Dodaj do ulubionych

Jaką Europę wolicie? Białą, śniadą czy czarną?

18.11.17, 13:35
Ja np. nie chciałbym się z Europy wyprowadzać.
Wolę np. kościoły w Europie niż meczety.
Zastanawiam się tylko czy obecni mieszkańcy Czarnej Afryki chcą mieszkać w Białej Afryce?
Czy wolą raczej mieszkaj w takiej jaka teraz mają?
Edytor zaawansowany
  • 18.11.17, 13:37
    To jeśli chodzi o zęby to wszyscy mieszkańcy Czarnej Afryki są biali.
  • 23.11.17, 22:26

...jesteś rasistowskim przygłupem - a wątek kwalifikuje się do kosza.
  • 18.11.17, 13:39
    wyginie. Dla mnie kolor skóry jest bez znaczenia.

--
    Cechy faszyzmu wg Umberto Eco:
    krytykapolityczna.pl/felietony/przemyslaw-witkowski/w-polsce-nie-ma-zadnego-faszyzmu-odcinek-1488/
  • 18.11.17, 13:42
    Rozumiem, że jest ci wszystko jedno i jesteś za tym aby Islam zdominował Europę.
  • 18.11.17, 13:45
    Pytałeś o kolor skóry, a teraz wyskakujesz z religią?

--
    krytykapolityczna.pl/felietony/przemyslaw-witkowski/w-polsce-nie-ma-zadnego-faszyzmu-odcinek-1488/
  • 18.11.17, 14:00
    Normalni przecież wiedzą, że jeżeli białych będzie mniej w Europie to znaczy nie będzie biała to i panująca w Europie religia będzie inna.
    Mieszkańcy Senegalu np. nie za bardzo by chcieli aby w Senegalu było więcej białych niż czarnoskórych gdyż tam jest demokracja i biali by tam znowu rządzili po swojemu.
    A jeżeli tego nie chcą to bankowo rasistami i faszystami są.
  • 18.11.17, 14:20
    to chrześcijanie? Zwłaszcza w Afryce subsaharyjskiej.

Poza tym ja nie chcę żadnej religii. Już wolałbym stalinizm niż jakąkolwiek religię.

--
  • 18.11.17, 13:39
    Europę wolnych ludzi, taką w której kobiety mogłyby decydować same o swoje dOpie, a nie tak jak teraz za nie decyduje kler i Świr z Żoliborza, który jest kryptogejem zresztą!

--
    Dzielna walka wybitnego stratega:
    tiny.pl/htd75
    Niestety nie dał rade i poległ-można powiedzić
  • 18.11.17, 13:45
    To znaczy, że dominacja szariatu w Europie wcale by ci nie przeszkadzała.
    Rozumiem.
    Same meczety w Europie zamiast kościołów tez by ci nie przeszkadzały.
  • 18.11.17, 13:53
    Głupiś i tyle . TAk samo przeszkadza mnie krzyż w Sejmie i urzędach jak ogrodzone Krakowskie Przedmieście i ogrodzony Sejm. Jestem za oddzieleniem kościoła, który to w znacznej części jest siedliskiem zboczeńców, głownie pedofili posuwających ministrantów i to od szarego księdza do biskupa.
    Same kościoły jako bardzo ładne, głównie zabytkowe zresztą budowle wcali mnie nie przeszkadzają, puki ci zboczeńcy tylko tam działaja!
    Dlatego bardzo mnie dziwi dlaczego tym rzekomym katolikom z PiSiej ferajny nie wystarcza modlitwa w kociele, tylko muszą jeszcze po niej terroryzować mieszkańców Warszawy "modlitwą" pod pałacem, która to jest w rzeczywistości festiwalem kłamstwa i nienawiści?

--
    tiny.pl/htd75
  • 18.11.17, 14:02
    Ja wiem przecież że ty zamiast krzyża w Sejmie wolałbyś sierp i młot.
    Nie zaskoczyłeś mnie wcale.
  • 18.11.17, 15:09
    Sierpem i młotem to bym takiego przygłupa zdzielił w twój zakuty łeb.
    W SEjmie natomiast ja bym oprócz godła narodowego nie chciał widzieć żadnych symboli religijnych, bo nie talk ich miejsce jest!
    Kumasz?
    Wątpię.

