Dodaj do ulubionych

Antypolski spisek Hollandowej

05.10.17, 16:06
"Pokot" ma sie ubiegać o Oskara.
www.tokfm.pl/Tokfm/7,103454,22470139,petycja-do-glinskiego-ws-wycofania-kandydatury-pokotu-do.html#MT2
Kolejny, po Idzie, skandal, wymierzony w nas, prawdziwych Polakow!
Poniewaz wlasnie wstajemy z kolan, stanowcze NIE dla szargania staropolskich tradycji łowieckich i żądam, by minister Gliński wreszcie zakazal całkowicie tych koszernych Oskarow!

Hollywoodzkiej propagandzie mówimy stanowcze nie.

--
Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
Edytor zaawansowany
  • 05.10.17, 16:09
    w komisji konkursowej same Zydy...

- to zeby zalapac sie na tego upragnionego Oscara - trza im Nieba przychylic...
  • 05.10.17, 16:14
    Jaki zwiazek z Zydami ma, skąd innąd fajny, film Hollandowej.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • 05.10.17, 16:22
    Kto pojmuje logike polskich katoli?????.........oto jest pytanie podstawowe

--
    i2.wp.com/static.300polityka.pl/media/2017/04/C8ZMrzUXgAAA5eG-640x835.jpg
  • 05.10.17, 17:07
    jest czarny....tez piknie polski kretynie
    www.oscars.org/sites/oscars/files/styles/news_image_default/public/2016_cheryl_boone_isaacs_reelected.jpg?itok=8PVb57Hn

--
  • 06.10.17, 22:07
    i jesli ci lzej - to o.k.
  • 05.10.17, 16:36
    Kolejny PIS-owski mega debilizm. Ale ta ich głupota i tępota jest nie do ogarnięcia.
  • 05.10.17, 22:29
    To jest dobry film i ma sympatyczny wydzwiek - ja tez nie jestem zachwycony brzuchatymi facetami, walącymi z fuzji po zwierzetach, bez wyraznej potrzeby.
    No, aby sie nachlac w towarzystwie podobnych sobie.

Ale to jest jeszcze do dyskusji, tylko skąd zaraz ... antypolski, antykatolicki, moze jeszcze antykoncepcyjny:)

--
  • 06.10.17, 14:50
    Normalnie, parodia jak w jakimś Pi...władodupiecku pod Iżewskim.

--
    W Polsce tyle ksenofobii, rasizmu, nienawiści i homofobii, że aż się człowiek zastanawia, czy to kraj rzekomo kultury zachodniej, czy jednak zachodnia prowincja putlerystanu.
  • 06.10.17, 15:18
    Aktor Stuhr - musi Niemiec, albo Zyd - udzielil wywiadu:
    weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,22469581,jerzy-stuhr-caly-czas-daja-o-sobie-znac-te-nasze-ciagoty-ze.html#MT2
    Nie wiem, jak to mozliwe, ale JA, prawdziwy Polak wstajacy z kolan, mysle dokladnie tak samo, tylko uwazam, ze % uposledzonych w spoleczenstwie jest DUZO wyzszy.
    weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,22469581,jerzy-stuhr-caly-czas-daja-o-sobie-znac-te-nasze-ciagoty-ze.html#MT2

--
  • 06.10.17, 22:04
    Chciałbym tu polemizować ale nie bardzo jest z czym. Artykuł jest bez sensu i opiera sie na domniemaniach a nie na faktach. Podobnie głupie sa komentarze. Dlatego nie wiem jak mam dyskutować. Podam jednak parę faktów:
    1) 'Interwencji w tej sprawie filmu "Pokot" ze strony ministra kultury, Piotra Glińskiego, domaga się Stowarzyszenie im. Biskupa Kajetana Sołtyka oraz Klub Magna Polonia Ziemi Kłodzkiej,'
    Może grzeszę niewiedza ale te organizacje nie sa związane z PISem. Ja pierwszy raz o nich słyszę i ich wpływ na polityke krajowa jest jak wpływ kółka gospodyń wiejskich w Szczebrzerzynie, lub hodowców kanarków w Dolinie Nidy.
    2) Prezes PISu jest miłośnikiem zwierząt. Potrafił narazić sie jednoczesnie żydom, muzułmanom i polskim chłopom głosując za zakazem uboju rytualnego cyt: Kaczyński oświadczył również, że "jest radykalnym przeciwnikiem uboju rytualnego". - To bardzo okrutne i nic mnie do tego nie przekona". Dlaczego wiec próbuje sie wiązać PIS z okrucieństwem w stosunku do zwierząt?
    3) W polskiej polityce funkcjuje jeden myśliwy -taka ciamajda z Budy Ruskiej. Tak się składa że nie jest on z PISu. Mało tego dzielna obrończyni zwierząt Agnieszka Holland, udzieliła mu poparcia w czasie wyborów w 2015.
  • 06.10.17, 23:12
    jabbaryt napisał:

> Chciałbym tu polemizować ale nie bardzo jest z czym. Artykuł jest bez sensu i o
    > piera sie na domniemaniach a nie na faktach. Podobnie głupie sa komentarze. Dla
    > tego nie wiem jak mam dyskutować.

No dobra nie wiesz. To może wiesz na czym polega ten gospodarczy plan Morawieckiego o który staram się od ciebie doprosić od dłuższego czau ale jak widać nie mogę, żebyś mnie, znaczy się tych "komunistów i złodziei" i ten gorszy sort raczył w końcu uświadomić na czym to polega. A przyznam, że umieram z ciekawości!!!

A odnośnie filmu to podejrzewam, że sam fakt że zrobiła go A. Holland wystarczy PIS-bolszewikom do niszczenia go, bo A. Holland to świetny, mądry reżyser ale przy okazji zdefiniowany krytyk PIS-bolszewii, bo to po prostu mądra kobieta a w PIS nie lubią mądrych tylko lojalnych.
  • 07.10.17, 10:09
    Skoro pani Holland jest świetnym reżyserem to jej filmy powinny sie sprzedawać jak świeże bułeczki i zarabiać na kolejne produkcje wielkiej pani reżyser. Tymczasem wielka pani reżyser ciagnie niczym odkurzacz milionowe dotacje od PISOwskiwgo państwa i jakoś nie brzydzi się tych pisowskich pieniędzy.
    www.pisf.pl/dotacje/dofinansowane-projekty/2016/po-produkcja-filmowa/priorytet-3-filmy-fabularne-sesja-1-2016
    Ja też chciałbym być niszczony przez PIS za pomoca dotacji wysokości 4 mln Pln. Zresztą mam żal do PISu że nie ukrócił tego procederu. Dotacje powinny być albo dla młodych artystów albo na produkcje zamawiane. Tymkczasem pozwalaja na dostnie życie osobom z własciwego kręgu towarzyskiego.
  • 07.10.17, 13:19
    jabbaryt napisał:

> Ja też chciałbym być niszczony przez PIS za pomoca dotacji wysokości 4 mln Pln
    > . Zresztą mam żal do PISu że nie ukrócił tego procederu. Dotacje powinny być al
    > bo dla młodych artystów albo na produkcje zamawiane. Tymkczasem pozwalaja na do
    > stnie życie osobom z własciwego kręgu towarzyskiego.

Przecież wy niszczycie wszystkie autorytety i wszystko co zostało zbudowane po 1989 r. Tak samo czynili bolszewicy w Rosji. Tez walczyli z "układem" i "systemem". No, jedynie jakoś nie wiele słychać o zniszczeniu gospodarki przez poprzedników. Odwrotnie, w tym przypadku PIS-bolszewia bezczelnie i bez skrupułów zawłaszcza efekty działań wszystkich poprzedników po 1989 r.
    Dno!
  • 07.10.17, 09:41
    Zaraz, zaraz!
    Magna Polonia jest prawicowym "projektem" = gazeta + portal internetowy, skupiajacym publicystow w rodzaju Stanisława Michalkiewicza, Grzegorza Brauna, profesora Jerzego Roberta Nowaka.
    To chyba sa dosc znane i jednoznaczne postacie?
    Ze akurat klub Ziemi Klodzkiej, wynika z lokalizacji fabuly filmu.

