Dodaj do ulubionych

Stanislaw Michalkiewic, to zwykly cham ..

08.10.18, 18:15
On nie tylko jest prawnikiem, publicysta czy tez eseista. Jako publicysta Radia Maryja jest jego propagandowa tuba. No i mamy wlasnie takie kwiatki jak wiedza, wyksztalcenie z rynsztokiem w pojedynek wchodzi.

*

wiadomosci.wp.pl/ofiara-ksiedza-pozwie-michalkiewicza-za-slowa-o-kach-plakala-gdy-to-przeczytala-6303712832276609a

Dla mnie "obiektywizm" tego indywiduum jest smierdzacy od dawna, ale zeby nikt nie mial zadnych watpliwosci co do jego osobowosci, on sam wygarnal cala prawde o sobie.

No coz, ...
Edytor zaawansowany
  • pure.blue 08.10.18, 18:18
    Sorry.
  • szwampuch58 08.10.18, 18:24
    dlaczego tak pozno do tego faktu doszes .......a niewazne,lepiej pozno niz wcale

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • blueelvic2 08.10.18, 18:37
    wiedzialem o jego smierdzacej osobowosci.

Teraz on wlasnymi slowami nakreslil osobowosc dyzurnego i sluzalczego kretyna, ktory nie oszczedzi nawet biednych dzieci, ktore zostaly ofiarami pedofila w sutannie.
  • szwampuch58 08.10.18, 19:00
    za to oczywista oczywistosc tez odpowiada "zelazny argument "wszelakiej masci debili
    koduj24.pl/to-lewica-odpowiada-za-pedofilie-w-kosciele/

--
  • felusiak1 08.10.18, 18:42
    Szubrawiec. Pasowalby do demokratów u nas. Bolszewicka retoryka.
    Nie wiem nic o sprawie dziecka i ksiedza. Czy ksiadz gwałciciel poszedł siedzieć?
  • szwampuch58 08.10.18, 19:01
    nooooo,do konfesjonalu innej parafii

--
  • blueelvic2 08.10.18, 19:31
    bezwzglednego wiezienia z czego odsiedzial dwa lata z hakiem.

Obecnie pracuje w Puszczykowie pod Poznaniem.
  • boavista4 08.10.18, 21:15
    Sedzina trzeba odosobnic na dobre pare lat, a przynajmniej odebrac jej stolek.
  • blueelvic2 09.10.18, 01:12
    w Instytucie filozofii UW.
  • blueelvic2 09.10.18, 01:14
    Michalkiewiczem przy innych okazjach.

Moze ktorys z nich zechcialby napisac kilka uwag w tym temacie?
  • blueelvic2 09.10.18, 02:11
    sorry
  • boavista4 09.10.18, 06:04
    co tu dyskutowac z trollami
  • czizus 09.10.18, 10:28
    To i cham i zwyczajna miernota. Jego hobby to judzenie, opluwanie i szukanie spisków. Dno!! Ale wielu to się podoba.
  • szwampuch58 09.10.18, 10:48
    niektorym nie
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24020239,ofiara-ksiedza-pozwie-publicyste-radia-maryja-mowil-ze-zadne.html#s=BoxOpImg3

--
  • boavista4 09.10.18, 23:30
    to atak na wolnosc slowa, na prawde powiedziana bez rekawiczek. Ci co krytykuja Michalkiewicza, z wielka radoscia ogladali KLATWe, a teraz paszkwil KLER. Autorzy tych arcydziel powinni isc do pieldla.
  • monalisa2016 09.10.18, 23:41
    Nie trzeba byc wielbicielem Michalkiewicza ale on ma pelne prawo wypowiadania swoich mysli, to gwarantuje mu konstytucyjnie demokracja, wiec nazywanie jego chamem jest po prostu nie na miejscu.
    Powiem szczerze ze przeczytalam jego pare artykulow na jego blogu jak i gdzie indziej, wiele z nich nie skonczylam czytac do konca poniewaz jego styl pisania mnie odrzucal (jego sprawa) ale w niektorych artykulach poruszal dosc istotne problemy.
    Po prostu demokratycznie, nie odpowiada mi sie jego styl pisania wiec nie czytam (tak jak ja to robie!) a nie nazywam go chamem, bo to jest juz niezbyt inteligentnie.

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
    Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
  • karbat 10.10.18, 01:15
    ***Tytuł spotkania brzmiał „Wariant rozbiorowy. Polska droga do zniewolenia”. Przez ponad godzinę Michalkiewicz kreślił własną wizję historii Polski. W swoim wykładzie starał się zwrócił uwagę na podobieństwa historyczne obecnej sytuacji kraju i położenia Polski w XVII i XVIII wieku, kiedy wskutek zubożenia szlachty po potopie szwedzkim doszło do powstania zjawiska klienteli magnackiej, a potem obcej agentury. Według Michalkiewicza w Polsce „wariant rozbiorowy” jest realizowany nadal, poprzez zamknięcie układu politycznego. Polska jest częścią niemieckiego wariantu „Mitteleuropy”, którego celem jest uzależnienie państw Europy Środkowo-Wschodniej od Niemiec. Rozszerzenie Unii Europejskiej w 2004 r., kiedy to do wspólnoty wstąpiło 10 krajów, to według Michalkiewicza drugi "anszlus". ***

• boavista4 10.10.18, 01:39
    nikt nie pisze rownie inteligentnie, zabawnie, z myszka stanczykowska, dosadnie. Jest super, napewno to nie sa naukowe rozprawy, on o tym wie.
  • karbat 10.10.18, 02:04
    boavista4 napisał(a):
    > nikt nie pisze rownie inteligentnie, zabawnie, z myszka stanczykowska, dosadnie
    > . Jest super, napewno to nie sa naukowe rozprawy, on o tym wie.

rozumiem twoje zadowolonie . kupujesz ten wyzej wklejony text . ten belkot .
    on jest pisany pod takich jak ty . fakt .
    a teraz podaj co w ww wstawce jest inteligentnego , zabawnego .

wielu pamieta DOSKONALE jak kosciol , wielebni pluli na Unie ,
    przed przystapieniem Polski do tej organizacji .
  • jabbaryt 10.10.18, 09:39
    Ja tam lubie słuchac Michalkiewicza. W wielu sprawach się z nim nie zgadzam, ale w sprawie absurdalnie wysokich kara za rzekome gwałty sprzed wielu lat to ma rację. Gość jest naprawdę erudytą i dobrym mówcą. Ma wielu fanów w całej Polsce. A to boli rózne tzw. autorytety moralne z różnych takich axelów springerów czy bertelsmannów.
  • czizus 10.10.18, 11:28
    jabbaryt napisał:

Gość jest naprawdę erudytą i dobrym mówcą. Ma wielu fanów w całej Polsc
    > e. A to boli rózne tzw. autorytety moralne z różnych takich axelów springerów c
    > zy bertelsmannów.

Może jest i dobrym erudytą, tyle ze nic mądrego jeszcze nie udało mu się powiedzieć czy napisać. Czy potwierdziła się jakaś chociaż jedna z bardzo wielu jego teorii spiskowych, a judzenie, opluwanie kogo się da( w szczególności Żydów) czy żerowanie na wszelkiej maści słabościach bądź naturalnych konfliktach nie jest wyczynem wysokich lotów. Przez pewien czas działał w polityce i tam mógł pokazać swoje talenty i swoją mądrość. . . . . . . . .! Ale niczego kompletnie nie pokazał, przegrał wszystko z kretesem, więc pozostało mu plucie, . . . . . ! To faktycznie mu wychodzi.

A w Polsce jest spora grupa społeczna która sama pluje i bardzo szanuje tych plujących. No taka to uroda społeczeństwa nadwiślańskiego.
  • jabbaryt 10.10.18, 13:25
    co do przewidywania przyszłości to akurat, ja wszytkie tego rodzaju prognozy traktuje z przymrużeniem oka. Zawód futurologa jest bardzo ryzykowny. Ale co do wiedzy historycznej i prawniczej pana Michalkiewicza to akurat mam szacunek. Ja ludzi typu Ziemkiewicz, Michalkiewicz czy Korwinn Mikke nie traktuje jako wyroczni czy proroków - ale lubie ich słuchać mają wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia.

• czizus 10.10.18, 14:17
    jabbaryt napisał:

> co do przewidywania przyszłości to akurat, ja wszytkie tego rodzaju prognozy tr
    > aktuje z przymrużeniem oka. Zawód futurologa jest bardzo ryzykowny. Ale co do w
    > iedzy historycznej i prawniczej pana Michalkiewicza to akurat mam szacunek. Ja
    > ludzi typu Ziemkiewicz, Michalkiewicz czy Korwinn Mikke nie traktuje jako wyroc
    > zni czy proroków - ale lubie ich słuchać mają wiele ciekawych rzeczy do powiedz
    > enia.
    >

W porządku. Tyle, że osoby które wymieniłeś prezentują raczej marną publicystykę. Pamiętam spory na antenie TV pomiędzy Ziemkiewiczem i D. Wielowiejską, które to Ziemkiewicz przegrywał z kretesem. W jego narracji zawsze brakowało rzetelnej znajomości faktów a dominowały domysły, przypuszczenia i formułowanie radykalnych ostrych opinii na podstawie powierzchownej wiedzy. To zwyczajna fuszerka.
  • boavista4 11.10.18, 00:45
    Swieta prawda, kropka!
  • razdwanic 10.10.18, 09:56
    etam od razu cham... przede wszystkim niepoprawny politycznie
  • kylax4 10.10.18, 17:09
    Pomimo, że Michalkiewicz to cham i fanatyk religijny, nie zmienia to faktu, że on wypowiadał się ogólnie o osobach idących do sądu ws. molestowania przez księży. Nie nazwał "ku..." tej konkretnej kobiety.

W sumie prawnik chce się wypromować.

--
    Imperial powers are not about democracy. It is all about the tribute in peace and spoils of war. Divide and conquer and the profits.
  • zeitgeist2010 10.10.18, 18:26
    MIanowalem MIchalkiewicza na czolowego gawędziarza rzeczpospolitej. Doceniam jego pamiec do szczegolow i wiedze historyczna. Trzeba mu przyznac talent do podtrzymywania spiskowych teorii dziejow.
    Od samego poczatku odcinalem sie sie natomiast od jego zwierzecej nienawisci do kobiet i anstywmitizmu.

“Co prawda teraz, po precedensowym wyroku wydanym przez sędzię Annę Łosik, dzieci nie tyle będą starały się chronić przed molestowaniem, tylko intensywnie szukać takich okazji, starannie je dokumentować, aby potem z łaski niezawisłego sądu otrzymać milionowe odszkodowanie i dożywotnią rentę. Wbrew bowiem potocznemu przekonaniu, że dzieci nie troszczą się o swoją przyszłość, jest akurat odwrotnie i jeśli takie jedno z drugim dziecko nie ma szans na zostanie, dajmy na to damą i pisarką („przez łóżek sto przechodzi szparko, stając się damą i pisarką”), czy celebrytą innego rodzaju, to o milion i rentę z pewnością się postara. Czeka nas zatem prawdziwa epidemia molestowania,”

Powyzszy cytat dowodzi, ze niektorym facetom peka cos w mozgu po 70-ce i 227erdola glupoty.
  • zeitgeist2010 11.10.18, 12:12
    boavista4 napisał(a):

> Doskonala dla wszystkich jego krytykow. I co wy na to, poszlo wam w piety?

adekwatna do jego wizerunku. ON i Trump potwierdzaja teze, ze faceci po 70-ce sa niereformowalni.

--
    ----------------------
    "The world is a fine place and worth fighting for and I will be pretty sorry and sad to leave it" - For whom the bell tolls by Hemingway enriched by Zeitgeist2010
  • boavista4 11.10.18, 14:53
    tak jak to robil Mao, Stalin, i jak to chce poprawnosc polityczna. Pan Stanislaw mowi to co nakazuje zdrowy rozsadek !
  • szwampuch58 11.10.18, 14:57
    tak nakazuje zdrowy rosadek a medycyna zaleca

--
  • szwampuch58 07.12.18, 10:38
    czasami "jablko" pada bardzo daleko od jabloni......Szacun dla syna
    poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,24252452,syn-prawicowego-publicysty-przeprasza-ofiare-gwaltu-za-wypowiedz.html?disableRedirects=true#s=BoxOpImg3

--
  • jabbaryt 07.12.18, 11:16
    Znam go i z nim studiowałem, Zdaje się bo pan Michalkiewicz ma chyba 9 dzieci. W czasach studenckich był on pod silnym wpływem ojca.
  • szwampuch58 07.12.18, 11:19
    no i ???......co chcesz tym belkotem powiedziec,ze dzieciorob z niego ?

--
  • boavista4 07.12.18, 13:39
    Dzieki Bogu mamy pana Stanislawa, ktory was doprowadza do szewskiej pasji, zydokomuna nie wie co z nim zrobic. Pan Stanislaw ma odwage i inteligencje .
  • bywszy2 07.12.18, 17:33
    boavista4 napisał(a):

> Dzieki Bogu mamy pana Stanislawa, ktory was doprowadza do szewskiej pasji, zyd
    > okomuna nie wie co z nim zrobic. Pan Stanislaw ma odwage i inteligencje .

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    dzieki bogu zydowskiemu jeszcze zipiesz?
    Dp szewskiej pasji?Pan to juz dawno oc...jal.Gdzie panu do szewca.

--
    Да здравствует мир во всем мире!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
    Да здравствует дужба между народами!Niech zyje przyjazmiedzynarodami!
    I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
    Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
  • czizus 07.12.18, 18:50
    bywszy2 napisał:

> boavista4 napisał(a):
    >
    > > Dzieki Bogu mamy pana Stanislawa, ktory was doprowadza do szewskiej pasji
    > , zyd
    > > okomuna nie wie co z nim zrobic. Pan Stanislaw ma odwage i inteligencje .
    >

> <<<<<<<<<<<<<<<<
    > ;<<<<<<<<<<<<<<<
    > 0;<<<<<<<<<<<<<<<&#
    > 60;<<
    > dzieki bogu zydowskiemu jeszcze zipiesz?
    > Dp szewskiej pasji?Pan to juz dawno oc...jal.Gdzie panu do szewca.

Ale dlaczego wdajesz się w te absurdalne dyskusje?? Polacy tacy jak ten boavisto czy Michalkiewicz, nie są. Ja to wiem bo żyję w Polsce, mam bogate życie towarzyskie, interesuję się podobnymi sprawami i nie ma tu czegoś takiego jak te brednie antyżydowskie. Odwrotnie, tak jak pisałem wielokrotnie - jest olbrzymie zainteresowanie odradzającą się na ziemiach polskich, kulturą żydowską. Kropka. Opinie idiotów internetowych w żadnym wypadku nie przekładają się na opinie całego narodu, czy nawet jakąkolwiek poważniejszą jego cząstkę, do jasnej cholery.
  • bywszy2 07.12.18, 19:46
    Prosze pana musze panu wyjasnic subtelna sprawe,ktora jest bardzo widoczna dla ludzi z zagranicy,
    A wiec,w Polsce zamieszkuja dwie grupy ludi - Polacy i polaczkowie.
    Pan boavista wraz zpanem jerry sa wybitnymi przedstawicielmi grupy drugiej.
    Co maja wspolnego z Polakami?
    tylko i wylacznie alfabet
    Do tej grupy mona by bylo doliczyc jeszcze kilku absztyfikantow tego forum.
    Ale chce byc bardziej dyskretny.
    Dobrej niedzieli!

--
  • bywszy2 07.12.18, 20:05
    musze wyciagnac jednak wniosek dla rownowagi czy symetrii.
    Pan boawista wspomnial o zydokomunie.
    czw zwiazku z tym mam rozumiec,ze on jest czlonkiem albo zwolennikiem katolofaszystow?

--
  • boavista4 07.12.18, 21:49
    hahahaha
  • boavista4 07.12.18, 21:54
    bez katolikow kuzyni bywszego by nie przezyli, a u nazistow wielu ziomkow bywszego mialo dobra robote.
  • bywszy2 08.12.18, 03:50
    boavista4 napisał(a):

> bez katolikow kuzyni bywszego by nie przezyli, a u nazistow wielu ziomkow bywsz
    > ego mialo dobra robote.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    ze pan boavista katoloszmalcownik ja bylismy ziomkami z Polski - takich sie nie wybiera.
    A jako taki mial duzo roboty wspolpracujac z nazistami.
    Pozatym nie nalezy zapominac,ze po ucieczce z Polski pierwsza klasa byl stalym bywalcem na podwieczorkach w konsulatach katolokomunistycznych PRL.

--
  • bywszy2 08.12.18, 03:44
    boavista4 napisał(a):

> hahahaha

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    to sa ostatnie podrygi intelektualne katoloszmalcownika barona Miunchauzena von Zadupie Dolne?

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.