--
    tiny.pl/htd75
  • 18.11.17, 14:06
    Białą tzn. chrześcijańską czy muzułmańską typu Arabia Saudyjska.
    Tam ponoć kobiety już będą mogły za jakiś czas jeździć rowerami i nawet samochodami.
  • 18.11.17, 14:21
    nie mogą decydować o własnej rozrodczości (zakaz aborcji, środków poronnych, ograniczenie dostępności antykoncepcji itd.)/

--
  • 18.11.17, 13:57
    mi sie marza. W ktorych jest miejsce dla rasistow: w odosobnieniu.

PF
  • 18.11.17, 17:18
    nie sprawdzily...

polski_francuz napisał:
    Stany Zjednoczone Europy mi sie marza. W ktorych jest miejsce dla rasistow: w odosobnieniu.

w odosobnieniu to zyja w USA Czarni. w czarnych gettach.
    nie wiem doprawdy, czy dlatego, ze sa rasistami, czy dlatego, ze ich nie stac na mieszkania w osiedlach Bialych...?

• 18.11.17, 19:49
    Poludnie walczylo o rasizm z Polnoca. Ale slady pozostaly do dzis. Potrwa to jeszcze troche zanim znikna. I to mimo tego, ze juz mieli czarnego prezydenta.

PF
  • 18.11.17, 20:29
    Slady nigdy nie znikna ,problemem kolor, konflikt wybuchnie nieuchronnie , ale zeby to zrozumiec trzeba obcowac kilkadziesiat lat z afroamerykanami ktorzy nigdy nie wybacza czasow niewolnictwa i pogardliwego okreslenia nigger , zakazanego prawnie w uzyciu , ktorym nader czesto okreslaja jeden drugiego...
    Re:Ale slady pozostaly do dzis. Potrwa to jeszcze troche zanim znikna.
  • 18.11.17, 20:30
    znowu wypisujesz banialuki jk. W USA miejsce zamieszkania zależne jest od dochodów a nie koloru skory.
  • 18.11.17, 21:08
    ...pomieszkiwalem w USA...
    Bracia starsi w wierze budowali osiedle domkow , uwaznie sprzedawali domy tylko dla bialych , trzymajac dosc wygorowana cene , gdy pozostal 1 badz 2 ostatnie do sprzedazy , spuszczali z ceny i sprzedawali dla afroamerykanow , dziwnym trafem dwa sasiadujace domy ,zostawaly wystawiane na sprzedaz w krotkim okresie czasu , oczywiscie za nizsza cene , mozliwa do nabycia dla afroamerykanow , powodujac reakcje lancuchowa , po kilku latach polowa domow byla zasiedlona przez afroamerykanow , powodujac masowa wyprzedaz domow przez bialych i drastyczna obnizke wartosci domow , po nastepnych kilku latach , gdy interest rate od pozyczek wzrastal , badz podatek gruntowy wzrastal , nastepowal wykup po duzo nizszych cenach , renowacja domow i cykl sprzedazy domkow mozna bylo wznowic , oczywiscie po nowych ,znacznie wyzszych cenach...
    felusiak:
    W USA miejsce zamieszkania zależne jest od dochodów a nie koloru skory.
  • 18.11.17, 22:28
    Bajki lubiłem bedąc dzieckiem
  • 18.11.17, 23:05
    Sam odpowiem na to pytanie: Szwajcaria sie sprawdzila. Monaco rowniez.
    Ale biorac pod uwage niewdzieczna role "policjanta swiata", ktorej tamte kraje nigdy nie musialy odgrywac, a USA musialy wziac na swoje barki, to nie wydaje mi sie, zeby ktos inny sie od nich lepiej sprawdzil. Gdyby sie nie sprawdzili to nie liczyli by dzis 300 milionow mieszkancow, ktorych przodkowie pokonali ocean aby sie tam dostac. Z kraju, ktory sie nie sprawdza ludzie wyjezdzaja. Do tego, ktory sie sprawdza, przeciwnie - przyjezdzaja.
  • 24.11.17, 12:28
    Biedne USA, chlip, chlip. Paskudny świat zmusił ich do imperialistycznej polityki, wojen na całym świecie i kolonizacji gospodarczej innych państw.

