Dodaj do ulubionych

Dlaczego???

02.10.17, 16:46
Nie wiadomo dlaczego ten szaleniec zaczął strzelać z 32. piętra hotelu w Las Vegas. Jego brat też jest tego nie rozumie.

Zginęło przynajmniej 50 osób.

--
"Life doesn't imitate art, it imitates bad television" - Woody Allen
Edytor zaawansowany
  • 02.10.17, 17:04
    Moja siostra i szwagier byli akurat w Las Vegas i wyjechali z miasta rano a strzelanie było po 22.00 tego samego dnia. Mieszkali obok miejsca gdzie padały strzały.
  • 02.10.17, 17:08

--
    W Polsce tyle ksenofobii, rasizmu, nienawiści i homofobii, że aż się człowiek zastanawia, czy to kraj rzekomo kultury zachodniej, czy jednak zachodnia prowincja putlerystanu.
  • 02.10.17, 17:13
    Nie wiemy jaki były motywy jego działania więc na razie trudno mówić o terroryźmie.

--
  • 02.10.17, 17:20
    ludzie chorzy psychicznie, którzy poprzez zamachy wyładowują swoją frustrację na życie. Zatem dlaczego ich nazywa się terrorystami, a białego szaleńcem?

--
    W Polsce tyle ksenofobii, rasizmu, nienawiści i homofobii, że aż się człowiek zastanawia, czy to kraj rzekomo kultury zachodniej, czy jednak zachodnia prowincja putlerystanu.
  • 02.10.17, 18:51
    Po pierwsze masz dziwne problemy związane z ta sprawą.

Po drugie msz rację, Arabowie wysadzający się w powietrze są chorzy umysłowo.

Po trzecie kolor skóry tego faceta nie ma znaczenia. Liczą się motywy działania zamachowca.

--
  • 02.10.17, 17:17
    IS rzecze jak zwykle:To nasza robota......
    Malko wytlumacz mi jak mozna sie zameldowac do hotelu z walizka pelna broni i amunicji ??? Potem szukaj odpowiedzi"dlaczego"!

--
    i2.wp.com/static.300polityka.pl/media/2017/04/C8ZMrzUXgAAA5eG-640x835.jpg
  • 02.10.17, 18:02
    Nastepne 9/11 ?? Kim zrob cos z ta Ameryka.....
  • 02.10.17, 18:54
    szwampuch58 napisał:

> jak mozna sie zameldowac do hotelu z walizka pelna broni i amunicji ???

W amerykańskich hotelach nie pytają czy gość ma broń i nie grzebią w walizkach.

--
  • 02.10.17, 19:40
    a moze powinii???????....jeden pistolet mozna przeszmuglowac ale 10 .....w tym Kalasznikow nie swiadczy dobrze o tych hotelach,nie sadzisz?

--
  • 02.10.17, 19:48
    Powinni sprawdzać bagaże w hotelach? Jak? Meldujesz się w recepcji, dostajesz kluch, parkujesz samochód na hotelowym parkingu i dopiero wtedy niesiesz walizkę do pokoju. Gdzie powinien być strażnik, który sprawdzi co wnosisz?

--
  • 02.10.17, 20:54
    podobno nowoczesna technika to domena USA ,choc tu wystarczy stary dobry wykrywacz metali gdzies w "sali powitan" ....tja zawsze wszystko w filmach z tego "hooooolywoooodu" tak piknie funkcjonuje a ja "glupi" to ogladam i podziwiam
    www.youtube.com/watch?v=E6ZYOFwsBMY

--
  • 02.10.17, 18:02
    Niestety glownie dlatego ze mogl..
    JA nie moge poniewaz nie mam zadnej broni i jak sie wkurze to mozge sobie najwyzej patykiem powymachiwac.
  • 02.10.17, 18:55
    Prawie każdy Amerykanin, którego znam ma w domu broń...

--
  • 03.10.17, 00:36
    No i ja nie mam nic przeciwko posiadaniu broni krotkiej ale jestem zdecydowanie przeciw posiadaniu broni typu wojskowego - zwlaszcza takiej ktora latwo przestawic na automat..
  • 03.10.17, 02:16
    A w Kanadzie bron nie jest tak ogolnie dostepna jak u USA a co noc strzelanina w Toronto...
  • 02.10.17, 19:25
    zabijal kazdy, kto popiera wolnosc posiadania broni.
  • 02.10.17, 19:49
    Brzmisz jak marksista.

--
  • 02.10.17, 19:42
    dla amerykanskich kolegow.

Od broni ogolnie dostepnej ginie u was duzo za duzo ludzi. I jeszcze bemol n/t Polski: czytam o durnowatych pomyslach nieudacznika maturalnego by udostepnic bron w Polsce kazdemu i mysle sobie: tylko nie to! Moze ktos mu przetlumaczy w prostych slowach na jezyk polski co sie w Las Vegas stalo...

PF
  • 02.10.17, 19:51
    Dziękuję za współczucie. Sprawy zaszły tu tak daleko, że trudno coś teraz zmienić. Problemem nie jest broń myśliwska i pistolety lecz karabiny maszynowe w rękach prywatnych.

--
  • 02.10.17, 21:39
    Nie ma karabinów maszynowych w rękach prywatnych. Te zdelegalizowano w latach 30-tych.
    Ten w Vegas musiał zatem sam dokonać modyfikacji.
  • 03.10.17, 09:22
    Słuszna uwaga. Dostęp do broni jest pozytywnym przyzwoleniem, ale nie do broni maszynowej. Problem w tym że sukinsyn ukrył się w hotelu, a hotele nie sprawdzają zawartości torby podróżnej, tak jak ma to miejsce na lotnisku.
  • 03.10.17, 15:32

uwazasz, ze Polacy moga pozostac bez Broni ?

- niemozliwe.

rosyjscy handlarze kazda ilosc broni do PL dowioza.
    www.geekweek.pl/aktualnosci/21073/w-rosji-juz-kazdy-moze-posiadac-bron-palna
  • 03.10.17, 16:02
    Z Bronia ale bez broni. Sam widzisz co sie dzieje w Stanach. Uzbroic, i to dobrze, trzeba armie. Ale nie dawac jej cywlilom!

PF
  • 03.10.17, 22:14
    Uzbroic, i to dobrze, trzeba armie. Ale nie dawac jej cywlilom!

A co z terrorystą? Ten broń zdobędzie i co prawda nie napadnie na żołnierzy, ale napadnie na cywilów, bo wie że cywile są bezbronni.
  • 06.10.17, 08:01
    Bron w rekach prywatnych nie pomoze przeciwko terrorystom. Pomoze kontrola imigracji, dobra informacja policyjna, inflitracja "srodowisk"...

Zreszta, opowiedz jak w Australii rozbrojono szybko i drastycznie obywateli. To jest rzadka okazja, zeby Amerykancow pouczyc i pokazac jak trzeba dzialac.

PF
  • 07.10.17, 21:02
    i kazdy wlatujacy, czy przyplywajacy do Australii moze byc dokladnie sprawdzony.

w przypadku USA - dlugie granice z Kanada i Meksykiem sa praktycznie nie do upilnowania
  • 08.10.17, 08:52
    Zaczynasz myslec rozsadnie i bardzo dobrze. Europa ma jeszcze gorzej: bo i ma dlugie wybrzeze, i niekoniecznie nalezace do EU, etc. Ale jednak trzeba miec cel i do niego dazyc.

Pani Merkel to napewno zrozumiala ale sie poddala bo ma co 5 lat wybory o glowa muru nie przebijesz.

Ja bym zaczal od jakiejs wyspy do ktorej by sie kierowalo wszystkich zlapanych emigrantow. I stworzyl bym wreszcie jakas sensowna dynamika. Jak jej niestworzymy to podniosa glowe nasze demony jak Kaczynski, Gauland czy Lepenka...

Pozdro

PF
  • 02.10.17, 23:16
    Jeszcze tego brakowało.

--
  • 03.10.17, 01:23
    Mnie sie cos zdaje ze dobrze wiedzieli co sie swieci ale aby rozbroic amerykanska publike to potrzeba tego co sie stalo. Niedlugo w calym USA moze byc goraco a 300 milionow sztuk broni w rekach ludzi to niebezpieczenstwo dla rezymu. Ci co zgineli to mala pestka. Cel uswieca srodki/......
  • 03.10.17, 01:44
    www.shtfplan.com/headline-news/what-we-know-about-the-las-vegas-shooter-and-why-what-we-dont-know-matters_10022017
  • 03.10.17, 02:42

Ciekawe jaki cel uświęci odstrzelenie ci twojego durnego łba...
  • 03.10.17, 02:47
    dlaczego.

Ludzki mozg nie do konca jest zbadany. Byc moze u niektorych nawet tzw. 'normalnych' ludzi nastepuje w ich mozgu jakas nieoczekiwana zmiana stanu jakiegos ich mozgowego parametru i wtedy dochodzi do sytuacjii jak ta w L.Vegas.
  • 03.10.17, 03:02
    Trump wie kto to zrobiil to byl najbardziej crusty diabel.Trump on Las Vegas shooting: 'It was an act of pure evil'
    Trump wywola wojen Diablom. Bedziemy miec teraz walke z diablami przy tym ze walka walka z terroem dalej bedzie sie dobrze miec.
  • 03.10.17, 05:53
    Tam sie juz diabel usadowil na dobre I nawet zoneczka Twardowskiego go nie wypedzi.....
  • 03.10.17, 06:26
    Jako milosnicy country byli prawdopodobnie republikanami.
    Przed kilkoma godzinami 41-latka byla jeszcze vice-szefem CBS.
    Ale jest oczywista oczywistoscia, ze media nie maja zadnego wplywu na nastroje spoleczne i postawy ludzi.
    Juz nie probuje zrozumiec, dlaczego glupi ludzie awansuja w dzisiejszych czasach do zarzadow firm.
    ----
    Zdaję sobie sprawę z tego, że nawet gdyby pani premier, czy ktoś inny z rządu przeszedł po wodzie na Wiśle to opozycja by krzyknęła: "O, nie umieją pływać"

Mateusz Morawiecki TVN 7.04.2017
  • 03.10.17, 08:24
    Dla mnie pozostaje bardzo duzo watpliwosci. Facet przeszedl przed rokiem na islam. Ale to nie ma w jego wypadku (jak podaje prasa) zadnego ponoc znaczenia. Tez nie ma 100% pewnosci, ze to wogole on strzelal. ISIS przyznaje sie do aktu terroru. Nie wiadomo w 100% czy to tylko bleff. Psychopaci maja prawie w 100% dosyc jasna choc specyficzna logike i najczesciej czyn sluzy ukaraniu otoczenia w mniej lub wiecej bliskim sensie, Tylko niewielu chce ukarac cala ludzkosc. O tym sa co najmniej 2 metry biezace ksiazek na polce w powaznej bibliotece.
  • 03.10.17, 08:58
    Multimilioner w stanie spoczynku. Liczna podroze statkiem i setki tysiace $ przepuszczonych w kasynach. Przed rokiem przeprowadzka z Florydy.
    Skad ta bron? Amunicja? Czy FBI nie ma w kregach handlarzy bronia zadnych tajnych wspolpracownikow?

--
    Zdaję sobie sprawę z tego, że nawet gdyby pani premier, czy ktoś inny z rządu przeszedł po wodzie na Wiśle to opozycja by krzyknęła: "O, nie umieją pływać"

• 03.10.17, 09:16
    Geny? Jego ojciec byl bandyta...

PF
  • 03.10.17, 13:13
    Dwa rozwody. Moze byle zony powiedza po latach o przyczynach rozwodu.
    Nie wierze, ze psychopata moze ukrywac swoja osobowosc przez ponad 60 lat.

--

• 03.10.17, 13:22
    Pisza, ze napadl na bank. Moze i tak byc. Wydaje mi sie, ze jednak genetycznie sklonnosc do hazardu mozna wytlumaczyc.
    Natomiast kryminalne sklonnosci to cos dla mnie zupelnie innego niz terroryzm czy zbrodnie popelnione w szale.
    Z drugiej strony pisze sie o 60 sztukach broni i materialow wybuchowych w jego wlasnym domu.
    Wiele osob znajacych go twierdzi, ze nie wykazywal zainteresowania bronia i strzelaniem.
    Zbyt wiele informacji sprzecznych. Trzeba nadal czekac co da sie naprawde ustalic.
  • 03.10.17, 13:55
    Ponoc nie na jeden a cztery, wyrok 20 lat i ucieczka z wiezienia. Potem byl dlugo na liscie najbardziej poszukiwanych przez FBI.

--

• 03.10.17, 14:17
    Powiedzmy, ze nawet 5 napadow na banki, to jeszcze nie wskazuje na psychopatie. Chyba, ze uznamy, ze jak ktos nie zaklada banku a na bank napada to psychopata. Chce, zebys mnie dobrze rozumiala. Ja nie twierdze, ze on na pewno nie jest psychopata, ale ja oczekuje od prasy jakichs tam powazniejszych argumentow. Zdarza sie tez, ze ktos od lekarzy dowie sie , ze ma tylko niewiele zycia przed soba i wybiera pojscie do nieba w wiekszym towarzystwie, ale to dla mnie bardziej desperacja i szal niz psychopatia. Podzielam poglad z poprzedniego Twojego postu, ze byle zony i dziewczyny moga duzo wniesc do sprawy jesli na przyklad o psychopatie idzie.
  • 03.10.17, 14:26
    Tak napisalem, ze moze byc niejasne, ze dyskutujemy o mozliwosci dziedzicznej psychopatii przekazanej z ojca ( napadajacego na banki gangstera) na syna. Ja tego nie wykluczam, ale pewnosci tu nie widze.
  • 03.10.17, 17:04
    Dlaczego te USA wogole istnieje ?
  • 03.10.17, 18:00
    To jest pytanie z zakresu Teleologii, czyli najprosciej mowiac nauki o procesach celowo zorientowanych i ich rozwoju i uwarunkowaniach sprzyjajacych osiagniecie celu. Dla mnie pytanie zbyt podstawowe i za trudne.
  • 03.10.17, 23:18
    Smierc 59 ludzi jest niewatpliwa tragedia bez wzgledu na okolicznosci.

Prasa jak zwykle w takich przypadkach dostala amoku,tworzac dziesiatki sensacyjnych inf. wyssanych z palca,dodatkowo podsycanych przez wladze by ta i inne podobne tragedie zamulic
    do stanu absurdu(ojciec bandyta,dziadek nawiedzony itp),ktore sprzyjaja powstawania teorii spiskowych w tym false flag.

Znamienne,ze jeszcze nie umilkna ostatnie strzaly,nie opadnie kurz po wybuchu bomby, jak odpowiedzialnosc oglasza natychmiast ISIS(nikt inny?).....kiedys robila to alkaida a Benio krecil natychmiast film w swoim studio w Tora Bora(czytaj Holywood) i za dwa dni krazyl on w sieci.

Poniewaz alkaida juz znudzila sie publice...przejadla wrecz i nie wywieral odpowiednego efektu ,propaganda na rzecz "demokratryzowania" uzywa teraz ISIS....lidera jedynie nie moga ustalic.
    Jak juz jakiegos zaczna lansowac,Ruscy skracaja go o glowe lub w kawalkach wysylaja do ALL...

Co sklonilo bogatego tym razem szalenca do tej masakry nigdy sie nie dowiemy...zamachowcy w tym i innych przypadkach(Europa) gina czesto w dziwnych okolicznosciach,winna jest ISIS i sprawa zakonczona ,az...do nastepnej tragedii.

--
    Nie nalezy sadzic ludzi wedlug ich przekonan ,lecz wedlug tego,co przekonania te z nich czynia
  • 03.10.17, 23:40
    Trzeba przyznać że scenariusz jest zawsze tandetny, taki że nadaje się tylko do trzeciorzędnego filmu z Hollywood, z trzeciorzędnym aktorem typu Reagan albo Schwartzenegger.
  • 05.10.17, 22:32
    Zaplaca dobre rachunki szpitalne ci postrzeleni. Prawdopodobnie nieboszczycy tez....

www.msn.com/en-ca/news/world/las-vegas-shooting-victims-facing-large-medical-bills/ar-AAsWXIT?li=AAadgLE&ocid=spartandhp
  • 06.10.17, 11:49
    govtslaves.com/2017-10-02-five-things-that-just-dont-add-up-about-the-las-vegas-mass-shooting.html
    www.naturalnews.com/2017-10-04-breaking-law-enforcement-says-las-vegas-shooter-did-not-act-alone-new-details.html
  • 06.10.17, 18:54
    Chca rozbroic publike w Ameryce. Cos sie grubego szykuje a tu 300 milionow sztuk broni palnej u ludzi....
  • 07.10.17, 20:57
    5magna napisał(a):
    > Chca rozbroic publike w Ameryce.

Kto chce?
  • 08.10.17, 05:10
    Rzad, ci przy zlobie, policja.......
  • 08.10.17, 09:13
    dobre uwagi
    www.youtube.com/watch?v=MAysq0SDHv8

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.