Dodaj do ulubionych

Zamach na ukraińskim Krymie

17.10.18, 16:31
Efekty działalności faszystowskich władz okupacyjnych na Krymie są coraz wyraźniej widoczne.
Tym razem jest zamach w szkole. Przypomina to czasy prowokacji ruskich służb w Biesłanie, teatrze w Moskwie czy wysadzonych przez FSB blokach na prowincji Rosji.
Faszystowskie rosyjskie trolle z pewnością zaraz znajdą „winnych” tak jak od razu znajdują winnych wszystkich aktów przemocy na Zachodzie przypisując je uchodźcom. W tym wypadku jestem przekonany, ze wskażą na Ukraińców.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24055152,wybuch-w-szkole-na-krymie-rosyjski-komitet-sledczy-to-morderstwo.html#s=BoxOpImg1

--
Jorl napisał 28.12.15, 13:42: "Ty Eva i Igor macie mentalnosc jak tu chytrze chapnac a nie zapracowac. Obydwoje wisicie na jakis garnuszkach socjalnych wiec i wam sie wydaje ze i kraje powinny tak robic. Praca wam smierdzi, zyc z pracy innych to jest fajnie. Ale wasnie wasza argumentacja jest takiego odbiorcy socjalow."
Edytor zaawansowany
  • jerry1989 17.10.18, 16:45
    Hej!

wykrywacz_klamcow napisał:

> Faszystowskie rosyjskie trolle z pewnością zaraz znajdą „winnych”

-trolle tak, telewizja wahała się. ale jakby co to i tak winne stany, ukraina, polsza, patriarcha Bartłomiej, żydy i masony.

pozdrawiam!
  • szwampuch58 17.10.18, 16:46
    ukrainski to on nie jest..... ty wykrywasz klamcow podobno,hmmmm ciekawa taktyka

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • wykrywacz_klamcow 17.10.18, 17:01
    to w 1940 roku Warszawa była niemiecka?

Okupacja przez faszystowskie ruskie wojsko nie zmienia stanu prawnego Krymu.

--
    Jorl napisał 28.12.15, 13:42: "Ty Eva i Igor macie mentalnosc jak tu chytrze chapnac a nie zapracowac. Obydwoje wisicie na jakis garnuszkach socjalnych wiec i wam sie wydaje ze i kraje powinny tak robic. Praca wam smierdzi, zyc z pracy innych to jest fajnie. Ale wasnie wasza argumentacja jest takiego odbiorcy socjalow."
  • szwampuch58 17.10.18, 17:39
    Jaka okupacja?????........odbylo sie referedum,mieszkancy Krymu pokazali "srodkowego palca" Ukrainie , wiem wiem bedziesz darl jape ze to oszustwo itd itp
    Fakt jest faktem jednak dzisiaj Krym nie nalezy do Ukrainy

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • jerry1989 17.10.18, 17:47
    Hej!

lonia czy ty na każdym kroku musisz udowadniać że jesteś lonia? już to dawno wiemy.

pozdrawiam!
  • wykrywacz_klamcow 17.10.18, 17:47
    jak bocian żabę. Ja też mogę wysłać do ciebie kibiców wyklętych, którzy ci zrobią referendum i okaże się jesteś za koronowaniem Jarka na króla.

--
  • jerry1989 17.10.18, 18:00
    Hej!

lepszy jarek król niż ryży podnóżek.

pozdrawiam!
  • felusiak1 17.10.18, 17:56
    Referendum powiadasz.
    W listopadzie 1939 roku też odbyło sie referendum i ludność masowo opowiedziała się za przyłaczeniem do Bolszewii.
    Radości i tańcom końca nie było.
    A tak na marginesie. W USA też odbyło się "referendum" i Trump wygrał. Zatem fakt jest faktem, Trump jest prezydentem. Wyborcy pokazali pokazali "srodkowego palca" Hillary, wiem wiem bedziesz darl jape ze to oszustwo itd itp
  • eva15 17.10.18, 22:47
    felusiak1 napisał:

> Referendum powiadasz.
    > W listopadzie 1939 roku też odbyło sie referendum i ludność masowo opowiedziała
    > się za przyłaczeniem do Bolszewii.
    > Radości i tańcom końca nie było.

A ty o czym? Jakie referendum masz na myśli?
  • wykrywacz_klamcow 18.10.18, 09:11
    instrukcje z kremla nie wystarczają musisz mieć wszystko wyłożone kawa na ławę?
    bez łopatologii propagandowej igoruka nic w głowie nie świta?

--
  • xystos 18.10.18, 16:01
    na ławę najlepiej jest wyłożyc Walę
    a puźniej Aleluja i naprzód,o!

--
    ZEN
  • felusiak1 18.10.18, 17:31
    W listopadzie 1939 roku na terenach zajetych przez Bolszewię odbyło sie referendum.
    Ludność opowiedziala się za właczeniem do Bolszewii i nadano jeje bolszewskie obywatelstwo.
    Wszyscy chłopcy ucieszyli się, że mogli dostapić zaszczytu służby w bolszewskim wojsku.
    Niemcy byli znacznie bardziej uczciwi pod tym wzgledem.
  • jerry1989 17.10.18, 17:32
    Hej!

wykrywacz_klamcow napisał:

> Efekty działalności faszystowskich władz okupacyjnych na Krymie są coraz wyraźn
    > iej widoczne.

-więcej broni dla dzieci! wincej wincej-

pozdrawiam!
  • jerry1989 18.10.18, 10:25
    Hej!

a tymczasem w rosyjskiej szkole (zajęcia W-F?)-

i kto powie, że bolszewiki nie chcą nas dopaść? a teraz co do wczorajszego-chłopak miał pozwolenie na broń, używał tureckiego szotgana. nie powinno to dziwić skoro prezydent federacji rosyjskiej-władimir putin-osoba której słowo ma siłę wybuchu jądrowego powiedział, że na krymie broń można kupić w każdym sklepie.

pozdrawiam!
  • amg10 18.10.18, 17:29
    jerry1989 napisał:

> i kto powie, że bolszewiki nie chcą nas dopaść?

Sa 2 opcje:

1. Oni czyszcza te bron bo chca nas dopaść. I jesli tak to myslisz, ze doszloby do 2giego cudu nad Wisla ???

2. Oni czyszcza te bron bo chca umiec sie bronic gdybysmy my chcieli ich nas dopaść

I jak tu ocenic ktora opcja jest bardziej realna ?? Nu jerry ... poglowkuj.
  • amg10 18.10.18, 20:48
    A wlasciwie to jerry ... przypomnij mi: O co mielelibysmy sie bic z Ruskimi ?? Bo ja juz nie pamietam o co.

A poza tym to nie sadzisz, ze z nimi (Ruskimi) lepiej byloby handlowac niz wojowac ?? Nuuu, jerry pomysl i o tym.
  • jerry1989 18.10.18, 21:02
    Hej!

amg10 napisał:

> A wlasciwie to jerry ... przypomnij mi: O co mielelibysmy sie bic z Ruskimi ??
    > Bo ja juz nie pamietam o co.

-ich się pytaj. to oni budują bunkry na ofensywne iskandery pod Kaliningradem.

> A poza tym to nie sadzisz, ze z nimi (Ruskimi) lepiej byloby handlowac niz wojo
    > wac ?? Nuuu, jerry pomysl i o tym.

-również powinni sami o tym pomyśleć. jak dotąd sprzedają nam gaz blisko o 30% droższy od amerykańskiego.

pozdrawiam!
  • amg10 18.10.18, 21:39
    jerry1989 napisał:

> -ich się pytaj. to oni budują bunkry na ofensywne iskandery pod Kaliningradem.

buduja te bunkry na swoje iskandery ?? Chyba cos tu pokreciles.

> -również powinni sami o tym pomyśleć. jak dotąd sprzedają nam gaz blisko o 30%
    > droższy od amerykańskiego.

Wyciagnales to z kapelusza czy masz cos na potwierdzenie tego ??
  • jerry1989 18.10.18, 21:46
    Hej!

amg10 napisał:

> buduja te bunkry na swoje iskandery ?? Chyba cos tu pokreciles.

-broń boże. oficjalna moskwa jak mantrę powtarza o zbliżaniu się natowskich baz do jej granic, a tu patrz pan-swoje bazy od dawna ma przy naszych granicach.

> Wyciagnales to z kapelusza czy masz cos na potwierdzenie tego ??

-ty lonia nie w kursie? internety czytaj.

pozdrawiam!
  • czizus 19.10.18, 12:20
    amg10 napisał:

> A wlasciwie to jerry ... przypomnij mi: O co mielelibysmy sie bic z Ruskimi ??
    > Bo ja juz nie pamietam o co.
    >
    > A poza tym to nie sadzisz, ze z nimi (Ruskimi) lepiej byloby handlowac niz wojo
    > wac ?? Nuuu, jerry pomysl i o tym.

No np. w przypadku agresji na Polskę. Sadzisz, że to nie realne?? Rosja zawsze napadała na swoich sąsiadów i dalej to robi. A po co te rosyjskie bazy(stale modernizowane i wzmacniane) przy naszej granicy?? I po co to nieustanne straszenie nas i innych sąsiadów Rosji rakietami, atomami i czym się da.

Więc twoim zdaniem jak Rosja napadnie na Polskę to Polska ma się nie bronić? Potraktujesz to jako niesienie pomocy i wyzwalanie??
  • j-k 18.10.18, 12:10
    jakis zfrustrowany nastolatek postanowil sie rozliczyc przy pomocy broni automatycznej ze swoimi kolegami ze szkoly i nauczycielami...

wot, "Rielax" w amerykanskim stylu...
  • wykrywacz_klamcow 18.10.18, 12:26
    i jak to w rosji bywa kupił sobie karabin oraz trochę plastiku w sklepie za rogiem zgodnie z odwieczną tradycją ruską i tak samo szkolenie z obsługi broni otrzymał od FSB, żeby czasem nie okazało się, że nie potrafi jej użyć.
    Oczywiście też nie zapomniał sobie strzelić w potylicę, tak dla pewności gdyby ktoś chciał mu zadać niewygodne pytania.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.