--
  • 22.11.17, 02:45
    Stac ich jak chca na to pracowac ale po co skoro od dziada pradziada nikt nie pracowal i zyje.
  • 18.11.17, 14:10
    Teraz chce byc biala. Jeszcze nie tak dawno byla czerwona. Czyli bialo-czerwona. A reszta Europy kolorowa. I bardzo dobrze. "Zyj kolorowo".
  • 18.11.17, 20:32
    Tylko nie bardzo wierze ze ta opcja jest realna przy teraz rzadzacych elitach europejskich , oderwanych od rzeczywistosci i wartosci bliskich normalnym ludziom...
  • 19.11.17, 03:37
    Zeby tylko byla glupia to elity beda mogly robic co chca.
  • 19.11.17, 09:49
    Zyje od 40 lat w srodowiskach miedzynarodowych i z mojego doswiadczenia sprawa jest prosta. Rozmaitosc ras, religii, stylow zycia, preferencji seksualnych jest bez znaczenia, dopoki ta mieszanka jest w miare zrownowazona a kazdy czlonek tej spolecznosci szanuje i integruje sie w kulture gospodarza. Oznacza to np. znajomosc jezyka i akceptacje systemu wartosci w danym srodowisku.

Gdy ta rownowaga zostania naruszona i gdy znaczace liczby czlonkow danej spolecznosci zaczna narzucac swoj system wartosci kulturze wiekszosciowej powstaja konflikty.

Przykladem funkcjonujacej spolecznosci multi-kulti byla Zachodnia Europa PRZED zjawiskiem masowej imigracji z Bliskiego Wschodu i Pln Afryki. Innym udanym przykladem byl ZSSR.

Przykladem negatywnym jest od pewnego czasu czesc elit UE, ktora stara sie narzucac swoje poglady pól miliardowi mieszkancow tego szacownego kontynentu.

FS jest udanym przykladem multi-kulti. 2-3 antypolskich fanatykow czy innych milosnikow Rosji nie jest w stanie naruszyc rownowagi. Ale gdyby ich liczba sie podwoila, to jest kryzys.

• 19.11.17, 11:08
    To o czym piszesz jest skutkiem pewnej sytuacji. Trzeba sie troche przypatrzec przyczynom.

Imigracja z Afryki ma kilka przyczyn. Wsrod nich: (i) postkolonialny burdel zostawiony przez Belgow, Francuzow, czy Anglikow; (ii) dymanie ekonomiczne krajow afrykanskich przez rozne firmy imprtujace surowce; (iii) globalne ocieplenie dotykajace glownie kraje afrykanskie a spowodowane nademisja dwutlenku wegla w krajach uprzemyslowionych; itp. Trzeba troche ruszyc glowa i zaatakowac problem od tej strony. Dobrym przykladem jest to 90-letni Mugabe taki Kaczynski z Zimbabwe, ktorego nie dawalo sie oderwac od wladzy az wreszcie chyba dostanie kopa w dupe i sobie pojdzie. Takie ruchy trzeba wspomagac.

Innym elementem jest kontrola imigracji. Amerykanie kierowali imigrantow z upadajacej Europy na wyspe Ellis gdzie ich slekecjonowali i wpuszczali tych co chcieli.

Europa powinna zrobic podobnie. Ale bys sie tak stalo trzeba by europejskich granic. A po to nalezaloby troche europejczykow zintegrowac i skoordynowac. Temu sluzy a przynajmniej powinna sluzyc brukselska administracja. I temu nie sluza nieuki, ktore obecnie sa tu i owdzie przy wladzy. I nie sluza rasisci tacy, jak tworca tego watku.

PF
  • 19.11.17, 11:47
    polski_francuz napisał:

> To o czym piszesz jest skutkiem pewnej sytuacji. Trzeba sie troche przypatrzec
    > przyczynom.
    >
    > Imigracja z Afryki ma kilka przyczyn. Wsrod nich: (i) postkolonialny burdel zos
    > tawiony przez Belgow, Francuzow, czy Anglikow; (ii) dymanie ekonomiczne krajow
    > afrykanskich przez rozne firmy imprtujace surowce; (iii) globalne ocieplenie do
    > tykajace glownie kraje afrykanskie a spowodowane nademisja dwutlenku wegla w kr
    > ajach uprzemyslowionych; itp. Trzeba troche ruszyc glowa i zaatakowac problem o
    > d tej strony. Dobrym przykladem jest to 90-letni Mugabe taki Kaczynski z Zimbab
    > we, ktorego nie dawalo sie oderwac od wladzy az wreszcie chyba dostanie kopa w
    > dupe i sobie pojdzie. Takie ruchy trzeba wspomagac.
    >
    > Innym elementem jest kontrola imigracji. Amerykanie kierowali imigrantow z upad
    > ajacej Europy na wyspe Ellis gdzie ich slekecjonowali i wpuszczali tych co chci
    > eli.
    > Europa powinna zrobic podobnie. Ale bys sie tak stalo trzeba by europejskich granic. A po to nalezaloby troche europejczykow zintegrowac i skoordynowac. Temu sluzy a przynajmniej powinna sluzyc brukselska administracja. I temu nie sluza nieuki, ktore obecnie sa tu i owdzie przy wladzy. I nie sluza rasisci tacy, jaktworca tego watku.