Twarza protestow jest rowniez Cezary Gmyz "Trotyl", prawicowy kabotyn i Zelnik pisowski faworyt z sb.
    Nie ulega wątpliwosci, ze za zmasowana krytyka Pokotu stoi propaganda PiS & Co, a przyczyna nienawisci jest zapewne sama Agnieszka Holland, bo przekaz filmu niekoniecznie kloci sie z tezami prezesa o lokalnych sitwach i ukladach.

--
  • 08.10.17, 00:57
    "Magna Polonia jest prawicowym "projektem" = gazeta + portal internetowy, skupiajacym publicystow w rodzaju Stanisława Michalkiewicza, Grzegorza Brauna, profesora Jerzego Roberta Nowaka."
    Klub ziemi kłodzkiej to nie nie jest część Magny Polonii tylko cos w rodzaju fun clubu tego projektu. a więc nie jest tożsame z organizacją Magna Polonia podobnie jak MAgna Polonia nie ma nic wspólnego z PISem. A Cezary Gmyz skrytykował film (mam nadzieje, że jest to jeszcze dozwolone) ale nie wiem aby cokolwiek niby miał wspólnego z petycją. Nie wiem więc na jakiej podstawie nie ulega wątpliwości, że to PIS stoi za zmasowaną krytyka Pokotu.
  • 08.10.17, 01:18
    Gmyz jest korespondetem TVP, a w pisowski charakter tej telewizji nie watpie. Zreszta, przemilczala nagrode berlinska, co jest typowe dla Kurskiego, no ale ten z PiS nie ma nic wspolnego:)

--
  • 08.10.17, 11:50
    Że będąc korespondentem w Berlinie steruje antyoskarowa propaganda w Hollywood?

• 07.10.17, 13:33
    Hmm, ktoś z was oglądał film? ...
    Opowiada o starszej pani, która doprowadzona do szaleństwa,... sama wymierza sprawiedliwość.
    Sprawnie zrobiony film i dużo lepiej promuje Polskę, niż np allenowskie histeryjki o Paryżu, Rzymie itp.
    Nie mam tez wątpliwości, ze p. Holland, swoim filmem wdała się w artystyczno-pokoleniowy spoor z Amokiem- filmowym produktem jej córki- Kasi Adamik.

• 07.10.17, 13:38
    Dlatego paru myśliwych z kolka gospodyń, dostaje amoku na myśl o Oskarze.
    Jak to mówią, borrku zapłacą, a i owca cała została.
  • 09.10.17, 12:42
    kalllka napisała:

> Hmm, ktoś z was oglądał film? ...
    > Opowiada o starszej pani, która doprowadzona do szaleństwa,... sama wymierza sp
    > rawiedliwość.
    > Sprawnie zrobiony film i dużo lepiej promuje Polskę, niż np allenowskie histery
    > jki o Paryżu, Rzymie itp.
    > Nie mam tez wątpliwości, ze p. Holland, swoim filmem wdała się w artystyczno-po
    > koleniowy spoor z Amokiem- filmowym produktem jej córki- Kasi Adamik.
    >

ja ogladalem...
    nawiedzona baba(zadne szalenstwo) morduje masowo ludzi
    coz w tym nadzwyczajnego by Oskara dostac??
    setki filmow powstalo o masowych mordercach ...jakos bez Oskara,choc Hollandowej w tym towarzystwie nie bylo
    btw.wiekszosc jej filmow finansuja Niemcy lub zydzi z NY w ramach antypolskiej propagandy

Ta nagroda -Oskar...juz od dawna jest sterowana przez poprawnosc polityczna podobnie jak Nobel...jej znaczenie dla sztuki z roku na rok maleje.
    W tym roku czarny bierze Oskara,w przyszlym bialy.
    Nobel.. w tym roku Ameryka,w przyszlym Azja...itd,itp czyli bullshit
    jastrzabpost.pl/newsy/oscary-2016-prezes-akademii-przyznajacej-oscary-wydal-oficjalne-oswiadczenie-dotyczace-kontrowersji-wokol-gali_260450.html
    Spike Lee zbuntował się ...trzecioligowy aktorzyna buntuje sie...na drzewo lachmyto,tam twoje miejsce...

