Dodaj do ulubionych

zwyrodnialcy

01.02.18, 01:52
Hej!

poczytałem sobie co tam w Knesecie słychać i barbarzyństwo izraelskich polityków aż bije po oczach. na jednym wydechu potrafią mówić o holokauście i "uprawnionym" atakowaniu przez Izrael innych krajów-

www.jpost.com/Israel-News/Majority-of-Knesset-backs-bill-accusing-Poland-of-Holocaust-denial-540311
dr Zuroff - dyrektor Centrum Szymona Wiesenthala - Kraje Europy Wschodniej inwestowały w próby przekonania świata, że ​​Holocaust był tylko dziełem Niemiec, a może kilku degeneratów. Od czasu rozpadu Związku Radzieckiego próbowali powiedzieć, że komunizm jest taki sam jak nazizm. Chcą, żeby komunizm był uważany za ludobójstwo. A jeśli komunizm jest ludobójstwem, a byli żydowscy komuniści, to Żydzi dopuścili się ludobójstwa. To jest ich sposób na podważenie Shoa. Kwestia wypaczenia Holocaustu istnieje w praktycznie każdym kraju w postkomunistycznej Europie Wschodniej. Ich nowymi bohaterami są ludzie, którzy walczyli z komunistami, a niektórzy z nich zabijali Żydów w Shoa. Po nich nazywają ulice i szkoły. Izrael powinien wykorzystać swoje wpływy w krajach postsowieckich, z których wiele ma związki obronne z Izraelem, aby przekonać rządy, że "ich zachowanie jest nie do przyjęcia" "Kochają Izrael, ale nienawidzą Żydów"

www.timesofisrael.com/liberman-in-future-war-lebanon-will-pay-full-price-for-iran-ties/
Liberman minister obrony o wojnie z Libanem - W przyszłej wojnie Liban "zapłaci pełną cenę" za związki z Iranem. Jeśli konflikt wybuchnie inwazja lądowa na Liban jest opcją. Nie pozwolimy na sceny takie jak w 2006 roku, kiedy zobaczyliśmy mieszkańców Bejrutu na plaży, podczas gdy Izraelczycy w Tel Avivie siedzieli w schronach.

www.jpost.com/Israel-News/Politics-And-Diplomacy/Bennett-Israel-should-target-Iran-not-just-its-terror-proxies-540288
Minister edukacji Naftali Bennett - Izrael powinien atakować Iran a nie tylko jego terrorystów. Przez ostatnio 30 lat atakowaliśmy komary a nie bagno (z którego są komary). Nasze przesłanie dla Iranu: era waszego immunitetu się skończyła.

-to są ZWYRODNIALCY. tu nie ma nic wspólnego jakąkolwiek moralnością. czysty interes i zdrada.

--
czy wiesz jakie media wspierasz?
www.youtube.com/watch?v=TQ3d8VmR0W8
Edytor zaawansowany
  • yurek11111 01.02.18, 02:06
    Co do Knesetu to folklor , wlasnie sluchalem wypowiedzi o obyczajach w Knesecie a tam w przeszlosci potrafili sie od hitlerowcow wyzywac , trzeba pamietac ze okolo poltora miliona Izraelitow to przybysze z bylego ZSRR , kto wie ilu wspolpracuje z FSB , Netanyahu tez po swiezym spotkaniu z Putinem ....
    Co do Iranu to jedyne panstwo na BW ktore jest w stanie zagrozic Izraelowi to i szczuja na niego...
  • jerry1989 01.02.18, 18:31
    Hej!

yurek11111 napisał:

> Co do Knesetu to folklor

-może i folklor, ale i reprezentacja narodu.

pozdrawiam!

--
    ziemkiewicz, żydzi, holocaust, parchy
    www.youtube.com/watch?v=1pzx_JRPgWA
  • jabbaryt 02.02.18, 09:41
    Ze spokojem. Ja wczoraj wszedłem na Jeruzalem Post i tam był artykuł pokazujący Polaków w pozytywnym świetle. Autor podkreśla że bilismy się z Niemcami przez całą wojnę a ruch oporu w przeciwieństwie do Europy Zachodniej był niemal powszechny. Po artykułem było wiele pozytywnyvh komentarzy a najlepszy był w stylu: 'skoro Polacy są tacy są tacy źli nietolerancyjny i antysemiccy to dlaczego przez kilkaset lat mieszkalismy razem na jednej ziemi?'. Tam w Izraelu też są krytyczni do propagandy własnych polityków.
  • zeitgeist2010 02.02.18, 09:57
    jabbaryt napisał:

> Ze spokojem. Ja wczoraj wszedłem na Jeruzalem Post i tam był artykuł pokazujący
    > Polaków w pozytywnym świetle. Autor podkreśla że bilismy się z Niemcami przez całą wojnę a ruch oporu w przeciwieństwie do Europy Zachodniej był niemal powszechny. Po artykułem było wiele pozytywnyvh komentarzy a najlepszy był w stylu: skoro Polacy są tacy są tacy źli nietolerancyjny i antysemiccy to dlaczego przez kilkaset lat mieszkalismy razem na jednej ziemi?'. Tam w Izraelu też są kryt
    > yczni do propagandy własnych polityków.

ttps://www.haaretz.com/opinion/.premium-who-owns-auschwitz-1.5785046

Opinion Who Owns Auschwitz?

The law that would prohibit any mention of Polish complicity during World War II is wrong. But it is also a stark reminder that Jews no longer have exclusivity over the Holocaust’s narrative

--
    ----------------------------------------
    "But man is not made for defeat. A man can be destroyed but not defeated."/Hemingway. Old Man and the Sea.
    ----------------------------------------------<*>
    My spiritual fuel are the magnificent expectations of what lies ahead and the greed of adventures that is burning as ever! Their mere existence is my unique reward! / Zeitgeist2010 inspired by his great and superior compatriot Joseph Conrad Korzeniowski.<*>
  • zeitgeist2010 02.02.18, 10:41
    "dysputa z Polska ustawa jest silnum przypomnieniem, ze Zydzi nie maja juz wylacznosci na formowanie przekazu o holokauscie."
  • jerry1989 01.02.18, 19:08
    Hej!

głos w dyskusji-szewach Weiss-

www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/szewach-weiss-czytam-nazwiska-żydów-ubeków-i-myślę-czy-ja-mam-prawo-krytykować-polaków-rozmowa-mazurka/ar-BBz3XYX?ocid=spartanntp

Masz świadomość, że część z tych ludzi powinna w Polsce trafić do więzień?
    Oczywiście! To jest temat na zupełnie inną rozmowę, na rozmowę o tym, jak część Żydów po wojnie z ofiar zamieniła się w katów w UB. To niesłychanie gorzka historia i tak łatwo, tu, w wywiadzie, nie da się jej opowiedzieć. To ja ci się do czegoś przyznam. Czasami myślę sobie tak: „Może ja mam zbyt dobre podejście do Polaków, bo mnie uratowali? A co z tymi, których nie tylko nie uratowali, lecz których wydali na śmierć, co z ofiarami szmalcowników?”. I wtedy się miarkuję, staram się być obiektywny. Ale zaraz potem włączam telewizor i oglądam film dokumentalny o wojnie i przypominam sobie, jak wielką tragedią była ona dla Polaków. A później czytam nazwiska żydowskich sędziów, prokuratorów czy ubeków, którzy mordowali Polaków w czasach stalinowskich. Myślę wtedy: „Czy ja mam prawo krytykować Polaków? A jak Żydzi zachowali się wobec nich?”. Te relacje były też dramatyczne, nie tylko piękne i pełne anegdot.

--
  • bywszy2 01.02.18, 21:33
    "Re: zwyrodnialcy
    yurek11111 01.02.18, 02:06
    Co do Knesetu to folklor , wlasnie sluchalem wypowiedzi o obyczajach w Knesecie a tam w przeszlosci potrafili sie od hitlerowcow wyzywac ,

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    A mordami tez sie wzywaja?
    www.youtube.com/watch?v=yRoQVPJLcJY
    --
    ?? ??????????? ??? ??!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
    ?? ??????????? ??????!Niech zyje przyjazn miedzy narodami!
    I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
    Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
  • borrka 02.02.18, 10:32
    Temperament polityczny izraelskich politykow podobno nie strasznie odbiega od Polaków, czy Ukrainców, bo konflikty konfliktami, a Golda Meir byla z Kijowa, Szamir z Bialorusi, Peres z Polski.
    No to jacy mają byc?
    Inteligentni i z wizją, ale nie zawsze wszystko jest pod kontrolą:)

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • yurek11111 02.02.18, 11:12
    Ale to ani Golda Meir , ani Szamir ani Peres nie wyzywali od hitlerowcow...
    Ale wczoraj p. Zelda zaskoczyla mnie pozytywnie, bo na antenie radia w trakcie rozmowy stwierdzila ze Zydzi wiedza ze to nie byly polskie obozy smierci ,poczuwaja sie do winy przy zagladzie Zydow w kontekscie zbrodniczej dzialalnosci Judenratow i poczuwaja sie do winy co do marazmu zydowskiej spolecznosci w USA na wiesci Pileckiego i Karskiego o gehennie Zydow w niemieckim obozie koncentracyjnym w Oswiecimiu , natomiast juz jej rozmowca mnie nie zaskoczyl bo zaczal jej wyjasniac ze to byl 'inny rodzaj winy' i ze wina biernosci , wina zaniechania to nie jest taka sama wina jaka ponosza Polacy ktorzy 'aktywnie wspoldzialali' z nazistami przy eksterminacji Zydow , uzyl okreslenia 'active complicity'...
    Tak sobie pomyslalem ktore dzialanie skutkowalo wieksza liczba ofiar zydowskich , ile istnien ludzkich by uratowano gdyby bombardujac szlaki kolejowe odcieto doplyw mas ludzkich do niemieckich fabryk smierci i wyszlo mi ze napewno byloby to wiecej niz ofiary polskich szmalcownikow...
  • borrka 02.02.18, 11:21
    Ze bardziej pamietamy podlosc sąsiada, ktory doniósl na gestapo, czy szmalcownika, niz błędy zaniechania polityków.
    Można dodac, że sam pomysl gazowania ludzi byl tak potworny, iż umykal zrozumieniu jako tako cywilizowanych spolecznosci.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • yurek11111 02.02.18, 11:45
    No ,jak natura ludzka chcesz fakty usprawiedliwiac , to akurat szmalcownikow tez natura ludzka tlumaczy...
    Bez sensu prawisz....
  • amg10 02.02.18, 17:49
    Gdyby Amerykanie nie olali relacjii Kraskiego i zbombardowali szlaki dojazdowe do Oswiecimia to ocaliliby sporo istnien zydowskich. A byc moze mogli zbombardowac same komory gazowe i wtedy jeszcze bardziej przyczynili sie do ocalenia zydowskich istnien.

A to, ze olali relacje Karskiego to co najmniej szokujace i trudne do wytlumaczenia !!!!
  • borrka 02.02.18, 11:12
    Dlaczego sądzicie, że stosunkowo male panstwo, otoczone (bez wyjątku) wrogami, bedzie zawsze dyplomatyczne i politycznie poprawne, jak jaka Szwajcaria ?
    Takie oczekiwanie jest naiwne - arabscy sasiedzi nawet specjalnie nie ukrywają, że najchetniej zostawiliby z Izraela troche radioaktywnego pyłu.
    To ma swoje konsekwencje w polityce izraelskiej.

Przyznam, że rozumiem.

--
  • yurek11111 02.02.18, 11:42
    Patrzac historycznie to swiat arabski do momentu powstania panstwa Izrael byl bardziej przyjacielski dla diaspory zydowskiej , mieszkajacej w panstwach arabskich niz panstwa europejskie , nie znam przypadkow masowych ekspulsji Zydow z panstw arabskich jak to mialo miejsce w Europie i dopiero powstanie Izraela spowodowalo radykalizacje Arabow i tu bym szukal przyczyn konfliktu ...
  • bywszy2 02.02.18, 12:27
    yurek11111 napisał:

> Patrzac historycznie to swiat arabski do momentu powstania panstwa Izrael byl b
    > ardziej przyjacielski dla diaspory zydowskiej , mieszkajacej w panstwach arabsk
    > ich niz panstwa europejskie , nie znam przypadkow masowych ekspulsji Zydow z pa
    > nstw arabskich jak to mialo miejsce w Europie i dopiero powstanie Izraela spowo
    > dowalo radykalizacje Arabow i tu bym szukal przyczyn konfliktu ...
    o ile rozumiem,to nie bylo konfliktow miedzy Izraelem a krajami arabskimi przrd ich powstaniem.
    Oraz nie bylo konfliktu miedzy Rosja a Polska,kiedy jej nie bylo.

--
  • bywszy2 02.02.18, 12:49
    yurek11111 napisał:

> Patrzac historycznie to swiat arabski do momentu powstania panstwa Izrael byl b
    > ardziej przyjacielski dla diaspory zydowskiej , mieszkajacej w panstwach arabsk
    > ich niz panstwa europejskie , nie znam przypadkow masowych ekspulsji Zydow z pa
    > nstw arabskich jak to mialo miejsce w Europie i dopiero powstanie Izraela spowo
    > dowalo radykalizacje Arabow i tu bym szukal przyczyn konfliktu ...
    <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    Widocznie pan jest nie kumaty,bo pan duzo nie wie:
    Antysyjoniści często powtarzają twierdzenie, że przed powstaniem nowoczesnego Izraela Żydzi mogli żyć w pokoju na Bliskim Wschodzie i że właśnie ustanowienie Izraela stworzyło wrogość arabską wobec Żydów. Jest to kłamstwo.

--
  • yurek11111 02.02.18, 15:36
    No widzisz , juz jest podstawa do wystapienia o odszkodowania do Arabow😀 , a na powaznie to wlasnie w artykule jest przedstawiony zydowski punkt widzenia :
    "Żydzi mieli podrzędny status zimmi, który, mimo że dawał im prawo wyznawania własnej wiary, poddawał ich dokuczliwym i upokarzającym restrykcjom w życiu codziennym"
    a przeciez Zydzi maja miec nadrzedny status niezaleznie od miejsca osiedlenia , i przy okazji ci pseudohistorycy zydowscy mogliby porownac zycie dzisiejsze Palestynczykow w temacie 'dokuczliwosci i upokarzajacych restrykcji jakie ich spotyka od 'demokratycznego' Izraela....
    O wszelkiej masci 'instytutach' jak ten na ktory sie powolujesz nie chce mi sie pisac...
  • bywszy2 02.02.18, 18:57
    ogonem.
    Kto,do ... nedzy,oprocz pana wspomina o jakies odszkodowania od Arabow.
    W panu siedzi ta duszyczka smalcowniczka.
    We wszytkim widzi pan pieniazki.
    Kto wystepuje o odszkodowanie?
    A pozatym,jak powiedzial jeden z lechickich dostojnikow:
    "nie bedzie Niemiec uczyl nas moralow".
    Moge z calkowita odpowiedzialnoscia powiedziec,ze pan i panu podobni,nie bada uczyc nas moralow.
    Wystarczy wam przesledzic wlasna historie.

--
  • blueelvic2 02.02.18, 15:38
    i slusznie.
  • yurek11111 02.02.18, 16:40
    I nieslusznie karze sie niewinnych....
  • bywszy2 02.02.18, 18:58
    yurek11111 napisał:

> I nieslusznie karze sie niewinnych....
    <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    A pan o kim?

--
  • bywszy2 02.02.18, 11:28
    o "polskie obozy" czy o co innego?:
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,161770,22971006,dopasc-grossa-pis-wywolal-miedzynarodowy-kryzys-z-powodu-jednej.html#Z_Czolka3Img
    Ale jak sie czyta polska prase,to odnosi sie wrazenie,ze wlasnie o obozy chodzi.
    Wybiorczo sie komentuje.
    I nawet ambasadorka Izraelska jest wycinana.
    Pozatym,ale niestety:
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22972606,nie-tylko-izrael-ma-pretensje-do-polski-za-nowelizacje-ustawy.html#Z_MT
    --
  • bywszy2 02.02.18, 11:39
    sprawy badawcze,artystyczne czy naukowe.
    Czy twierdzenia osob wchodza w ten zakres czy nie ma decydowac prokurator.
    Ale nawet w przypadku jego/jej dobrej woli nie mozna miec pewnosci
    wartosci badan naukowych,artystycznych czy naukowych - swidczy o tym np.twierdzenia w sprawie "kto skakal przez plot w Gdansku"

--
  • yurek11111 02.02.18, 11:42
    bywszy , umyka Twojej uwadze , ze do Polski maja pretensje o ustawe o IPNie ci ,ktorzy podobne w tresci ustawy u siebie uchwalili ...
    Co do Grossa to nikt go nie chce dopasc tylko chodzi o to by w przyszlosci nikt NIEUDOKUMENTOWANYCH paszkwili nie pisal...
  • bywszy2 02.02.18, 12:30
    yurek11111 napisał:

> bywszy , umyka Twojej uwadze , ze do Polski maja pretensje o ustawe o IPNie ci
    > ,ktorzy podobne w tresci ustawy u siebie uchwalili ...
    > Co do Grossa to nikt go nie chce dopasc tylko chodzi o to by w przyszlosci nikt
    > NIEUDOKUMENTOWANYCH paszkwili nie pisal...
    paszkwilem ma decydowac polski prokurator?
    W zalaczonym przezemnie artykule przedstawiono kilka filmikow.
    Tam juz jakas pani sie wypowiada na temat Grossa i Jedwabnego.
    To wystarczy.

--
  • jerry1989 02.02.18, 22:23
    Hej!

www.youtube.com/watch?v=wn3WunPJ8As

pozdrawiam!

--
    vademecum-
    kresy24.pl/maksymalna-brednia-tort-z-g-wybitny-rosyjski-historyk-odpowiada-na-antypolski-tekst-rosyjskiego-dziennikarza/
    www.solonin.org/article_maksimalnyiy-bred
  • bywszy2 03.02.18, 08:51
    tutaj narzekano,ze zydzi sie nie integruja.
    Jednakze,ci ktorzy sie integruja zmieniaja rowniez czasami nazwiska by byly polskobrzmiace.
    Po drugie,nawet slusznie ze zmieniaja jak chca,ale i to nie pomoglo w 1968.
    Do pogromu wtedy nie doszlo,bo swiat by na to nie pozwolil.
    A oprocz tego Polacy-Zydzi i Polacy-Polacy byli u siebie w domu.
    A ze ci drudzy prawem kaduka sie rozpanoszyli? - to juz inna sprawa.
    P.S
    Pozwolic Polakom pisac prawdziwa historie,to jest to samo jakby pozwolic Russkim pisac prawdziwa historie o sobie.
    Wpuszczanie naukowcow historykow polskich i russkich do opisywania historii prawdziwej,to jestak samo jakby z rudego liska zrobic szefa bepieczenstwa w kurzej farmie.
    "Prawdziwe" historie jednych i drugich sa czesto zmieniane i nie oddaja prawde.
    Np.ogladalem Korwina-Mikke wspomnial o klamstwie,bo niby to Pilsudzki bral udzial w Bitwie nad Wisla.
    W koncu nie wiem kto w Gdansku skakal przez plot.
    Obecnie usiluje sie z Moski-Mieszka zrobic Wikinga.
    Z Aleksandra Niewskiego mordercy i sprzedawczyka zrobiono swietego.I nawet order jest.
    Ale to sa drobnostki z prawdziwa historie.
    Pozdrawiam.

--
  • el.commendante 02.02.18, 11:42
    jerry1989 napisał:

> www.jpost.com/Israel-News/Majority-of-Knesset-backs-bill-accusing-Poland-of-Holocaust-denial-540311
    > dr Zuroff - dyrektor Centrum Szymona Wiesenthala - Kraje Europy Wschodniej inwe
    > stowały w próby przekonania świata, że ​​Holocaust był tylko dziełem Niemiec, a
    > może kilku degeneratów. Od czasu rozpadu Związku Radzieckiego próbowali powied
    > zieć, że komunizm jest taki sam jak nazizm. Chcą, żeby komunizm był uważany za
    > ludobójstwo. A jeśli komunizm jest ludobójstwem, a byli żydowscy komuniści, to
    > Żydzi dopuścili się ludobójstwa. To jest ich sposób na podważenie Shoa. Kwestia
    > wypaczenia Holocaustu istnieje w praktycznie każdym kraju w postkomunistycznej
    > Europie Wschodniej. Ich nowymi bohaterami są ludzie, którzy walczyli z komunis
    > tami, a niektórzy z nich zabijali Żydów w Shoa. Po nich nazywają ulice i szkoły
    > . Izrael powinien wykorzystać swoje wpływy w krajach postsowieckich, z których
    > wiele ma związki obronne z Izraelem, aby przekonać rządy, że "ich zachowanie je
    > st nie do przyjęcia" "Kochają Izrael, ale nienawidzą Żydów"
    A nie jest jak? Prawicowi zwyrodnialcy, głównie z Polski, Ukrainy i Krajów Bałtyckich nie postępują niby w taki sposób? Co najwyżej wrzucanie całej Europy Wschodniej do jednego wora z Polską i Ukrainą można uznać za dosyć niesprawiedliwe. Czesi czy Słowacy nie są chyba do tego stopnia yebnięci jak rządzący Polską czy Ukrainą.
  • yurek11111 02.02.18, 11:50
    Komunizm jest taki sam jak nazizm i to jest fakt bezsporny , a reszta dywagacji dr. Zuroffa to tylko narracja subiektywna ...
  • bywszy2 02.02.18, 12:34
    yurek11111 napisał:

> Komunizm jest taki sam jak nazizm i to jest fakt bezsporny , a reszta dywagacji
    > dr. Zuroffa to tylko narracja subiektywna ...
    <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    a odmiana ich jest tak zwany "patryotyzm" w krancowym jego znaczeniu.

--
  • yurek11111 02.02.18, 20:24
    Znalezione w necie oferuje pod rozwage :

'"Dlaczego właściwie Polska nie jest spadkobierczynią polskich Żydów? Przecież to byli także Polacy. Mieli polskie obywatelstwo, mieszkali w Polsce od pokoleń, mieli pełnię praw obywatelskich, posługiwali się polskim językiem. Byli oni dokładnie takimi samymi Polakami, jak Michnik, Geremek czy Bartoszewski. Ustalmy więc jedną logiczną wersję- albo miliony polskich Żydów, którzy zginęli w holokauście byliPolakami, albo Geremek nie był Polakiem. Jedno z dwóch. Obecnie jest tak, że w zależności od bieżących korzyści- polski Żyd jest raz Polakiem, a raz nie-Polakiem, jak kameleon. Co lepsze- wersja „to nie byli Polacy” uzasadniana jest według klucza nacjonalistyczno-religijnego, a narodowość i religia to przecież według nowoczesnych standardów- zaścianek, wstecznictwo i światopoglądowa piwnica. Według mnie powinniśmy pójść tą drogą i zakwalifikować wszystkich Żydów, którzy zginęli w holokauście jako Polaków. Kto to niby był, skoro nie Polacy? Czy mniejszości religijne np. mormoni w USA kwalifikowane są jako osobne nacje, wyjęte spod ogólnej populacji kraju? Nie dość, że ucinamy tym sposobem roszczenia żydowskie, to jeszcze możemy domagać się od Niemców odszkodowań za zabicie łącznie 6 milionów obywateli naszego kraju. Tego się boi Israel Singer, a skoro się boi, to znaczy, że metoda jest dla roszczeń żydowskich bardzo groźna." dodam od siebie, że przed wybuchem II wojny światowej państwo Izrael nie istniało więc to tylko Polska ma prawo do reparacji wojennych od Niemiec za śmierć podatników polskich pochodzenia żydowskiego '
  • bywszy2 03.02.18, 08:57
    "tylko Polska ma prawo do reparacji wojennych od Niemiec za śmierć podatników polskich pochodzenia żydowskiego '"
    nalezaloby uznac,ze sa
    Polacy-Zydzi,Polacy-Polacy,Polacy-zydzi,Polacy-katolicy - czyli sa to Polacy.
    I nie ma co truc,ze Zydzi sa czasami Polakmi,a Czasmi Zydami.
    A to min. wyraznie pokazano w czasach Narutowicza czy w 1968.

--
  • bywszy2 02.02.18, 19:07
    Olejnik wg.nowelizowanej ustawy wsadzan trzy lata do pierdla?:
    www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/kto-odpowiada-za-pogrom-kielecki-rozne-byly-zawilosci-historyczne,660807.html

--
  • jerry1989 02.02.18, 22:16
    Hej!

Olejnik to stara komunistka-
    www.youtube.com/watch?v=mxayFv8q8ZY

pozdrawiam!

--
  • bywszy2 03.02.18, 08:59
    jerry1989 napisał:

> Hej!
    >
    > Olejnik to stara komunistka-
    > www.youtube.com/watch?v=mxayFv8q8ZY
    > <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    Panie to za takie pytania ma isc do pierdla?
    --
  • kylax4 02.02.18, 22:56
    Akurat w tej kwestii Polacy i Izraelczycy są podobni.

--
    Cechy faszyzmu wg Umberto Eco:
    krytykapolityczna.pl/felietony/przemyslaw-witkowski/w-polsce-nie-ma-zadnego-faszyzmu-odcinek-1488/
  • bywszy2 03.02.18, 09:01
    kylax4 napisał:

> Akurat w tej kwestii Polacy i Izraelczycy są podobni.
    <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    to chce pan powiedziec,ze polscy poslowie na Sejm i senatorowi polscy,to sa tez zwyrodnialcy?

--
  • kylax4 04.02.18, 00:06

--
    Cechy faszyzmu wg Umberto Eco:
    krytykapolityczna.pl/felietony/przemyslaw-witkowski/w-polsce-nie-ma-zadnego-faszyzmu-odcinek-1488/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka