2010 r., która zabraniała przeznaczania kanadyjskich pieniędzy na zabijanie.
Deklaracja lewicowego premiera Justina Trudeau zrywa z postanowieniami poprzedniego rządu. W 2010 r., podczas szczytu najbogatszych państw świata, ówczesny premier Stephen Harper z partii konserwatywnej obiecał w ciągu pięciu lat przekazać 3,5 miliarda dolarów kanadyjskich na poprawę stanu zdrowia matek i dzieci w krajach rozwijających się. Harper zaznaczył jednak, że nie ma zgody, aby środki te przeznaczono na finansowanie mordowania dzieci.
Proceder obludnie i klamliwie nazywa "prawem reprodukcyjnym” i "usługami zdrowotnymi”
Edytor zaawansowany
  • 16.03.17, 22:18
    "Konserwatywny rząd premiera Stephena Harpera opracował program zmniejszenia śmiertelności matek, który przedstawi na szczycie G8 w Ontario. Ma się on opierać na zapewnieniu kobietom w biednych krajach dostępu do czystej wody, szczepień, pomocy medycznej, żywności oraz środków higieny. O aborcji nie ma w nim ani słowa,"

www.rp.pl/artykul/468001-Kanada-nie-chce-finansowac-aborcji.html#ap-1
    --
    'Igor za karę za rzekome szczucie pokazał mi, kto tu rządzi i kto ma władzę nade mną.
    Muszę przyznać, że NIC mnie tak nie rozczarowało, jak to, że Igor okazał się tak małego formatu, tak mściwy, w dodatku zupełnie bez potrzeby. '

eva15 na forum Rosja
  • 16.03.17, 22:28
    Jesteśmy przerażeni decyzją naszego rządu, który zamierza wydać ponad pół miliarda dolarów na szerzenie aborcji na całym świecie – komentował Johanne Brownrigg, dyrektor public affairs Kampanii Koalicji na rzecz Życia.

- Nasze państwo za premiera Trudeau stało się obecnie jednym z największych eksporterów aborcji i sterylizacji na świecie. Podziw Trudeau dla Chin, przerażającej dyktatury i tamtejszego programu planowania rodziny, obecnie kształtują politykę zagraniczną Kanady – dodawał.

Obrońcy życia skrytykowali premiera za propagowanie i finasowanie na świecie permisywnej edukacji seksualnej i tzw. zdrowia seksualnego oraz „praw reprodukcyjnych”, które de facto oznaczają aborcję i szeroko pojętą antykoncepcję, w tym sterylizację.

Z danych ONZ wynika na przykład, że jedną z najpowszechniejszych form tzw. antykoncepcji nowoczesnej w 2015 r. było ubezpłodnienie. Aż 19 proc. kobiet z Ameryki Północnej i Azji wysterylizowano.

Pro-liferzy wezwali swoich zwolenników do kontaktowania się z posłami, by zablokowali transfer pieniędzy kanadyjskich podatników.

Justin Trudeau – to jeden z najbardziej proaborcyjnych polityków w historii Kanady. Syn „katolika”, który zalegalizował aborcję, rozwody, homoseksualizm.

W jego zwycięstwie w wyborach pomógł miejscowy episkopat. Justin Trudeau brał udział w Światowym Spotkaniu Młodzieży w Toronto i deklarował, że jest katolikiem. Przed wyborami duchowni organizowali z nim spotkania, za które płacili honoraria.
    www.m.pch24.pl/prezent-kanadyjskiego-rzadu-dla-kobiet-na-swiecie--ponad-pol-miliarda-dolarow-na-aborcje-,50007,i.html
    --
    'Igor za karę za rzekome szczucie pokazał mi, kto tu rządzi i kto ma władzę nade mną.
    Muszę przyznać, że NIC mnie tak nie rozczarowało, jak to, że Igor okazał się tak małego formatu, tak mściwy, w dodatku zupełnie bez potrzeby. '

eva15 na forum Rosja
  • 16.03.17, 22:33
    ... prawicowych katoli z twojego linka,nie wierze ani jednemu slowu wydrukowanemu na stronach tych katolskich talibanow....powiem wiecej nie wierze nawet w kropki i przecinki u tych swirow!
    --
    bi.gazeta.pl/im/10/55/14/z21320208Q,Okladka--Polityki-.jpg
  • 16.03.17, 22:38
    Kanadyjskie zrodlo :

beta.theglobeandmail.com/news/politics/ottawa-announces-650-million-for-sexual-and-reproductive-health/article34237503/?ref=http://www.theglobeandmail.com&
    --

eva15 na forum Rosja
  • 16.03.17, 22:20
    Na targanym suszami Sahelu można zastosować takie rozwiązania:
    -dać im antykoncepcję.
    -pozwolić umrzeć ich potomstwu z braku wody i żywności.
    -wpuścić hurtem do Europy.
    Który wybór jest najlepszy?