Dlatego oplaca sie rozbrajac nieukow, fanatykow i glosicieli skrajnych opinii na kazdym forum.
    Podobnie jest na arenie polityki unijnej i miedzynarodowej. Uczmy sie od historii. Swietne sa twoje przyklady z przemyslanej polityki imigracyjnej USA i Kanady. Podobnie bylo w Brazylii i Argentynie.

A tu nagle wyskakuje taka jedna jak Filip z konopii i ”zaprasza” nie wiadomo kogo, niewiadomo skad, niewiadomo z jakich motywow. Raz mowi, ze chodzi o humanitaryzm a innym razem, ze Europa potrzebuje mlodych ludzi do pracy.

Do tego ”zaprasza” w imieniu calej kupy panstw, ktore jej do tego zaproszenia nie upowaznily.

Co wiecej, zyja w Europie dziesiatki milionow ludzi, ktorzy o niczym wiecej nie marza jak o sensownej pracy i zalozeniu rodziny. I to nie tylko w Hiszpanii czy Grecjii ale i w samych Niemczech, ba w kazdym europejskim kraju. ONi tez zasluguja na uwage.

I na koniec, czas juz, zeby np Europa, UE na powaznie zaczela naprawiac swiat tam gdzie on nie funkcjonuje: W Afryce, Bl Wschodzie itd. Wzorem do nasladowania, w tym aspekcie, moga byc Chiny.

• 19.11.17, 11:51
    Angela miala uchodzcow juz w Europie. Trzeba bylo ten problem rozwiazac. A posteriori latwo powiedziec, ze sie pomylila. Teraz to Ona sama juz to wie. Bo zamiast byc na czele silnego jednoscia narodu, zostanie kanclerzyna Jamajki z faszystami w parlamencie.

PF
  • 19.11.17, 11:43
    uchodzca ekonomicznym juz za czasow nastepcow pp.Gomolki i Moczara?
    Czy juz wtedy bylo to zjawiskiem nagminnym?
    Nie mieszka pan w Polsce,bo nie sprostal pan lustracji?
    Dlaczego multi kulti ma trudnosci?
    Dzieki roznym niedorozwinientym intelektualnie osobnikom np.z Afryki,Aabii i takich jak pan.

--
    ?? ??????????? ??? ??!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
    ?? ??????????? ??????!Niech zyje przyjazn miedzy narodami!
    I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
    Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
  • 19.11.17, 11:48
    Nu bywszyj, do kogo pijesz? Bo nie wiem czy mam odpowiedziec czy nie.

PF
  • 19.11.17, 12:01
    polski_francuz napisał:

> Nu bywszyj, do kogo pijesz? Bo nie wiem czy mam odpowiedziec czy nie.
    >
    > PF
    Prosta sprawa
    zeitgeist2010 19.11.17, 09:49
    Zyje od 40 lat w srodowiskach miedzynarodowych i z mojego doswiadczenia sprawa jest prosta.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    przeciez nie do pana.
    Sa na tym watku panowie wazniejsi od pana i ode mnie.
    Np.forumowy zigolo.
    Nie wiedzialem,zreszta,ze i pan poszedl w tamtych czasach w moje slady - wprawdzie z roznych przyczyn.
    P.S
    Pozatym musze pana uspokoic.
    W czasach mojej glebokiej mlodosci w moim ukochanym kraju w bylym ZSRR,jak koledzy opowiadali kawaly antyzydowskie w mojej obecnosci,to zawsze dodawali:
    "felek" to nie o cibie chodzi.I smiejac sie przytulali sie do mnie.
    Wiec bylem wyjatkowy Jwriej!

