Dodaj do ulubionych

Baba Wanga na 2019

28.12.18, 15:05
"przewiduje" ze biedoczek z Bialego Domu zglupieje na dobre a biedoczek z Kremla przezyje zamach na jego zycie
i0.gmx.net/image/350/33485350,pd=2,f=lead-xxl/baba-wanga.jpg

--
www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
Edytor zaawansowany
  • karbat 28.12.18, 17:54
    Baba Wanga przepowiada przyszlosc …. a nie wstarczyloby jej przewidziec szostki w totka ..

ja nie jestem przepowiadaczerm przyszlosci , ale wiem , ze deficyt budzetowy Usa
    bedzie dalej rosnac , ze wielu Amerykanow bedzie biedniec i ze Polska , USA ,
    nie powstrzymaja Nord Stream 2 z tanszym gazem do Europy Zachodniej .

Polska bedzie mniej krzyczec, ze Putin ja chce napasc, a helikopterow , samolotow ,
    jakies wyrzutnie rakiet , statkow wojennych dalej nie bedzie miec . nie kupi .
    ceny w Polsce , w wiekszosci krajow na swiecie beda rosnac . -
    to jest pewne , jak widzisz nie trzeba byc Baba Wanga ; )
  • engine8 28.12.18, 18:22
    No kurde to czego piszesz tak jednostronnie ze: " wielu Amerykanow bedzie biedniec"
    zamiast napisac ze"
    "wielu Amerykanow ale i wszyscy Polacy beda biedniec a wiekszosc Rosjan to nawet glodowac"... ??
  • karbat 28.12.18, 18:30
    engine8 napisał(a):
    > No kurde to czego piszesz tak jednostronnie ze: " wielu Amerykanow bedzie biedn
    > iec" zamiast napisac ze"
    > "wielu Amerykanow ale i wszyscy Polacy beda biedniec a wiekszosc Rosjan to nawe
    > t glodowac"... ??

bo mowie jak bedzie , a nie wypisuje kretynizmow , ze wszyscy Polacy beda biedniec
    a wiekszoc Rosjan to nawet glodowac . zrozumiales …

• engine8 28.12.18, 20:53
    Jak to nie wypisujesz kretynizmow? A co wypisujesz?
    No to dlaczego piszesz takie farmazony ze wileu Amerykanow bedzie biedniec - tylko amerykanie? a Polacy i reszta swiata beda miec tylko wyzsze ceny i nic zlego sie im nie stanie .... i biedniec nie beda?

No chyba ze tak ci nakazali pisac Be na amerykanow a innych nie wspominac......
  • karbat 28.12.18, 21:42
    engine8 napisał(a):
    > Jak to nie wypisujesz kretynizmow? A co wypisujesz?
    > No to dlaczego piszesz takie farmazony ze wileu Amerykanow bedzie biedniec -

zgadza sie to . czy nie . jesli tak . to spadaj na drzewo
    Baba Wang przepowiada przyszlosc . ten watek jest o przepowiadaniu przyszlosci .

>tylko amerykanie? a Polacy i reszta swiata beda miec tylko wyzsze ceny i nic zleg
    > o sie im nie stanie .... i biedniec nie beda?

nie beda biedniec wszyscy Polacy jak kretynisz , i
    tak samo nie bedzie glodowac wiekszosc Rosjan .
    ja przepowiadam przyszlosc . przeczytaj sobie jeszcze raz , - a potem belkotaj .

> No chyba ze tak ci nakazali pisac Be na amerykanow a innych nie wspominac.....

kogo reszta interesuje … Ameryka first .
  • szwampuch58 28.12.18, 18:18
    W Rosje "pierdyknie" wielki meteoryt to odechce im sie wojenek.....tez od tej Baby Jagi.....tfu Wangi

--
  • engine8 28.12.18, 18:19
    Ja pierdzile nie chialbym byc w jej skorze bo z Trumpem to pies go drapal ale jak sie w stosunku do Putina pomylila i albo nie bedzie zamchu albo go nie przezyje? makabra
  • buldog2 29.12.18, 00:41
    Macie tu coś na koniec 2018:
    youtu.be/khcR90XFlm4
    "Jego słowa mogą wprawiać w przerażenie".
    "Jackowski twierdzi":
    "Mam obawy co do najbliższych miesięcy i przełomu tego roku."
    Zwracam uwagę na wymowę lektorki.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • buldog2 29.12.18, 00:45
    Jak komu mało, to jeszcze
    youtu.be/J8u-o6nBdkk

"Żyjemy w przedsionku III wojny światowej."
    Wojna światowa w 2018! - przepowiednia z marca 2018.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • szwampuch58 29.12.18, 14:11
    www.zamyslenie.pl/imgaf/0033/003386-02-nie-wiedzialem-ze-na-swiecie-jest-tylu-idiotow-dopoki-nie-poznalem.jpg
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.