--
    Erdogan NIE przeprosił
  • 16.03.17, 22:34
    Jest jeszcze kilka innych wyjsc, nie raczysz zauwazyc i wyciagnac wnioskow ze wszedzie tam gdzie 'cywilizowany' czlowiek interweniowal ,interwencje tlumaczac polepszeniem doli 'dzikusow' , to konczylo sie to tragicznie dla autochtonow , ze za przyklad przytocze Indian obu Ameryk i australijskich aborygenow ....

--
    Istnieją 3 rodzaje wiadomości:

- prawie pewne, czyli nekrologi;
    - prawdopodobne, czyli prognoza pogody;
  • 16.03.17, 22:58
    yurek11111 napisał:

> Jest jeszcze kilka innych wyjsc, nie raczysz zauwazyc i wyciagnac wnioskow ze w
    > szedzie tam gdzie 'cywilizowany' czlowiek interweniowal ,interwencje tlumaczac
    > polepszeniem doli 'dzikusow' , to konczylo sie to tragicznie dla autochtonow ,
    > ze za przyklad przytocze Indian obu Ameryk i australijskich aborygenow ....
    >

swieta prawda..
    jedyny udany projekt "cywilizacji" na przestrzeni powiedzmy ostatnich dwoch wiekow to
    wprowadzenie dla ocalalych z pogromow ,powszechnego alkoholizmu u w/w

--
    Nie nalezy sadzic ludzi wedlug ich przekonan ,lecz wedlug tego,co przekonania te z nich czynia
  • 17.03.17, 14:38
    Te kraje i tak mnożą się jak króliki, poziom życia to totalna nędza i zmiany nie widać. Ograniczenie przyrostu to jedna z podstaw zmian.

Czy faszystowski pajacu, uważasz, że kobiety w krajach subsaharyjskich nie zasługują na wolność wyboru? Mają być maszynami rozpłodowymi dla swoich "mężów i panów"? Spie...j ze swoimi "koalicjami życia"/.

--
    Wizja państwa tzw. "narodowców" to nic innego jak zacofane i zapyziałe wygwizdowo - byle tylko zawsze te same "swoje" mordy widywać.
    Najlepiej pod sklepem :) -- by antropoid
  • 17.03.17, 16:05
    Chociaz na chamstwo nie ma lekarstwa....

PS.Nie przeocz ze okreslenia czlowiek uzylem w cudzyslowiu....😀

kylax4 napisał(a):
    brednie...

• 17.03.17, 16:18
    ą w męczarniach. Oto "wizja" yurka z Kandyji.

--
    Wizja państwa tzw. "narodowców" to nic innego jak zacofane i zapyziałe wygwizdowo - byle tylko zawsze te same "swoje" mordy widywać.
  • 17.03.17, 16:22
    Plac z wlasnej kieszeni , czemu moje podatki na swoje chore wizje wydajesz....

--

• 17.03.17, 16:44
    No to chcę mieć jak najwięcej takich "chorych wizji".

Ty masz poglądy jak typowy fanatyk religijny zmieszany z dzikim kapitalistą. Niech się ludzie płodzą jak króliki, żyją w nędzy, byle płacili na moją religię i pracowali niewolniczo w moim "biznesie".

--
  • 17.03.17, 16:46
    Ale po prostu dostają szansę na jej dokonanie, gdy SAME TEGO CHCĄ. I o to chodzi w tym programie, o uświadomienie różnych możliwości wyborów i danie im tegoż wyboru.

--
  • 17.03.17, 17:04
    Powtorze to co napisalem powyzej:

"Konserwatywny rząd premiera Stephena Harpera opracował program zmniejszenia śmiertelności matek, który przedstawi na szczycie G8 w Ontario. Ma się on opierać na zapewnieniu kobietom w biednych krajach dostępu do czystej wody, szczepień, pomocy medycznej, żywności oraz środków higieny. O aborcji nie ma w nim ani słowa,"

www.rp.pl/artykul/468001-Kanada-nie-chce-finansowac-aborcji.html#ap-1

--

• 17.03.17, 17:10
    Poza tym czytaj, co linkujesz. Harper dbał tylko o matki, ale już nie o zdrowie i poziom życia dzieci i innych ludzi.

A kompleksowa poprawa warunków życia nie tylko matek, ale także dzieci, ojców i całej populacji, w tamtych rejonach, wymaga zmniejszenia przyrostu.

--
  • 18.03.17, 05:44
    kajlaks czy mógłbyś zdefiniować faszyzm. Szastasz tym określeniem a zdaje się, ze nie wiesz co to.
    PS. Ja też jestem przeciwny finansowaniu aborcji z moich podatków chociaż nie jestem przeciwnikiem aborcji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.