Dodaj do ulubionych

Teraz będę reprezentowany przez leftystkę

08.11.18, 09:21
w mojej stanowej legislaturze.
Będzie walczyć o moje srodowisko, budować słoneczne panele i wiatraki a także scieżki rowerowe. Zadba o moje dobro i wie lepiej jak mnie uszczesliwić. Ucieszyłem się, ze wreszcie ktoś o mnie zadba. Odpowie na moje bolączki i zapyta co mnie nurtuje. Chce zapukać do moich drzwi i sprawdzić czy mam broń palną. Jak tak dalej pójdzie to rzad bedzie mi w doopę zagladał w walce pzreciwko hemoroidom. Aha, zapomniałbym, apeluje abym nie pil przez słomkę. Ale jeszcze pozwala mi palić papierosy, narazie, do nastepnych wyborow.
Edytor zaawansowany
  • polski_francuz 08.11.18, 10:39
    od leftysty: rzuc palenie i uzywaj rowory jak masz sciezki.

PF
  • razdwanic 08.11.18, 21:52
    no a jak nie masz ścieżek to co? zakaz pedałowania?
  • polski_francuz 08.11.18, 22:14
    "zakaz pedałowania?"

Nie ma we Francji. Pani z portierni przekonywauje mnie od dwoch dni (mowiac o filmie; ktory leci w kinie), ze Freddy Mercury by gosciem OK. Ja jej klaruje, ze Poljaki sa dosc wrazliwe w temacie pedalowania. A ona mowie, ze to jest calkowicie normalne.

I komu tu wierzyc?

PF
  • razdwanic 09.11.18, 10:35
    Lachy mają rację, bo nawet Litwini się w tym temacie z nimi zgadzają. Ljetuwa i Lenkija nie mogą się jednocześnie mylić.
  • engine8 08.11.18, 17:29
    A co ja mam mowic?
    Nadzieja byla emigracja to Tx a Ty mowisz ze juz z Californi nie ma gdzie uciekac?
  • felusiak1 08.11.18, 17:50
    Mamy tu dużo imigrantów z Californii. Uciekli stamtad i tu wprowadzają to przed czym uciekli.
    Jak tak dalej pójdzie to chyba tylko Alaska zostanie.
  • szwampuch58 08.11.18, 17:32
    czyli Felus przyznajesz ironicznie ze przegrales?

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • felusiak1 08.11.18, 17:51
    Jeszcze nie przegrałem bo w dalszym ciągu moi maja wiekszość w obu izbach i rzadzie ale jestem niezadowolony z faktu, ze karaluchy wciskają się szparami do mojego zycia.
  • szwampuch58 08.11.18, 18:04
    wszystko zalezy od punktu widzenia Felus:
    Jak to wkracza:
    static01.leroymerlin.pl/files/media/image/826/1886826/product/srodek-na-karaluchy-prusaki-300-ml-target,main.jpg
    wcale mnie nie dziwi ze narzekasz

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • j-k 08.11.18, 18:19

Slubna niedawno wrocila z Kanady - to muvi - ze tam czysty socjalizm...

Trzymaj sie cieplo
    (tzn. zimno i sprawdz czy macie dostateczne zaopatrzenie w prad ze wzgledu na klimatyzacje)
  • boavista4 08.11.18, 21:41
    to nie moje zdanie, Trump w pojedynke odniosl wielkie zwyciestwo! obsadzil Sad Najwyzszy 2 swoimi sedziami, pozbyl sie republikanskich antytrumpowcow z obu izb Kongresu, zachowal wiekszosc w senacie, demokratyczna Izba Reprezentantowpograzy sie w swoich klamstwach Parti Demokratycznej, tak ze w nastepnych wyborachstraca wszystko, a Trump zwyciezy nastepna kadencje.
  • razdwanic 08.11.18, 21:55
    pozwolisz że poprawię twoją polszczyznę
  • felusiak1 08.11.18, 22:22
    Ona jeszcze nie jest lewaczką.
    Od lewej -1. AntiFa -2. Lewactwo -3. Leftyści -4. Lewicowcy -5. Liberalowie -6. Centryści -7. Skrajna prawica bo innej nie ma
  • razdwanic 09.11.18, 10:42
    a powyżej AntiFa to już tylko mydełko Fa :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.