--
  • 19.11.17, 12:18
    Nu i charaszo. Przytulac sie bede. To nie przystoi Poljakowi:)

Pozdro

PF
  • 19.11.17, 12:25
    polski_francuz napisał:

> Nu i charaszo. Przytulac sie bede. To nie przystoi Poljakowi:)
    >
    > Pozdro
    >
    > PF
    \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
    Przytulac sie czy nie przytulac?
    W tamtych czasac,chlopaki chodzili czesto po ulice obejmujac sie - to byla oznaka glebokiej przyjazni.

--
  • 24.11.17, 10:48
    narzuca swoje poglądy większości. Demokracja i prawa człowieka to poglądy mniejszości, narzucone większości.

--
  • 19.11.17, 11:37
    A nie szwedajca sie holoty po Europie.
    Odcien skory nie ma znaczenia.

--
  • 19.11.17, 11:51
    Caly swiat byl czarny.
    Miedzy 8500 a 10 000 lat temu.
    Kilku osobnikow w Europie zachorowalo.
    Moze na wscieklizne - od barsukow sie zarazili.
    Geny im sie popier...
    Spiralka sie popsula.
    To i pojawili sie blondyni - oznaka choroby umyslowo-fizycznej.
    Panuje on i do dzis.
    Kiedys ogladalem sztuke - w domu wariatow.
    Zaszlo tam pytanie:"kto jest wariat".
    Dyrektor czy przywiazana do lozka ciotka.
    Czy wariaci nie årzechwycili wladze.
    Wdaje sie czasami,ze tak!

--
  • 22.11.17, 09:56
    Europę rozumną idioto. Taką bez PIS-bolszewii wspierającej kiboli, bez wszelkiej maści rasistów i nacjonalistów czy debili pokroju naszego antysemity - Rybaka.
    Kolor skóry nie ma żadnego znaczenia a mieszanie się różnych kultur i ludzi to w czasach globalizacji proces nie do zatrzymania i trzeba nauczyć się z tym żyć. To wcale nie oznacza zgody na gigantyczną imigrację do Europy. Takie działania muszą być oczywiście ściśle kontrolowane, ale nie można problemów związanych z obecną wielką migracją ludzi do Europy wykorzystywać do budowania polityki nienawiści, rasizmu i nacjonalizmu w tej ohydnej odsłonie czy dzielenia ludzi z powodu koloru skóry. Ale migranci muszą w 100% zaakceptować prawo i zwyczaje państwa goszczącego. Tyle tylko, że chyba można to wyegzekwować bez prymitywnego uciekania się do ideologii rasistowskiej.
  • 22.11.17, 19:43
    Dla tych co nie znaja czarnych, niech zobacza co zbudowali w Afryce ? A jak tego malo to wizyta w USA w dzielnicach murzynskich rozwieje wszystkie watpliwosci. A tak na marginesie pracujac po raz pierwszy z murzynem z Afriki w Austrii rok 1974 zauwazylem jakie to murzyniatko leniwe.
  • 22.11.17, 23:25
    Ja chciałbym Europy białej i katolickiej. Ale to nie znaczy że jestem rasistą. Kwestia gustu i estetyki. Biała rasa, zwłaszcza rodzaju żeńskiego podoba mi się najbardziej. Oczywiście ludzi nie należy oceniać po kolorze skóry no chyba ze oceniamy własnie kolor skóry. Natomiast jestem oczywiście przeciw tej dzikiej imigracji, otwieraniu granic na tysiące w większości dzikich i nie wykształconych ludzi. Oni nas nie ubogacą. Kiedyś Polska przyjmowała wielu studentów z krajów trzeciego świata i wielu z nich zastawało w Polsce i zakładało rodziny z Polkami. Taki model jest OK. Ale żadnych gett. Tak w ogóle Arabowie i Hindusi należą do rasy białej.
  • 24.11.17, 10:49
    Podobnie jak dobre 3/4 Europejczyków, którzy katolikami nie są.

--
  • 23.11.17, 18:59
    Postanowieniem Rady Stanu, najwyższego organu sądownictwa administracyjnego we Francji, z posągu ma zostać usunięty krzyż.
    www.rmf24.pl/fakty/polska/news-rzad-chce-ocalic-od-ocenzurowania-pomnik-jana-pawla-ii-zosta,nId,2458634#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
    arhivar-rus.livejournal.com/794846.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.