--
    Nie nalezy sadzic ludzi wedlug ich przekonan ,lecz wedlug tego,co przekonania te z nich czynia
  • 09.10.17, 12:47
    Rzeknij tym jaszczembiom z tego szmatlawca zeby sprawdzili kto jest prezesem tej akademi oskarowej zanim puszcza takiego
    bullshita w swiat

--
  • 09.10.17, 13:09
    szwampuch58 napisał:

> Rzeknij tym jaszczembiom z tego szmatlawca zeby sprawdzili kto jest prezesem te
    > j akademi oskarowej zanim puszcza takiego
    > bullshita w swiat
    >

chcesz by wywalili mnie /ciebie na zbity pysk?
    ja przerobilem to kilkakrotnie...wystarczy
    Adam Jaszczomb niczego nie sprawdzi...bullshit ma stac sie prawda,tego zada wlasciciel szmatlawca

--
    Nie nalezy sadzic ludzi wedlug ich przekonan ,lecz wedlug tego,co przekonania te z nich czynia
  • 07.10.17, 19:28
    Pokot to filmowy knot, tak samo jak powiesc przereklamowanej pisarki
    Ptaki spiewaja w Kigali powinien startowac w konkursie oscarowym. Mialby szanse.
    Szefowa PISF usunieto w tym tygodniu ze stolka, jest nadzieja, ze cos sie zmieni.
    --
    Zdaję sobie sprawę z tego, że nawet gdyby pani premier, czy ktoś inny z rządu przeszedł po wodzie na Wiśle to opozycja by krzyknęła: "O, nie umieją pływać"

Mateusz Morawiecki TVN 7.04.2017
  • 08.10.17, 13:09
    hehehehe,pan Jerzy to kretyn,pani Agnieszka robi same knoty.... pisowski Matrix Rulez a lufa w krzokach
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22483027,prawicowy-tygodnik-zapowiada-wyjatkowy-wywiad-z-macierewiczem.html#BoxNewsLink&a=66&c=96

--
  • 08.10.17, 13:30
    No wiesz szwampooh,
    polska kultura niezależna nie ma politycznych konotacji.
  • 08.10.17, 13:58
    W artykule który przytoczył borrka jest proba połączenia dymisji pani Sroki z protestem klubu Magna Polonia wobec filmu Pokot. Oczywiście artykuł niczego nie udowadnia tylko co najwyżej insynuuje. W artykule nie ma żadnej logiki i dowodów tylko buduje sie narracje że Kaczor to dyktator i pastwi się nad zwierzętami.
  • 09.10.17, 09:35
    Nadinterpretacja.
    To ciagle zaledwie kandydat na dyktatora, w dodatku stary - wyglada niczym Brezniew w ostatniej fazie:)
    A sam film nie jest bardzo polityczny. Zaledwie opisuje ciemnote z polskiej prowincji.

--
  • 09.10.17, 14:03
    Ktory M. Sroka podpisala i polecila wyslac do organizatorow gali oskarowej.
    List, kuriozalny w tresci byl w dodatku napisany fatalna angielszczyzna. Ponoc urzedniczka, ktora go napisala w maju zostala juz zwolniona w czerwcu. Sprawa wyszla na jaw dopiero teraz.
    Powtarzam, Pokot jest kiepskim filmem, bez szans w konkursie.
    Ptaki spiewaja w Tigali taka szanse mialy.

--
    Zdaję sobie sprawę z tego, że nawet gdyby pani premier, czy ktoś inny z rządu przeszedł po wodzie na Wiśle to opozycja by krzyknęła: "O, nie umieją pływać"

• 09.10.17, 21:48
    "Sytuacja w Polsce jest znów bardzo niebezpieczna i jako artyści, filmowcy chcemy być jedną społecznością i mieć moc wolności. (…) To przerażające, jak szybko możemy wrócić do absurdalnej cenzury prowadzeni przez ksenofobicznych nacjonalistów w cieniu figury Chrystusa króla Polski, wymazując z podręczników szkolnych Lecha Wałęsę i nazywając go zdrajcą" .....pisze w liscie poprawnie po angielsku pani Sroka
    Nic dziwnego ze ten minister-glomb o ksywie "tablet" zareagowal na te prawdziwe slowa a ty pisi cynglu znowu sprzedajesz "Minstrale po dolarze" rzucajac blotem w okolo,hehehe,wy pisie cynbaly nigdy nie uwolnicie sie od stalinowskich metod

--
  • 09.10.17, 23:59
    Powtarzam, Pokot jest kiepskim filmem, bez szans w konkursie.

Nawet, jesli powtarzasz, jest to Twoje prywatne zdanie.
    Mozna miec odmienne.

--
  • 10.10.17, 00:43

Ustawa o PISF enumeratywnie wymienia sytuacje, w których można legalnie usunąć jego szefa/szefowa przed upływem kadencji - z żadną nie mamy do czynienia w tym przypadku.

No ale co znaczy jedna głupia ustawa dla bolszewików, którzy na codzień łamią samą konstytucję...
  • 10.10.17, 06:20
    Chyba nie masz watpliwosci, ze ustawa o PISF, napisana przez srodowisko filmowe dla zabezpieczenia wlasnych interesow, zostanie zmieniona.
    Jednak M. Sroke mozna usunac inaczej. Z kampanii promocyjnej na rzecz zimowej olimpiady 2022 nie rozliczono 1,5 mln zl. Prokuratura zajmie sie teraz dokonczeniem sledztwa, ktore dawno podjete przez dwie prokuratury jakos sie slimaczy.

--

• 10.10.17, 07:03

Nie mam - że dla PiS-bolszewików (nawet z tytułami doktorów prawa) zasada niedziałania prawa wstecz nic nie znaczy; ani nie można odwoływać dziś na podstawie ustawy, która dopiero będzie uchwalona, ani nawet później - bo ustawa nie może skracać już biegnącej kadencji.

Nie wiem, o jakim "zabezpieczeniu interesów środowisku" tu pier.dolisz (no, na pewno "nie zabezpiecza interesów" bolszewii i Rydzyka); PISF - i za Odorowicz, i za Sroki - "zabezpiecza interesy" polskiego kina (sukcesy i artystyczne, i frekwencyjne - czasem jęczą tylko autorzy 'smoleńskich' i 'wyklętych' gniotów)

> Jednak M. Sroke mozna usunac inaczej

Jasne, "dajcie mi człowieka, a ja już znajdę paragraf" - czyli nie kijem ją, to pałką.
    Może prokuratura coś znajdzie, może nie. Kiedyś.
    Żadna podstawa do zwolnienia dzisiaj.
  • 10.10.17, 20:17
    Prokuratura za czasie PO. W przedstawionym rozliczeniu kosztow akcji promocyjnej Krakow 2022 brakuje kwitow na te poltora miliony.

--

• 11.10.17, 04:25

A to jest bez znaczenia.

Prokuratura jest od tego, żeby sprawdzać prawdziwość różnych podejrzeń - jedne się później potwierdzają, inne nie.; wg ustawy podstawę do zwolnienia szefa PISF stanowi dopiero prawomocny wyrok.

Bolszewia i tyle.
  • 12.10.17, 10:46
    kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,22500746,istotne-naruszenie-prawa-w-obronie-odwolanej-szefowej-pisf.html#MT2
    Bolszewia listy ma w doooopie ale szacun dla srodowiska!

--
    bi.gazeta.pl/im/f8/72/15/z22488824V,Rzeszow---PiS---PZPR----TVPiS-klamie--na-rzeszowsk.jpg
  • 10.10.17, 09:02
    mara571 napisała:

>
    > Powtarzam, Pokot jest kiepskim filmem, bez szans w konkursie.
    > Ptaki spiewaja w Tigali taka szanse mialy.
    >

Powiedział ci to ksiądz z ambony na nieszporach?.
  • 10.10.17, 17:54

Poza tym ptaki śpiewają w Kigali - Mara słyszy, że dzwonią, ale nie bardzo wie, w którym kościele ;->

Poza tym - raczej nie po to chcą utrącić Holland, żeby promować Joannę Kos-Krauze LOL
  • 10.10.17, 20:20
    Przepraszam, moj smartphone wie lepiej niz ja

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.