Dodaj do ulubionych

Niemcy uciekają z Niemiec

23.05.17, 23:11
I to ci najbogatsi.
wolnosc24.pl/2017/03/31/niemcy-uciekaja-z-niemiec-i-to-ci-najbogatsi-zobacz-dokad-i-dlaczego/
Deutschland, Deutschland ueber alles (Niemcy, Niemcy ponad wszystko) to słowa pierwszej zwrotki niemieckiego hymnu narodowego. Teraz to już mit. Dla 4 tysięcy niemieckich milionerów, Niemcy już nie są „ponad wszystko”. Uciekają z własnego kraju.
Można już mówić o masowym exodusie najbogatszych Niemców. Powód jest jeden: imigranci, a właściwie ich przestępczość, w tym szczególnie gwałty i napaści seksualne na kobiety. 80 proc. milionerów, którzy opuścili swój kraj i przenieśli się na Węgry, podało te powody jako przyczynę ich decyzji.

Bogaci nie mają zamiaru ponosić kosztów błędnej polityki kanclerz Angeli Merkel. Mają tyle pieniędzy, że mogą swobodnie przenosić się gdzie chcą.
Obserwuj wątek
  • mara571 radze nie robic sensacji z procesu,ktory trwa 24.05.17, 07:46
   od dawna. Najbogatsi maja i mieli wiele rezydencji, gdzie mieszkaja "sezonowo". Od lat ucieka wyzsza klasa srednia, najczesciej do Kanady (z kapitalem). Drugi mechanizm to wysylanie dzieci na studia. Ostatni kierunek Australia. Powroty po studiach do Niemiec sa raczej rzadkie.

   --
   Zdaję sobie sprawę z tego, że nawet gdyby pani premier, czy ktoś inny z rządu przeszedł po wodzie na Wiśle to opozycja by krzyknęła: "O, nie umieją pływać"

   Mateusz Morawiecki TVN 7.04.2017
  • kylax4 Nom, uciekają do Rosji. 24.05.17, 13:54
   Wszyscy Niemcy marzą o życiu w matuSSzce raSSiji.....tako rzeczą forumowe trolle...

   --
   W Polsce tyle ksenofobii, rasizmu, nienawiści i homofobii, że aż się człowiek zastanawia, czy to kraj rzekomo kultury zachodniej, czy jednak zachodnia prowincja putlerystanu.
  • suender Re: Niemcy uciekają z Niemiec 24.05.17, 17:42
   marklen 23.05.17, 23:11

   > Deutschland, Deutschland ueber alles (Niemcy, Niemcy ponad wszystko) to słowa
   > pierwszej zwrotki niemieckiego hymnu narodowego.

   Kłamstwo, pierwsza zwrotka nie jest obecnym hymnem narodowym!

   > Można już mówić o masowym exodusie najbogatszych Niemców. Powód jest jeden ....

   Nie jeden a wiele. Zamożni z BRD czują się obywatelami Europy a nawet Świata. Stać ich, by mieć swe posiadłości rozsiane po globie, więc mają! W RP też jest kilku takich obywateli Europy i Świata. Jest ich dużo mniej, ale to z innego powodu.
   Wszyscy oni zwykle nie chcą rezygnować ze swojej Heimat i tak powinno być, - kto im zabroni?

   Pozdr.
  • czizus Re: Niemcy uciekają z Niemiec 24.05.17, 18:37
   Tak, tak, uciekają. Jakie to nośne, jakie prawdziwe i jakie na czasie . . . . . . . ! Nacjonalistyczny debilizm kwitnie i ma się dobrze jak widać. Czy to te niezależne media, które przekazuję tę najprawdziwszą prawdę w przeciwieństwie do tej zakłamanej i ohydnej mainstreamowej?
  • tojabogdan to żadna sensacja ani nowina 24.05.17, 19:00
   jak zresztą wielu tu tak to realistycznie przedstawiło. Tzw. ucieczka milionerów to temat dla prasy przede wszystkim bulwarowej. Państwo samo nie ma z nich specjalnego pożytku, bo oni od lat nie płacą tu podatków albo też płacą niewiele, nieproporcjonalnie mało do ich dochodów czy majątku. Jak mama podała, mieli oni zawsze wiele siedzib i wędrowali sobie.
   A propos hymnu, zacytowanego we wstępie. Rzeczywiście dwie pierwsze zwrotki są w Niemczech zakazane, śpiewa się tylko trzecią. Tyle, że te "deutschland, deutschland itd..." było przez autora tego tekstu i jemu współczesnych zupełnie inaczej rozumiane
  • zwyczajny Wszyscy bogaci uciekają do USA lub 26.05.17, 23:14
   innego kraju anglosaskiego. W tych państwach nie ma państwowego rabunku w różnych postaciach, nie ma wymiany pieniędzy, a wywłaszczanie na cele publiczne jest ograniczone. Nie obcina się rąk, nie kamieniuje.
   Dzieci Putina, Stalina, krewni dyktatorów komunistycznych i teokratycznych tez szukają normalności w świecie anglosaskim.

   Chińscy i rosyjscy bogacze wykupują nieruchomości a w Londynie, Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie, powodując ogromne zwyżki cen.
   • j-k zgoda, ale nie cuduj... 27.05.17, 00:06
    zwyczajny napisał:
    W tych państwach nie ma państwowego rabunku w różnych postaciach, nie ma wymiany pieniędzy, a wywłaszczanie na cele publiczne jest ograniczone.


    zgoda, ale wez nie cuduj...
    panstwowy rabunek jest.
    taki sam.

    - tylko w o POLOWE mniejszej skali, nie z w Europie.

    Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
    ekonomista.
    • buldog2 Re: zgoda, ale nie cuduj... 27.05.17, 01:30
     Znów zeznajesz nieprawdę.
     Rabunek skończył się tam z rządami Heath'a (i podobnymi w Australii, Nowej Zelandii), wiele lat temu. W RP PIS dopiero się rozkręca.
     PISz jeszcze.

     --
     PiS nie robi, tylko mówi, a jak robi, to odwrotnie, niż mówi - Piq
   • kylax4 Wielu Niemców emigruje też do Szwajcarii, lub do 27.05.17, 13:01
    krajów skandynawskich. A tam jakoś podatki są wysokie.

    I piszę o bogatych Niemcach, lekarzach, architektach itd.    --
    W Polsce tyle ksenofobii, rasizmu, nienawiści i homofobii, że aż się człowiek zastanawia, czy to kraj rzekomo kultury zachodniej, czy jednak zachodnia prowincja putlerystanu.
  • mara571 wczoraj wieczorem wyrzucono milosnikow rocka 03.06.17, 07:10
   z festiwalu Rock am Ring.
   To najwieksza impreza typu open air w Niemczech. Wkrotce po rozpoczeciu koncertow wezwano uczestnikow do opuszczenia Nürnberger Ring. Powod: policja w Hesji wykryla, ze przy budowie sceny pracowal znany sluzbom radykalny salafita. I nie wiadomo, czy nie pozostawil "pamiatek".
   Juz w 2015 A. Merkel powiedziala, ze Niemcy beda sie zmieniac. Jednak niewielu bylo sobie w stanie wyobrazic, ze moze to oznaczac koniec ulubionych gier i zabaw ludowych na wolnym powietrzu.

   --
   Zdaję sobie sprawę z tego, że nawet gdyby pani premier, czy ktoś inny z rządu przeszedł po wodzie na Wiśle to opozycja by krzyknęła: "O, nie umieją pływać"

   Mateusz Morawiecki TVN 7.04.2017

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka